Huawei P8 a Preview verze Androidu 6.0 Marshmallow

1235713

Komentáře

• Zástupce si můžeš navolit sám podle toho jak které používáš, s uložištěm neporadím jelikož stále používám default nastavení.

Dle mě to nemá smysl do té doby, dokud nebude karta umět stejné rychlosti jako flash paměť. Dále tu je omezení sběrnice :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • No to chápu, že si můžu navolit zástupce jaké chci, ale pořád jenom půlku a tak laboruji čemu mám dát přednosti.
    Jde o to, že když si natahám mapy jak do mapy.cz, tak do google mapy, tak za chvíli je po interní paměti, asi budu muset počkat na P9, snad tam bude možnost koupit s větší paměti.
    Jináč díky za odpovědi...
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo a ještě, než jsem k vánocům dostal tento krásný kousek, tak jsem měl NOKII, konkrétně Lumii 920 a tam šel udělat restart trojhmatem, je něco podobného možné i u P8?
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Tak témata již jedou i bez HR, taky mi nešly, nedělal jsem nic a už jedou. Možná to byl jenom problém na serveru.
    Poděkovat autorovi 0
  • tak už jsem to teda taky nevydržel :smiley:
    image
    Screenshot_2016-02-27-15-31-59.png
    1080 x 1920 - 141K
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jsem nainstaloval android 6 přes místní aktualizaci. Sice mi to během instalace nahlásilo error, ale instalace proběhla podle mě úspěšně. P8 šlape jak má a zatím velká spokojenost
    Poděkovat autorovi 0
  • jo, taky mi to vyhodilo error, telefon se restartoval a nějak to dopadlo :)) a zatím běhá bez problémů :)
    Poděkovat autorovi 0
  • No mě to taky hodilo error přes místní aktualizaci ale ignoroval jsem to a šlape to v pohodě :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Motivy už taky jedou i bez HR
    Poděkovat autorovi 0
  • Kdyby chtěl někdo nahrávat hovory bez root tak mě funguje záznamník hovoru v pohodě i s android 6
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý tip, nezkoušel jsem
    Poděkovat autorovi 0
  • stepi.p4 napsal(a):

KubaCL napsal(a):

stepi.p4 napsal(a):

Je možné, že telefon po nějaké době uspání (vypnutí displeje) odpojí wifi a data? Mám nainstalovaný emialový klient AquaMail. Když je telefon zaplý, normálně vše běží. Když je telefon uspalý (vypnutý displej), tak emial přijde jen do určité doby po uspání (odahaduji 5min.). Při delší době uspání telefon již emaily nepřijímá, musím telefon zapnout a otevřít AquaMail, kde je u účtů červený vykřičník. Po ruční aktualizaci to zase běží jen do doby cca 5min po uspání.

Musis v Aplikacich vymazat "data aplikace" stejne tak napr. u Gmailu, pak ti zas budou chodit notifikace okamzite
    Myslíš Aplikace -> Gmail -> úložiště -> Mazaní dat ?
    Ano
    Poděkovat autorovi 0
  • Je nějaká možnost jak nastavit možnost odmítnutí oznámení na lock screenu, jako tomu je klasicky na stock androidu? Když přejedu přes oznámení, tak se mi spustí aplikace s tím oznamením.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nedá se prosím nějak zjistit, zda už proběhla aktualizace v Rakousku, popř.zda v nejbližší době proběhne? Díky.
    Poděkovat autorovi 0
  • Na webu huawei si klikni na podporu a změň region na Rakousko - když tam příslušný FW najdeš, tak aktualizace už proběhla.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak ja kupoval P8 v ElectroWordu a stale aktualizace nikde. Inu asi to bude na dyl....
    Poděkovat autorovi 0
  • Začínají mě pěkně vytáčet notifikace, slavný Doze umrtví mobil a notifikace přijdou až když rozsvítím mobil........OMG
    Poděkovat autorovi 0
  • Co to je ten Doze, nějaká soucast M6? To aby to jeden tim padem ani neinstaloval. A to Doze nejde vypnout? Ja vim asi blbe otazky. Jako celkem by mne stvalo kdyby notifikace nefungovaly pri vypnuté obrazovce. To by pak musel jeden kazdou chvili kontrolovat mobil a jednak je to otrava a jednak mi to hlava nebere proc by to tak melo byt.
    Poděkovat autorovi 0
  • Doze je něco jako battery saver, prostě umrtví mobil když je vypnutý aby šetřil energii. Vypnout zatím nevím, hledám jak zprovoznit notifikace jako dřív........

Je to součást nového Androidu, ale přijde mi až moc agresivní.
    Poděkovat autorovi 0
  • Já v mobilu po aktualizaci na 6 androida doze aplikaci nemám. Notifikace fungují bez problému.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.