P9 LITE 2017 problem s menu(vyvojar,zabezpeceni)

delije  
upraveno 10. February v Řešení problémů
Zdravim,prehraval jsem firmware a aktualne mam PRA-LX1C432B172 a ihned po prehrani se menu nedostanu do vyvojare a ani do zabezpeceni..Nevite nekdo proc a co s tim?Dekuji

Komentáře

• Kdyz kliknes na Zabezpeceni a hodi te to zpatky do hl.menu, tak mas problem s FW, nekompletni, nekompatibilni , atd. Mas single nebo dual? Update pres FF, nebo OTA?
    Poděkovat autorovi 1
  • ja to dnes dle rad zkousel a opet bez uspechu a nerozjelo se:-( muzes mi sem prosim hodit presny link co stahnout a zjjednodusene jak udelat
    Poděkovat autorovi 0
  • A je to tady zas, cteni z kristalove koule :wink: . Vubec netusim, v jakem stavu mas ted telefon, ted jsem jeste jednou precetl SZ, tak s dovolenim strucne info (geneze problemu): root , pak spatny software (nespecifikovan), nasledne flash FW pres fastboot (bez "cust") , a patrne si pouzil spatne recovery a buhvi jake TWRP . Tolik prehled informaci z tve strany. Dle jakych rad si to zkousel nevim, ja jsem ti jen napsal, at tam doplnis cust.

Jedine, co me napada krome servisu, je nainstalovat Service ROM, mozna se chytne. To je link, ktery ti sem milerad hodim.

http://androidhost.ru/K5

a navod :

Instalace : normalni nebo force. Force (trojhmat) se pouziva, kdyz znefunkcneni telefonu neumoznuje pristup do menu.

Normalni instalace :

1. Rozbalte servisni balik , ve slozce dload pak naleznete UPDATE.APP a mensi balik update_.......hw_eu.app (Vendor).
    2. Do slozky dload na SD karte skopirujte UPDATE.APP, (velky balik) a pres Project menu (Software Upgrade > SDCard Update) nainstalujete.
    3. Vymazte z SD predesly soubor z dload a zkopirujte Update.......hw_eu.app ,(maly balik), prejmenujte ho na UPDATE.APP (!) a stejnym zpusobem pres Project menu nainstalujete.
    4. Po ukonceni instalace provedte manualne Facory reset, z menu telefonu, nebo z Recovery.
    5. Treti faze - opetovne nainstalujete ten prvni balik UPDATE.APP pres Project menu podle bodu 2., telefon se restartuje . Factory reset a Wipe cache na zaver.

Force instalace :

Stejnym zpusobem skopirujete do dload soubor UPDATE.APP (ten 2,5Gb) , na rozdil od predesle metody pouzijete znamy "trojhmat" . Telefon se restartuje.

Ty mas duals SIM , tak je mozne, ze po nahrati Service ROM budes mit sestavu NRD90M test-keys, po nahrati FW pres Firmware Finder pro dual SIM to bude OK.
    Poděkovat autorovi 1
  • vccera jsem stahl ten firmware finder,pres ten stahl pra-lx1c432b199.pres huawei up.extraktor jsem si z update.zip udelal boot,recovery,system. dale jak si rikal tak z update_full_PRA-L11_hw_eu.zip jsem si udelal cust.img. pote pres fastboot flashnul v poradi boot,recovery,cust,system a nevim co delam spatne ale uz se mito zase nepodarilop rozjet ani do toho stavu ze mi nabehl,ale neslo v menu vyvojar,zabezpeceni...maximalne sem tam flashnul twrp prague311.img ale dal sem se nedostal a vlaxtne cely den porad dokola do zblbnuti...Co delam spatne?

a ja mam pocit ze jsem nekde cetl ze ten trojhmat tady u toho modelu nefunguje,ale nevim...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 11. February
    Tys napsal, ze mas dual SIM. Ted nevim, nectes, nebo nepremyslis?? Vcera jsem te upozornil, cituji: "Sude cislo na konci sestaveni znamena dual sim verzi, liche cislo znaci single sim. To je zaklad." A ty tam cpes B199 , neschvalenou OTA, ktera ,pocinaje A7, jde nainstalovat jenom pres OTA nebo FF.
    Stran trojhmatu - ne, nefunguje, ovsem i zde platí: kazdé pravidlo má svou vyjimku. Ale mas recht, ani to nezkousej :smile: .
    Poděkovat autorovi 0
  • toje vec na kterou jsem se chtel zeptat,ale zapomel jsem.a potom jsem si myslel ze to sude myslis prave 432a co vubec nechapu ze jsi mi poslal odkaz na 185
    Poděkovat autorovi 0
  • delije napsal(a):

toje vec na kterou jsem se chtel zeptat,ale zapomel jsem.a potom jsem si myslel ze to sude myslis prave 432a co vubec nechapu ze jsi mi poslal odkaz na 185

Ani se to nesnaz pochopit , to je jen ztrata casu, posli to rovnou do servisu :wink: .
    Poděkovat autorovi 0
  • super,odkaz a navod bylo presne to prave co bylo potreba.A jak rychle to najednou slo:)Diky moc!!
    Poděkovat autorovi 0
  • delije napsal(a):

super,odkaz a navod bylo presne to prave co bylo potreba.A jak rychle to najednou slo:)Diky moc!!

Odkaz s navodem je na strance 13 hodin :smiley: :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • jo a jeste jsem zapomel sdelit ze se povedlo tim.trojhmatem
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.