Skúsenosti atd.

Približne pred 4 mesiacmi som si kupoval Huawei P10.Nebolo to moje prvé zaridenie od spoločnosti.S Huawei som spokojný nadmieru. Super mobil zvlášť si ho budu pochvalovať fotonadšenci a to som aj ja :).

Komentáře

• upraveno 21. February
    Tak posli do diskuze "foto z P10" nejake fotoulovky:-), ja mam P10 od dubna 2017 a jsem stale spokojenej, prestoze jezisek nadelil Mate 10 Pro, pouzivam stale oba:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Pořídil jsem si P10 z druhé ruky. Předchozí P9 sloužila bez zaváhání a chtěl jsem si polepšit ve foťáku a zde si nejsem jistý. Změny v kvalitě jsem očekával trochu větší, ale otázka zní. Na zadní straně byla takové průhledná origo nálepka a po sundání tam zůstal po ní takový stín, který nejde odstranit. Není tam žádné lepidlo jen je tam takový tmavší otisk. Nevíte jak se toho elegantně zbavit. Jinak mám tu silnou paměťovou verzi ale prozatím bez Orea. Jedu na 173ku. Dík ta nápady
    Poděkovat autorovi 0
  • @tomasz70 P10 má oproti P9 hlavně optickou stabilitaci, což je podle mě dost důležité, P9 fotí velmi dobře a P10 o trochu lépe, poznáš časem:-), ohledně tmavšího otisku ti napíšu zítra, v práci mám nový přípravek na odstraňování skvrn a lepidel, tak vyzkouším na starším Lenovu(kdybych pokazil, tak Lenova není škoda:-)) a dám vědět, jinak používám normálně akloholový papírek, co se třeba dává v balení k tvrzeným sklům
    Poděkovat autorovi 0
  • OK. Nějaký papírek že skel mi zůstal. Mohu zkusit. Nerad bych aby alkohol neudělal nějakou skvrnu která ba nešla odstranit. I když teď je tam flek po nalepce.
    Poděkovat autorovi 0
  • @tomasz70 omlouvam se,dnes jsem na to v praci zapomnel,zitra vyzkousim a pisnu
    Poděkovat autorovi 0
  • OK. V pohodě. Dík
    Poděkovat autorovi 0
  • @tomasz70 v práci používáme toto, vyzkoušel jsem i fleky na telefonu a navigaci od zabezpečovaček, většinou pomůžeimage
    IMG_20180318_130844.jpg
    2421 x 3630 - 3M
    Poděkovat autorovi 0
  • O, děkuji ti pane za vyvinuté úsilí.
    Poděkovat autorovi 0
  • @tomasz70 není zač, je to zatím asi opravdu nejlepší co jsme kdy vyzkoušeli
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám malý dotazeček. Stávalo se mi to i na předchozí P9, když že základní obrazovky spustím SMS nebo kontakty display lehce sníží jas. Po návratu se opět navrátí do původního jasu. U Whatsap se mi to třeba nestává a jas je pořád stejný. Myslel jsem že je to bolístka předchozího modelu ale zde se historie opakuje. Jedná se o systémové aplikace. Máte to také nebo jste se s tím setkali? Ne že by to nějak zásadně vadilo ale je to postrehnutelne a divné. Pochybuji že je to kvůli úspoře baterie. Mám stále nugat B173.
    Poděkovat autorovi 0
  • @tomasz70 stává se mi občas, bylo i u A7 a je i u A8, asi s tím nic neudělám, už jsem si zvykl
    Poděkovat autorovi 0
  • To je terno. Taková blbost a nejde to poladit aby to mělo úroveň. Škoda takových drobnosti jinak oba mobily fungují stejně dobře. Tedy P9 dělá radost už někomu jinému. Když hodnotím ten přestup na P10 tak z mého pohledu kromě čtečky vepředu a větší paměti žádná větší Změna k lepšímu. Foťák pořád testuji a zase taková změna k lepšímu nenastala. Asi bych musel jít o jiný level výše a Mate 10 prozatím drahý.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 31. March
    @tomasz70 MATE 10 drahy? Teď se jednoho ve stavu nového hodlám zbavovat a koupit P20 PRO, tak klidně napiš SZ pokud by jsi měl zájem za dobrou cenu :wink:
    Poděkovat autorovi 1
  • "Chytrá"asistence - služby mi stále vypíná služby antiviru a"auto-fill"od správce přihlašovacích údajů, toto chvání je velmi iritující, myslel jsem si, že sistém bude podporovat app pro zvýšení ochrany a zabezpečení! Stávalo se to i na A7,tiše jsem doufal v nápravu u A8 a nic. Vypínání je častější než na A7!
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.