Schování aplikací

Koukal jsem na různé návody, jak v EMUI schovat vybrané aplikace roztažením prstů na obrazovce. Koukám, že na Mate 10 pro tato funkce již není. Otázka je proč. Jiné launchery, i ty nativní od jiných výrobců to mají již implentováno.
Rozchodil jsem to pomocí aplikace EMUI Tweaker, ale bohužel funguje pouze ve standardním zobrazení, u šuplíku s aplikacemi ne, taky otázka, proč.... Na šuplík jsem zvyklý. Proč chci některé aplikace schovávat, není předmětem tématu.
Zakoupil jsem kvůli tomu Nova Launcher Premium, která to umí, ale trošku mi přijde škoda "znásilnit" EMUI jiným launcherem, ale rád se nechám přesvědčit o tom, že to vůbec ničemu nevadí.
Jediné, co pod Novou nefungovalo, byl vestavěný widget počasí, který vždy vyhodil hlášku o smart recovery a přehodil defaultně nastavený Nova Launcher, což mě štvalo a zase jsem se vrátil k EMUI.
Někdo nějaký nápad, radu?

Komentáře

• Používám to přesně jak píšeš v Nova launcheru a spokojenost ve spojitosti s private space. Ikdyz bych stále ještě uvítal schovani posledních aplikaci, kde je vidět text v SMS a mailech ala Samsung Knox. Ale jinak mi private space slouží dobře
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.