Huawei P8 a Preview verze Androidu 6.0 Marshmallow

2456713

Komentáře

• Ta B317 nepůjde přímo nahrát na B350?? Nechci něco do*****
    Poděkovat autorovi 1
  • ta B317 na internetu je full image, teoreticky tedy jde nahrát na cokoliv, protože je to kompletní firmware
    Poděkovat autorovi 0
  • Ha, díky za info. Ještě chvilku počkám zda nepřijde OTA :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • stepi.p4 napsal(a):

stepi.p4 napsal(a):

Tak chráněné aplikace jsem našel, ale ani gmail a email zde není

Tak ať hledám jak hledám, nikde jsem nenašel aplikaci Gmail a ani E-mail kde bych jí mohl dát do chráněných aplikací :-(
    Ještě mám probém s notifikacemi na hodinkach MOTO360. Na hodinkách se otifikace projeví, až když v telefonu otevřu aplikaci Android Wear (aplikaci mám v chráněných aplikacích).
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak co jsem se dozvěděl OTA započala již v Holandsku, takže to tu bude do pár dní.....
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahojte chcem sa opýtať, či môžem použiť hore uvedený update ak mam telefón Orange SK GRA-L09C432B200, stále mám verziu 5.0.1 a aktualizácie stále nič, a či mám zálohovať pred aktualizáciou údaje v telefóne
    Poděkovat autorovi 0
  • Už mám Android 6 na P8 a naprostá spokojenost :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím,ja stále čekám...
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky cekam, kdo si pocka, ten se docka, snad.... Filipe, prislo ofi nebo jsi stahoval z odkazu a pote mistni aktualizace?
    Poděkovat autorovi 0
  • aleexis napsal(a):

Ahojte chcem sa opýtať, či môžem použiť hore uvedený update ak mam telefón Orange SK GRA-L09C432B200, stále mám verziu 5.0.1 a aktualizácie stále nič, a či mám zálohovať pred aktualizáciou údaje v telefóne

Použít ho můžete vždycky, ale doporučujeme to jen zkušeným uživatelům, v opačném případě počkejte na oficiální aktualizaci :)

Poděkovat autorovi 0
  • Stáhnul jsem si přes místní aktualizace, než čekat až dorazí ofiko ... když si stáhnete máte úplně jednoduchý návod, zvládne každý ...
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak som to nahodil cez miestnu aktualizáciu, telefon funguje paradne, subjektívne sa mi zdá byť svižnejši a z novych funkcii čo sa tu nespomínali som si vsimol že pri zadavani tapety na plochu je nova ponuka ,,iluzia" kde si vieme zvoliť rozostrenie pozadia
    Poděkovat autorovi 0
  • stepi.p4 napsal(a):

stepi.p4 napsal(a):

stepi.p4 napsal(a):

Tak chráněné aplikace jsem našel, ale ani gmail a email zde není

Tak ať hledám jak hledám, nikde jsem nenašel aplikaci Gmail a ani E-mail kde bych jí mohl dát do chráněných aplikací :-(
    Ještě mám probém s notifikacemi na hodinkach MOTO360. Na hodinkách se otifikace projeví, až když v telefonu otevřu aplikaci Android Wear (aplikaci mám v chráněných aplikacích).
    Tak ještě jeden poznatek, když je telefon na nabíječce, oznámení chodí v pořádku. Když je telefon mimo nabíječku, oznámení o nových emailech nedorazí, dorazí až po zapnutí telefonu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Co je prosim to skenovani vizitek?
    Poděkovat autorovi 0
  • Aktivujete fotoaparát v telefonním seznamu, vyfotíte vizitku a aplikace vám vytvoří nový kontakt s údaji na vizitce
    Poděkovat autorovi 0
  • Podobná nová funkcia je vo fotoaparáte na skenovanie dokumentov, odfotiš dokument a orežeš podobne ako v camskeneri.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahojte,
    můžu upgradovat na Marsch přes místní aktualizaci, když mám verzi Android 5.1.1 Vodafone CZ GRA-L09C02B191? Nebo je nejdřív nutné upgradovat na 5.1.1 ale s označením B350 a potom na 6.0?
    Díky
    Poděkovat autorovi 0
  • Je možné, že telefon po nějaké době uspání (vypnutí displeje) odpojí wifi a data? Mám nainstalovaný emialový klient AquaMail. Když je telefon zaplý, normálně vše běží. Když je telefon uspalý (vypnutý displej), tak emial přijde jen do určité doby po uspání (odahaduji 5min.). Při delší době uspání telefon již emaily nepřijímá, musím telefon zapnout a otevřít AquaMail, kde je u účtů červený vykřičník. Po ruční aktualizaci to zase běží jen do doby cca 5min po uspání.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 24. February 2016
    stepi.p4: Aplikaci musíš přidat v nastavení do "chráněných aplikací". Jinak se po zhasnutí displeje aplikace uspí a deaktivuje :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • V chráněných aplikacích jí mám, ale stejně po nějaké době po spání aplikace neuaktualizuje.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.