Jak získat odemykací kód ze stránek HUAWEI

Zdravím
Založil jsem tuto diskuzi kvůli častému problému se získáním odemykacího kódu ze stránek huawei. Pokud někdo má s tím zkušenosti, uvítal bych odpověď :)

Předem děkuji za odpovědi

Komentáře

• upraveno 5. February
    Ted jsem mrknul na tu stranku, no doopravdy nevim, jak na to, ja mam kod uz moc dlouho, pres Firefox to byl ruzovy sad...
    Zkuste jiny postup, na nekterych modelech Huawei to funguje. Zkousel jsem to ted na P9 Lite, jelikoz mam telefon odemceny, tak jsem mohl proverit pouze postup, vypada to dobre, protoze mi nenapsal failed command, nebo not allowed a pod., pouze mi oznamil, ze je odemceny, tak at neblbnu, :smile:
    Postup: V telefonu povolit ladeni USB, v PC mit nainstalovany program Minimal ADB and fastboot a ovladace. Ovladace se automaticky nainstaluji instalaci HiSuite. Pripojit telefon k PC, povolit pristup k mediam pres USB (dialogove okno USB), otevrit Minimal ADB a zadat "ADB devices" , povolit v telefonu adresu ladeni USB (objevi se na displeji), pak zadat prikaz "ADB reboot bootloader" , telefon se rebootuje do fastboot rezimu, ted zadat prikaz "fastboot devices", pod nim se objevi dalsi radek a vase ident.cislo (serial number), zkopirujte nebo opiste, pak zadejte "fastboot oem unlock ....zkopirovane.cislo... " a ENTER. Na displaji telefonu se objevi moznost potvrdit odemknuti atd.
    P.S.: sam jsem zvedav, snad to pujde...

Edit: blbost, nefunguje to. Pry na nekterych Y ano, ale moc tomu neverim...
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak po velmi dlouhé době zkoumání a přemýšlení nad tím i se skromným hackerem, jsme došli k názoru, že alespoň pro mě (možná i pro ostatní) se zdá kompletně celý HUAWEI systém zcela rozbitý.. Když zadám správně heslo na ověření, tak je špatně.. když si pro ověření nechám zaslat ověřovací kód na email, tak to píše "system is busy", což je blbost.. když si nechám poslat ověřovací kód přes sms dojde k eroru.. když si chci tohle hloupé ověření chci vypnout, zadám heslo a potvrdím, že chci mít účet BEZ zabezpečení, dojde k eroru.. Zkusil jsem aktualizovat ty "služby huawei" (tak nějak se to asi jmenovalo) a vše se sice změnilo, ale stejně se prostě vůbec nemůžu přihlásit, protože ani kód vygenerovaný v té jejich aplikaci nefunguje, sms nefunguje, email to ani nenajde.. A tohle je spíš bokem, ale fakt mě štve, že když si něco nastavuji v té jejich aplikaci do které je jenom přístup přes nastavení v mobilu, tak například si nadějně nechám zaslat ověřovací kód na sms, přejdu do sms a zjistím si kód, vrátím se zpět do nastavení abych tam ten kód zadal, ale ono se to vypne a vrátí se to zas zcela na začátek na úvodní obrazovku nastavení, takže když jdu zas do huawei id, tak tam už nemám tu kolonku na vložení kódu, ale začínám zcela odznova, takže si můžu nechat poslat zase další kód a takhle do nekonečna.. Zkrátka celý systém huawei, jejich stránky či aplikace jsou alespoň pro mě rozbité a nic, ale totálně nic nefunguje.. Aji ten hacker řekl, že to je celé rozbité.. Takže je nějaká možnost, jak odemknout bootloader aniž bych musel zadávat kód na odemknuti?? Vím, že jsou stránky, které mi ho prodají a pošlou emailem za určitou částku, ale to se mi dvakrát nezdá.. Jinak existují aji jiné postupy jak odemknout, ale pro HUAWEI p9 lite nic není.. :( Má cenu se pokoušet odemknout ho přes tutoriály na jiné huaweie? Je nějaký způsob, jak to odemknout? Jsem velice naštvaný, protože huawei je skvělá značka co má skvělé telefony, ale tohle je broken.. Nějaké nápady? Prosím pomoc.. xd
    Poděkovat autorovi 0
  • Kdo nezvládne vygenerovat kód na bootloader, tak by různé neoficiální úpravy testovat neměl...
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.