lupance v hudbě

Zdravím, moc s Huaweiem neumím akoupil jsem si novu. Používám power amp na přehrávání mp3, vše funguje, ale každých pár minut slyším v hudbě lupanec. Nevíte kde bych měl něco špatně, kde to mám ještě pořešit prosím? Co by mohl být problém?

Díky

Miloš

Komentáře

• Skúsil by som chvíľu používať vstavaný prehrávač, možno je to len problém aktuálnej verzie Poweramp.
    Poděkovat autorovi 0
  • Děkuju, tak problém je ten, že to dělá jen s hudbou na paměťovce, všechno jsem přesunul do telefonu, kartu vyndal a prehravani jde skvele, ještě, že mi to místo stačí a škoda, že jsem nesehnal 64GB variantu telefonu :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • přitom karta je CLASS 10, divný
    Poděkovat autorovi 0
  • Mam asi stejny problem, pouzivam spotify a ulozil jsem hudbu misto do telefonu na kartu a behem prepinani pisnicek to taky dela. Taky jsem si vsiml ze nahravani 4K videa na kartu dela problemy (sekani, pazvuky..)..
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja mám všetky dáta v telefone v internej pamäti...okrem hudby. Tej mám 15GB tak že ju mám na karte. Používam 32GB SanDisk Extreme. Zápis má 60MB/s a čítanie 100MB/s, UHS-I Speed class 3, Video Speed Class 30. Karta je samozrejme tiež radená do Class 10. Kupoval som ju kvôli tomu že predchádzajúca karta mi robila problémy (1s výpadky pri počúvaní hudby, spomaľovanie systému a pod.). Tiež bola Class 10 ale bola pomalšia (bol to nejaký model od Kingston). Túto už mám skoro rok a zatiaľ je všetko bez problémov. Aj tak to nechápem lebo na čítanie mp3, flac nie je zas potreba nejaká extra rýchlosť.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak děkuji za vysvětlení problému, vše bylo pomalou kartou, dal jsem tam Sandisk Ultra a úplně v pohodě. Trošku mě to zaskočilo, když z té samé karty přehrávám jinde OK, ale což, z toho se fakt nestřílí :-D

Ještě jednou díky.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.