Huawei P8 a Preview verze Androidu 6.0 Marshmallow

1246713

Komentáře

• Ahoj, chtel bych se zeptat mam verzi B170 a chtěl jsem udelat místní aktualizaci ale hlasi to chybu. NemÁte nĚkdo odkaz na aktualizacI na tu verzi B170? Díky
    Poděkovat autorovi 0
  • Altissimus napsal(a):

Ahoj lidičky,
    vy tu všichni píšete o B320, B317 atd.... Já mám na telefonu B191 :(
    Když kliknu zkontrolovat aktualizace žádné nenajde ... mám nějak ručně najít a aktualizovat? Děkuji moc

Tak jsem se nemohl dočkat a stáhnul jsem GRA-L09_C432B317_Firmware_Europe_Android6.0_EMUI4.0 instalace proběhla téměř sama, pak restart a hurá vše OK.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak i já jsem to nevydržel a nahrál update přes kartu. Instalace skončila Errorem, jak již zde bylo několikrát zmiňováno, ale vše proběhlo v pohodě a telefon žije.

Pocitově mě přijde rychlejší a asi ještě udělám HR, nový systém si žádá čistý číst. Uvidím hlavně podle baterky.

Jinak přecházel jsem B350 na B317 MM
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    To se mi taky zda. Vybiji se mi rychleji, vubec zadne zlepseni nevidim. Njmin se ni vybijel s lollipopem predtim no.
    Poděkovat autorovi 0
  • No na slovensku to bolo uz zaciatkom tyzdna :) ja som v pondelok rano updatoval a uplne v pohode zatial :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Cleric napsal(a):

Tak i já jsem to nevydržel a nahrál update přes kartu. Instalace skončila Errorem, jak již zde bylo několikrát zmiňováno, ale vše proběhlo v pohodě a telefon žije.

Ano, to jsem zapomněl napsat, po instalaci skočil error, ale po nabídnutém restartu se nic negativního neprojevuje.
    Poděkovat autorovi 0
  • lailinka84 napsal(a):

Asi budu mit pro nekoho blby dotaz. Moje drivejsi sestaveni bylo GRA-L09C432B200, po aktualizaci na Marsh mam GRACE -C900B317. Udelala jsem neco spatne? Telefon funguje tak jak ma, nikde se nic neseka. Ja jen jestli nemam udelat zpet downgrade a pockat az mi vyskoci ofiko aktualizace na marshmallow.

Tak hlavní rozdíl bude v tom, že nemáš odstraněné některé věci, jako třeba zkratku pro vypnutí 4G...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 26. February 2016
    S androidem 6 se mi neskutečně prodloužila výdrž baterie, a telefon je více svižnější! :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak zatím jsem přišel u šestky že nelze stahovat v aplikaci motivy fungují pouze ty co jsem si tam dal sám. Jinak telefon běží pěkně.
    Poděkovat autorovi 0
  • fejfarz napsal(a):

Tak zatím jsem přišel u šestky že nelze stahovat v aplikaci motivy fungují pouze ty co jsem si tam dal sám. Jinak telefon běží pěkně.

Mě jdou normálně stahovat, jen mi to nechce ukazovat náhledy. Jsou nějaký náladový.
    Poděkovat autorovi 0
  • Náhledy taky nevidím a když dám stáhnout tak se zahájí stahování ale data žádný netečou ani přes wifi ani 4 G
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 26. February 2016
    null
    Toho jsem si po par dnech vsimla ze nektere zkratky jsou v nabidce stale:) A musim uznat ze telefon vydrzi bez nabiti mnohem dele nezli s lollipopem. V globalu mi prijde i sviznejsi a odladenejsi-ne ze by nebyl uz predtim svizny. Muj laicky nazor.Kazdopadne spokojenost.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak i já se už přidávám s problémem s tématy, ze začátku to šlo a viděl jsem tam i nové motivy. Po pár dnech nezle stáhnout ani jeden a nevidím ani náhledy. Udělal jsem HR a pro jistotu mi zůstali jen témata co jsou defaultně v mobilu. Sekce pro stahování zmizela úplně.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkusím to o víkendu propátrat a pokud na nic nepřijdu, pošlu otázku dále :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Ha tak změna, už to zase jde. Nejspíše to chtělo delší dobu na vzpamatování.

Takže pro všechny co jim to nejde, udělat HR a počkat cca 12 hodin. Pak se vše vrátí do normálu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jak se dělá ten HR (je to hard restart?)
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano, jedná se o Hard reset = Tovární nastavení. Dal jsem smazat i Interní uložiště :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Když jsem dal jako výchozí úložiště SD kartu, tak jsem interní úložiště (těch 16GB) již neviděl v Total Commandru jak v telegonu, tak v počítači. Mapy.cz mi nabízí jako úložiště pro mapy interní paměť a to já nechci. To samé i Mapy od Googlu. A všechny aplikace co byli nainstalované na SD kartě si nepamatují cestu, takže jsem musel je znovu navést. Takže také přemýšlím nad instalací na čisto.
    Dále nechápu, proč v roletce nabízí jenom polovinu zástupců než v lolipapu...
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.