Huawei P8 a Preview verze Androidu 6.0 Marshmallow

13468913

Komentáře

• Doze nenajdeš jako aplikaci, je to funkce přímo integrovaná v Androidu. Což je docela škoda, větší možnost nastavení by nebylo na škodu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Doze je obecně fajn, ale chce to vhodně nastavit. Večer to začnu testovat pořádně...
    Poděkovat autorovi 0
  • Ať hledám jak hledám tak Doze jsem u sebe nenašel. Jinak systém opravdu fajn. Video už konečně zaostřuje lépe a spotřeba baterky je taky dost dobrá. Zjistil jsem že ani root už nepotřebuji :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Po aktualizaci na Marshmallow mi přestala fungovat zamykací obrazovka, hned mi z černé obrazovky skočí na domovskou obrazovku. V menu jsem nic nenašel jak ji vypnout nebo zapnout. Dělá to u všech motivů.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nemám ešte android 6 ale skús ist do - Motívy-Moje-a na spodku Prisposobiť-tam sa to nastavuje.
    Poděkovat autorovi 0
  • Margo napsal(a):

Po aktualizaci na Marshmallow mi přestala fungovat zamykací obrazovka, hned mi z černé obrazovky skočí na domovskou obrazovku. V menu jsem nic nenašel jak ji vypnout nebo zapnout. Dělá to u všech motivů.

mně to dělá taky, ale jen po odklopení flip pouzdra. Takže pokud ho máš, tak nastavení/chytrá asistence/chytrý kryt
    pokud ti to dělá i s tlačítkem na probuzení, tak tam nevím, kde bude zakkopaný pes :neutral:
    Poděkovat autorovi 0
  • Nastavení - Rozšířené nastavení - zabezpečení a úplně dole je položka Zámek obrazovky
    Poděkovat autorovi 0
  • ^
    zrovna jsem to tam objevil a chtěl to ještě připsat, že by to mohlo být tam :D
    Poděkovat autorovi 0
  • Pro nastavení zamykání obrazovky jdi do nastavení-rozšířené nastavení- zabezpečení - a úplně dole zamykácí obrazovka.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jestli jsem to pochopil správně, tak B317 je pořád ještě beta a finální verze teprve přijde...

http://huawei-info.de/huawei-p8-erhaelt-offizielles-android-6-0-marchmallow-update
    Poděkovat autorovi 0
  • Dívám se na to, skutečně došlo k přehodnocení. Za mě to nic nemění na tom, že telefon šlape skvěle, zpátky už nepůjdu. Ale možná další testování odhalilo nějakou chybu...
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám stejný názor, šlape dobře, jen drobnosti... Chybí mi volba on-off 4G v roletce a zlobí synchronizace, případně notifikace mailu, ale jinak skvělá práce.
    Poděkovat autorovi 0
  • sakra...to vědět o pár hodin dřív, tak se ještě nemorduju s rootem :smiley:
    ale aspoň už jsem si to nacvičil :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Cleric napsal(a):

Začínají mě pěkně vytáčet notifikace, slavný Doze umrtví mobil a notifikace přijdou až když rozsvítím mobil........OMG

Zkus toto, mě to pomohlo:

Skús dať (nastaviť) nastavenia-aplikácie-dole rozšírené a tam položku ignorovať optimalizácie batérie a v nich nájsť aplikáciu a nastaviť na povoliť , malo by to pomôcť

Aby se ti zobrazili všechny aplikace, je nutné vpravo nahoře kliknout na šipku.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

Za mě to nic nemění na tom, že telefon šlape skvěle, zpátky už nepůjdu.

Rozhodně, jen nefunguje GPS, bylo odstraněno několik solidních věcí a baterka se vybíjí jak tupá. Opravdu skvělá práce. Úplně žůžová.

Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 29. February 2016
    Bohužel ať dělám co dělám Gmail tam v nastavení není.
    Jinak s 6. Spokojenost
    Poděkovat autorovi 0
  • stepi.p4 napsal(a):

Cleric napsal(a):

Začínají mě pěkně vytáčet notifikace, slavný Doze umrtví mobil a notifikace přijdou až když rozsvítím mobil........OMG

Skús dať (nastaviť) nastavenia-aplikácie-dole rozšírené a tam položku ignorovať optimalizácie batérie a v nich nájsť aplikáciu a nastaviť na povoliť , malo by to pomôcť

Díky našel jsem, ale takový Google+ tam stejně není....nechápu......
    Poděkovat autorovi 0
  • Cleric napsal(a):

stepi.p4 napsal(a):

Cleric napsal(a):

Díky našel jsem, ale takový Google+ tam stejně není....nechápu......
    Zkste ještě toto:
    Aplikace -> Gmail (daná aplikace) -> úložiště -> Mazaní dat
    toto mi pomoho u gmailu
    Poděkovat autorovi 0
  • Ellendway napsal(a):

Jozef_HuaFan napsal(a):

Za mě to nic nemění na tom, že telefon šlape skvěle, zpátky už nepůjdu.

Rozhodně, jen nefunguje GPS, bylo odstraněno několik solidních věcí a baterka se vybíjí jak tupá. Opravdu skvělá práce. Úplně žůžová.

GPS funguje bez problémů :). Na nějakém telefonu to teoreticky zlobit může, ale sám jsem nyní polohu našel velmi rychle, také baterie drží. Takže rozhodně to není nějaký globální problém

Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.