Huawei P8 a Preview verze Androidu 6.0 Marshmallow

1356713

Komentáře

• Skús dať (nastaviť) nastavenia-aplikácie-dole rozšírené a tam položku ignorovať optimalizácie batérie a v nich nájsť aplikáciu a nastaviť na povoliť , malo by to pomôcť
    Poděkovat autorovi 0
  • Zde mám veškeré aplikace "povolené". Bohužel AquaMail zde není.
    Poděkovat autorovi 0
  • chod do toho menu čo som písal a stlač hore v pravo takú málu šípku a vyskočí menu kde daš všetky aplikácie teraz ti zobrazuje iba povolene
    Poděkovat autorovi 0
  • OK, to jsem netušil :-) Již jsem do povolených přidal aplikace AquaMail a Android Wear, tak uvidím jak to bude fungovat. Děkuji za radu :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Podle mne za to může Doze - po chvíli nečinnosti se funkce jako wifi a data deaktivují - při "aktivaci" telefonu se vše okamžitě zesynchronizuje. Je to vlastnost Androidu 6.0
    Poděkovat autorovi 0
  • Myslím že návod s přidáním aplikací do ignorovaných dle návodu výše funguje, uvidím po dnešním testování.

Pokud je to vlastnost Doze, tak dle mne je to špatná vlastnost.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 24. February 2016
    Jak je to s rootem u nové 6.0 ? Funguje ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Už byly opraveny notifikace, které věčně nefungovaly? Skype, WhatsApp, Facebook Pages, LinkedIn... nic z toho věčně nefungovalo i když byly aplikace uzamčeny před vypnutím.

Co baterka? Opět bude brečet, hřát a nesmyslně se vybíjet i při jednom zapnutém programu?

Beta byla naprosto otřesná a vlastně se divím, že plná verze je již k dispozici.
    Poděkovat autorovi 0
  • Beta mi fungovala velmi dobře, hodně je to o správném nastavení telefonu
    Poděkovat autorovi 0
  • Výborně, právě jsme si všiml, že byla odstraněna možnost vypínání 4G ze Shortcuts. Skvělá volba. Byla to snad jedna z nejpoužívanějších věcí na mém telefonu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj lidičky,
    vy tu všichni píšete o B320, B317 atd.... Já mám na telefonu B191 :(
    Když kliknu zkontrolovat aktualizace žádné nenajde ... mám nějak ručně najít a aktualizovat? Děkuji moc
    Poděkovat autorovi 0
  • Ne, počkejte na oficiální aktualizaci
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Ako pridať do ignorovaných vstavaný gmail ? Pri použití mobilných dát mi notifikácie prichádzajú aj po uspatí telefónu, pri WiFi len pri zapnutí obrazovky. Gmail mám nastavené ako prioritnú na emaily.
    Poděkovat autorovi 0
  • stepi.p4 napsal(a):

Je možné, že telefon po nějaké době uspání (vypnutí displeje) odpojí wifi a data? Mám nainstalovaný emialový klient AquaMail. Když je telefon zaplý, normálně vše běží. Když je telefon uspalý (vypnutý displej), tak emial přijde jen do určité doby po uspání (odahaduji 5min.). Při delší době uspání telefon již emaily nepřijímá, musím telefon zapnout a otevřít AquaMail, kde je u účtů červený vykřičník. Po ruční aktualizaci to zase běží jen do doby cca 5min po uspání.

Musis v Aplikacich vymazat "data aplikace" stejne tak napr. u Gmailu, pak ti zas budou chodit notifikace okamzite
    Poděkovat autorovi 0
  • Altissimus napsal(a):

Ahoj lidičky,
    vy tu všichni píšete o B320, B317 atd.... Já mám na telefonu B191 :(
    Když kliknu zkontrolovat aktualizace žádné nenajde ... mám nějak ručně najít a aktualizovat? Děkuji moc

mas totiz telefon brandovany od operatora, musis pockat na jeho aktualizaci a nebo si to tam natahnout sam z netu B317
    Poděkovat autorovi 0
  • stepi.p4 napsal(a):

Nainstaloval jsem M6.0 a nějak mi blbnou notifikace. Gmail a email se "neaktualizuje" když je telefon "uspaný". Pokud telefon zapnu, tak emialy teprve naskočí? Neví někdo co s tím?

musis v Aplikacich vymazat "data aplikace"
    Poděkovat autorovi 0
  • Od soboty 20.2. mám na P8 kupovaný u TM firmware: GRA-L09_C432B317_Firmware_Europe_Android6.0_EMUI4.0.zip, všechno šlape, jak má, jen se přepsalo výchozí zvonění (měl jsem mp3, ale to se nesesynchronizovalo). Jinak super je Profesionál režim foťáku, z toho je hotovej syn se svojí "starou" Galaxy S5. A co mě potěšilo nejvíc, tak mi u této verze FW zmizely operátorské obrazovky a jejich balíčky. Čistý EMUI 4.0 bez dalších nadstaveb. Nevím, kdy TM uvolní svojí aktualizaci pro P8. Někdo psal, že baterie bude mít menší spotřebu, ale vidím to možná trochu obráceně. Přijde mi, že se vybíjí trochu rychleji.
    Poděkovat autorovi 0
  • Chtěl bych se zeptat, podporuje Android 6 na P8 Adoptable storage (sloučení a zašifrování paměťové karty a vnitřní paměti) nebo to Huawei blokuje stejně jako Samsung u S7 a LG u G5 ? díky :)
    viz http://diit.cz/clanek/lg-g5-i-samsung-galaxy-s7-zamerne-nepodporuji-android-adoptable-storage#utm_source=atom&utm_medium=feed&utm_content=article
    Poděkovat autorovi 0
  • KubaCL napsal(a):

stepi.p4 napsal(a):

Je možné, že telefon po nějaké době uspání (vypnutí displeje) odpojí wifi a data? Mám nainstalovaný emialový klient AquaMail. Když je telefon zaplý, normálně vše běží. Když je telefon uspalý (vypnutý displej), tak emial přijde jen do určité doby po uspání (odahaduji 5min.). Při delší době uspání telefon již emaily nepřijímá, musím telefon zapnout a otevřít AquaMail, kde je u účtů červený vykřičník. Po ruční aktualizaci to zase běží jen do doby cca 5min po uspání.

Musis v Aplikacich vymazat "data aplikace" stejne tak napr. u Gmailu, pak ti zas budou chodit notifikace okamzite
    Myslíš Aplikace -> Gmail -> úložiště -> Mazaní dat ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahojte, mam tiež problém z gmailom nechodia spravy keď je telefón v nečinnosti, hore uvedené postupy nepomohli viete niekto čo s tým?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.