Firmware 392/393

Někdo už dostal?Ňàkà změna?
«13

Komentáře

• Jojo koukal jsem.Na FF je.392 schválen.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokud mas 392 schvalenou, tak proc ji nenahodis ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Čekàm na OTA.Na FF je schvàlenà ,ale bez IMEI.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dnes dorazila B392, zatím vše v pohodě.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dnes dorazila cca 300 Mb zatím testuji.
    Poděkovat autorovi 0
  • Také došla jen je divné že tam není žádné info o obsahu změn.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jojo to neni ani na FF ,ale u 393 je na FF.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to vypadá že ani nic nového není takže nebylo co psát do popisu. Fotoaparát si stále žije vlastním životem a správa RAM je taky při starém.
    Poděkovat autorovi 1
  • Asi jen bez.zàplata.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím. Když tu vidím diskuzi o novém firmwaru, tak se rovnou zeptám. Mamka má Huawei P9 lite dual sim a někdy v říjnu, listopadu jsem ji tam přes Firmware finder nahrával novější firmware, aby začly chodit ty pravidelné aktualizace. Povedlo se, vše šlape. No ale včera jsem se o to samé pokoušel u kamarádčina telefonu a i když vše proběhlo bez problému, tak telefon stejně ukazuje v informacích, že má sestavení B381... ale se zabezpečením z 1. září, což nevím, jestli úplně sedí. Stalo se někomu něco podobného?
    Poděkovat autorovi 0
  • Nenapsals tu nejpodstatnejsi informaci - cislo puvodni sestavy v telefonu a jaky FW si tam instaloval (jakou sestavu) pres FF. A jestli ma dual nebo single . B381 je z 1.zari.
    Poděkovat autorovi 0
  • tod93  
    upraveno 9. February
    Ahoj ve spolek, tak mi po aktualizaci 392 přestala fungovat zjednodušená volba při vytáčení (nebo jak bych to nazval). Popíšu problém, když vyvolám poslední nabídku vytáčení a chci volat například kontakt "mamka". Tak začnu psát čísla 62652 (pod těmito čísly jsou písmena mamka) a ještě včera mi telefon nabídl mix kontaktů, které buď obsahovaly číslo 62652 nebo právě kontakty, ve kterých byly kombinace písmen pod těmito čísly... jenže dneska jsem aktualizoval systém (u záplaty nebyl žádný popis) a najednou to nefunguje. Mám ještě druhý služební P9 lite (úplně shodný jen z edice T-mobile), který jsem aktualizoval cca před týdnem a ten má ten samý problém. Nemá na tento problém někdo náhodou nějakou radu prosím? Pěkně mě to štve, protože teď musím do seznamu kontaktů a tam dlouho rolovat než najdu daný kontakt. Díky!
    Poděkovat autorovi 0
  • Proc nereknes do telefonu "mamka" a on ji vytoci :wink:
    Ted vazne - udelals po aktualizaci minimalne Wipe cache? Mel by se delat Factory reset, ale nekdy staci Wipe cache.
    Poděkovat autorovi 2
  • Marty89  
    upraveno 9. February
    rumburak napsal(a):

Nenapsals tu nejpodstatnejsi informaci - cislo puvodni sestavy v telefonu a jaky FW si tam instaloval (jakou sestavu) pres FF. A jestli ma dual nebo single . B381 je z 1.zari.

Tak v telefonu bylo B381 a snažil jsem se tam dávat B383 - radši FULL OTA.... ale trochu mě mate, že telefon se tváří jako dual sim. Aspoň v nastavení je tam menu druhé sim, do kterého se ale nejde dostat. Jinak ve FF jsem bojoval s tím, že mi to nenašlo FW přímo na ten typ VNS-C09, ale pouze C432. Tak jsem stáhl ten.
    Poděkovat autorovi 0
  • Cislo a adresu do Britexu mas? :smile: .
    Poděkovat autorovi 0
  • Hlasové vytáčení mě nenapadlo, ale asi to neřeší můj problém :) Měj bych asi začít u otázky, zda i ostatním a tobě vůbec funguje to zrychlené vytáčení, které jsem výše kostrbatě popsal :)

Factory reset jsem ani u minulých aktualizací nedělal (a nebylo ani potřeba, minimálně v žádném popisu aktualizace jsem to nečetl, ale třeba se pletu). Krom toho, foťák u P9 lite (jak tady čtu) načítá stejně dloooouho hodně dalším lidem. Ale upřímně, dělat reset mě nenapadlo. Navíc bych se tomu chtěl vyhnout, protože 1) nevím zda to pomůže, 2) chtěl bych si uchovat smsky, loggy hovorů apod.

Wipe cache? Koukám tady na fóru na nějaké postupy. Nějaký doporučený návod prosím? Jaké to bude mít dopady na telefon? Ztratí se něco? Historie volání, smsky, přihlášení do mailů přes exchange atp? Nemám na telefonu ROOT.

Díky za odpověď :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Marty89  
    upraveno 9. February
    rumburak napsal(a):

Cislo a adresu do Britexu mas? :smile: .

Tak zle bych to neviděl. Ten telefon funguje, jen se tohle nějak nepovedlo. :D

EDIT: to nebylo na mě. :D
    Poděkovat autorovi 0
  • tod 93- po wipe cache nic neztratis. Restartuj telefon a jakmile zhasne drž tlačítko vyp. a volume+, naskočí logo emui a 3 tlačítka,to poslední je wipe cache stiskni ,počkej až se cache zformatuji a stiskni restart. To je vše a pro info to popsané vyhledávání u mě funguje.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.