Huawei P8 a Preview verze Androidu 6.0 Marshmallow

145791013

Komentáře

• Přesně tak, gps bez problémů a baterie drží hodně dobře.
    Poděkovat autorovi 0
  • stepi.p4 napsal(a):

Cleric napsal(a):

stepi.p4 napsal(a):

Cleric napsal(a):

Začínají mě pěkně vytáčet notifikace, slavný Doze umrtví mobil a notifikace přijdou až když rozsvítím mobil........OMG

Zkus toto, mě to pomohlo:

Skús dať (nastaviť) nastavenia-aplikácie-dole rozšírené a tam položku ignorovať optimalizácie batérie a v nich nájsť aplikáciu a nastaviť na povoliť , malo by to pomôcť

Aby se ti zobrazili všechny aplikace, je nutné vpravo nahoře kliknout na šipku.
    Díky našel jsem, ale takový Google+ tam stejně není....nechápu......
    Zkste ještě toto:
    Aplikace -> Gmail (daná aplikace) -> úložiště -> Mazaní dat
    toto mi pomoho u gmailu
    Potřebuji G+, gmail nepoužívám, místo něj mám Inbox by gmail. Díky moc za pomoc.

2ALL:
    GPS funguje naprosto perfektně a komu ne, ať jde do nastavení - rozšířená nastavení - Přístup k poloze a tam zvolit Použít GPS,WiFi a Mobilní sítě. Takto se zvedne přesnost GPSky a rychlost fixu.

Poděkovat autorovi 0
  • Nemá někdo nápad jak zprovoznit odmítnutí notifikací táhnutím na zamčené obrazovce, tak jak tomu je na čistém androidu? Případně zda se tato funkce objeví v dalším buildu? Mam ještě dotaz na ty z vás co poslouchají hudbu, nemáte nějakou aplikaci u které lze při uspaném telefonu přeskakovat písničky pomocí dlouhého stisku tlačítka hlasitosti? Díky
    Poděkovat autorovi 0
  • GPS taky v pohodě dokonce velice rychlá a baterka včera jsem měl 48 h od nabití a ještě 27 % baterka :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • vovivovi  
    upraveno 29. February 2016
    PowerAmp umí k přeskoku vpřed/vzad využít dvoj/trojstisk tlačítka na headsetu.

Poděkovat autorovi 0
  • vovi napsal(a):

PowerAmp umí k přeskoku vpřed/vzad využít dvoj/trojstisk tlačítka na headsetu.

Ano to umí, alespoň jsem si to myslel... Jenže nezobrazuje se na lockscreenu (nevím proč) a potřebuju měnit tlačítky na telefonu, což mi stejně nefunguje. Ikdyž na minulém telefonu s tím nebyl problém
    Poděkovat autorovi 0
  • Na KK 5.1.1 to chodí, PowerAmp má svůj vlastní lockscreen a funguje.
    Poděkovat autorovi 0
  • I na androidu 6.0 to není problém, PowerAmp používám už od Xperie S, nic lepšího na hudbu prostě není...
    Screenshot_2016-02-29-14-56-38.png
    1080 x 1920 - 1M
    Poděkovat autorovi 0
  • Pablos: to máš sice pravdu, ale ten lock screen je furt hnusnej. Nevidím moc důvod proč se nezobrazuje normálně, to přepínání písniček ti funguje?
    Poděkovat autorovi 0
  • Mně s teda stává, že se mi sem tam u nějaké aplikace rozsype grafika a telefon se sekne. Pomůže jenom vypnout a zapnout displej. Dále se mi sem tam nejde připojit k fotoaparátu. Tyhle problémy jsem měl i u verze b313. Má někdo stejný problém? :/
    Poděkovat autorovi 0
  • Toto jsem nikde neviděl...
    Poděkovat autorovi 0
  • Na verzi b313 se mi grafika rozsypávala u jiných aplikací než na b317. Myslíš,že je to hw chyba?
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkus poslat screenshot nebo fotografii, pokud se to podaří zachytit, takto z popisu to nejde poznat...
    Poděkovat autorovi 0
  • Nemíváte někdo ještě problémy s jinými aplikacemi krom gmailu? Dnes mi nepřišly oznámení jak z whatssapu tak i z fb messengeru.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak včera mě poprvé zklamala gpska při hře Ingress, tam kde normálně mívám fix během mžiku. Telefon nebyl schopen zaměřit moji pozici.

Notifikace že ne nechodí ještě zkousnu, ale GPS už ne.

Jak se dá vrátit zpět na B350tku 5.1.1 tam fungovalo vše na výbornou.
    Poděkovat autorovi 0
  • Viděl bych to zpět přes b200 a potom už klasika. Návod na vrácení k b200 je tady:
    http://www.huawei-info.de/p8-mm-rollback
    Poděkovat autorovi 0
  • Bude to fungovat, ikdyž mam C900? Když se zatím neví rozdíly?
    Poděkovat autorovi 0
  • Myslím, že určitě. Už víme, že je vlastně jenom jedna verze update a telefon z nějakého důvodu v info uvede c900 místo c432...
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdenek34 napsal(a):

Viděl bych to zpět přes b200 a potom už klasika. Návod na vrácení k b200 je tady:

http://www.huawei-info.de/p8-mm-rollback

Ahojte chcem sa opýtať či už niekto tento postup skúšal a či funguje, chcem sa vrátiť na B200 lebo mi nejdú korektne upozornenia na gmail a vstavaný mail klient, chodia až po rozsvietení displeja a to je pre mňa s pracovných dôvodov neskoro.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.