Zaseknutí na "your device is booting now" po odemknutí bootloaderu...

Krajan  
upraveno 7. February v Telefony Honor
Ahoj. Dnes jsem si chtěl rootnout mobil(Honor 7 lite, známý také jako 5c), tak jsem si odemknul bootloader oficiální cestou. Po potvrzení na mě vyskočilo okno "your device has been unlocked and can't be trusted" a "your device is booting now". Zkoušel jsem růzdné tlačítkové kombinace, nechal jsem mobil vybít, a na microSD kartu jsem si do složky dload dal firmware z netu. Nic nefunguje!! Prosím o pomoc :D
«13

Komentáře

• Keď sa ti zobrazí info your device has been unlocked and can't be trusted tak len stlač tlačidlo napájania (zapínania) a mobil by sa mal zapnúť. SD kartu z mobilu vyber.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mobil zhasne, objeví se logo Honor, a pak se objeví ta samá obrazovka...
    Poděkovat autorovi 0
  • Pajo napsal(a):

Keď sa ti zobrazí info your device has been unlocked and can't be trusted tak len stlač tlačidlo napájania (zapínania) a mobil by sa mal zapnúť. SD kartu z mobilu vyber.

Mobil zhasne, objeví se logo Honor, a pak se objeví ta samá obrazovka...
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, vzdyt tenhle model je snad neznicitelny, cos delal??
    Nejake info pls, verze androidu, sestavy, single/dual, a co vsechno jsi delal, pripojit se muzes do fastbootu? A jaky FW z netu jsi zkousel.
    Poděkovat autorovi 0
  • rumburak napsal(a):

Ahoj, vzdyt tenhle model je snad neznicitelny, cos delal??
    Nejake info pls, verze androidu, sestavy, single/dual, a co vsechno jsi delal, pripojit se muzes do fastbootu? A jaky FW z netu jsi zkousel.

Android 7.0, Single sim, s mobilem nejde delat nic, ve fastbootu nevidi zadne zarizeni. FW jsem zkousel, ktery jsem nasel v dikuzi na tehle strance (jedna se o stejny mobil) ->link: http://www.huafan.cz/discussion/comment/29197/#Comment_29197, jedna se o NEM-L21

Poděkovat autorovi 0
  • rumburak napsal(a):

NEM-L21 , a dal ?

Co dal, vic toho asi neni :smile:. to je vse co je na mobilu ze zadní části
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 7. February
    Cislo sestavy, napr. NEM-L21C432B... , zeptam se jinak - neni bradovany operatorem? Zkus se dostat do fastbootu, dej restart, prehmatni na tlacitko volume down a drz, jakmile zhasne obrazovky, pripoj telefon k PC.
    Poděkovat autorovi 0
  • rumburak napsal(a):

Cislo sestavy, napr. NEM-L21C432B... , zeptam se jinak - neni bradovany operatorem? Zkus se dostat do fastbootu, dej restart, prehmatni na tlacitko volume down a drz, jakmile zhasne obrazovky, pripoj telefon k PC.

Neni brandovany operatorem. Po tom co jsi psal se objevilo to same (your device is booting now)
    Poděkovat autorovi 0
  • Rekl bych, ze nam neco tajis :smile: , nevadi.
    Stahni si Service ROM a zkus pres dload nainstalovat:

http://androidhost.ru/ux

Navod : pro tebe je aktualni Force instalace
    Normalni instalace :

1. Rozbalte servisni balik) , ve slozce dload pak naleznete UPDATE.APP a mensi balik update_.......hw_eu.app (Vendor).
    2. Do slozky dload na SD karte skopirujte UPDATE.APP, a pres Project menu (Software Upgrade > SDCard Update) nainstalujete.
    3. Vymazte z SD predesly soubor a skopirujte Update.......hw_eu.app , prejmenujte ho na UPDATE.APP (!) a stejnym zpusobem pres Project menu nainstalujete.
    4. Po ukonceni instalace provedte manualne Facory reset, z menu telefonu, nebo z Recovery. 5. Treti faze - opetovne nainstalujete ten prvni balik UPDATE.APP pres Project menu , telefon se restartuje . Factory reset a Wipe cache na zaver.

Force instalace :

Stejnym zpusobem skopirujete do dload soubor UPDATE.APP (ten 2,5Gb) , na rozdil od predesle metody pouzijete znamy "trojhmat" . Telefon se restartuje.

Kdyz se chytne a nainstaluje prvni balik, a dostanes se do telefonu, tak pokracuj podle navodu pres Project menu. Pokud se nedostanes do menu po prvnim baliku, pokracuj trojhmatem.

Poděkovat autorovi 0
  • Nic netajim, snazim se zpravit si mobil. Delam to poprve, takze v tom mam zmatek. Zkusim a uvidim, pak dam info :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Po trojhmatu se objevi logo Honor a pak zase ta sama obrazovka..
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 7. February
    Zapomnel jsem se zeptat - po odemknuti telefonu automaticky nasleduje factory reset, to jsi absolvoval?
    Android 7 jsi tam instaloval manulane, nebo to byla aktualizace pres OTA?
    Poděkovat autorovi 0
  • Aktualizace normalne z mobilu, ale asi pred pul rokem jsem provedl odemknuti a pak zase zamknuti bootloaderu.
    Tedka po odemknuti se to zeptalo, jestli to chci provest, potvrdil jsem a pak bylo tohle okno. Nejsem si jistý, jestli bylo jeste neco mezi tim.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 7. February
    Tak to je zrejme to, cos nam zatajil :smile: .Predpokladam, ze si zamknuti bootloaderu provedl prikazem fastbot oem relock .......... , nebo ne? A nejake TWRP nebo neco jsi tam nemel, (nemas) ?
    Zkus udelat factory reset- drz tlacitko Volume Up a minimalne 10 vterin mackej tlacitko power, at se restartuje, mela by nabehnout Recovery, a tam udelej Wipe cache a factory reset.
    Poděkovat autorovi 0
  • jojo pres relock. TWRP jsem se tam myslym snazil dat, ale stalo se mi to co ted, ale po chvilce jsem se z toho dostal a udelal ten relock :D . OMLOUVÁM SE!!!
    Poděkovat autorovi 0
  • Krajan napsal(a):

jojo pres relock. TWRP jsem se tam myslym snazil dat, ale stalo se mi to co ted, ale po chvilce jsem se z toho dostal a udelal ten relock :D . OMLOUVÁM SE!!!

V servisech je spousta mobilu po relocku a naslednem unlocku, to se zkratka nedela, stejne jako se nedela factory reset z TWRP, ale to je jedno. Spolehlive a bezpecne lze zamknout bootloader pouze flashnutim full firmwaru.
    Poděkovat autorovi 0
  • Takze muj problem nema reseni??
    Poděkovat autorovi 0
  • Krajan napsal(a):

Takze muj problem nema reseni??

Co factory reset , zkousel jsi?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.