Tablety Huawei řady MediaPad M2 jsou skvělé

upraveno 10. April 2016 v Tablety
Společnost Huawei před pár týdny představila nový tablet MediaPad M2 10.0 a tím pěkně rozšířila svoje portfolio v tomto segmentu. Sám už několik měsíců používám tablet MediaPad M2 8.0 a protože jsem v jeden okamžik měl k dispozici oba tablety v jeden okamžik, rozhodl jsem se natočit s nimi krátké video a pořídit pár snímků. Tablety Huawei MediaPad M2 jsou zkrátka úžasné.

Je tady spousta věcí, které se mi na těchto tabletech líbí. Základem je kvalitní konstrukce, která si poradí také s méně šetrným zacházením. Přitom tablety zůstávají velmi lehké a snadno přenosné. Úžasný je zvuk, který tyto tablety produkují. Dokáží bez problémů ozvučit větší místnost a navíc zvuk je nejenom hlasitý, ale také kvalitní. Pochvalu si zaslouží také displeje, které nabízí krásné podání barev a nadstandardní pozorovací úhly. Právě konstrukce, zvuk a displej jsou podle mého základními stavebními kameny každého kvalitního tabletu.

Tablety reagují okamžitě na každý váš povel, mají totiž velmi výkonné procesory. Společnost Huawei si procesory navrhuje sama a na jejich kvalitě je to znám, nabízí totiž ideální kombinaci výkonu a výdrž. Právě výdrž je podle mého velmi významnou vlastností těchto tabletů, sám u modelu MediaPad M2 8.0 nabíjím skutečně jen občas. Pokud tablet nepoužívám, jeho spotřeba je takřka nulová. Android 5.1 Lollipop v kombinaci s uživatelským rozhraním EMUI 3.1 funguje výborně, přesto se těším na aktualizaci na nový operační systém. Abych ale byl upřímný, vlastně ani aktualizaci nepotřebuji, protože tablety fungují excelentně. Nový model MediaPad M2 10.0 pak nabízí čtečku otisků prstů, pomocí které můžete tablet také ovládat. Ačkoliv odvětví s tablety v současné době zažívá obecně spíše pokles zájmu ze strany zákazníků, tablety od Huawei patří k nejlepším na trhu a právem si získávají nové fanoušky. Který model se vám nejvíce líbí?

image
image
image

Komentáře

• Mám M2 10.0 a jsem spokojený velmi.
    Snad jenom ta dioda mohla při nabíjení blikat, pro rozlišení nabíjím- nabito. Takhle musím tablet zapnout a podívat se, nebo šáhnout na nabíječku.
    A nebyl k tabletu návod.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dnes jsem koupil M2 LTE a zatím jsem nenašel výraznou slabinu. maká svižně, co potřebuji, tak má, displej velmi dobrý a zvuk......... PARÁDNÍ.
    Mám jen dotaz na kolegy.
    Máte někdo zkušenosti se sluchátky? Chci špunty, jak na M2, tak na Mate 8 v cemové relaci do 1.000 Kč?
    Díky.
    Poděkovat autorovi 0
  • Skvele su, to ano, ale podora je hotova katastrofa. Nejaky cinsky srot za 120€ ma lepšiu oficialnu podporu..
    Poděkovat autorovi 2
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.