P8 nelze připojit k PC přes USB

Ahoj,
ještě minulý týden jsem po připojení k PC přes USB mohl stahovat fotky atd., nyní mobil vůbec nevidím, pouze se nabíjí.
Ladění USB je i po přihlášení jako vývojář zašedlé.
«1

Komentáře

• jakmile napojíš mobil do PC tak by se ti na liště mělo objevit MTP nastavení to rozklikni a mělo by to fungovat pokuď ne zkus si stáhnout HISUITE
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, já se taky musím přidat k Zdenour81
    Při připojení k PC (Windows10) mi nejde připojit Huawei P8. Ukáže se složka zařízení MTP USB a při kliknutí nemáte oprávnění k přístupu k tomuto zařízení. HiSuite nepomohlo - v kolonce kde jsou uložiště také neotevřu vyskočí stejná hláška z oprávněním :( Poradí mi někdo?

Předem děkuji všem za radu
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to se omlouvám ale s tímto problémem vám asi neporadím já nevím čím by se to dalo napravit :(
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, přidávám se taky k Zdenour81 a Altissimusovi, mám ten samý problém - nemůžu se připojit, HiSuite nepomohlo:-( Přišli jste někdo na nějaké řešení?

Díky moc.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 10. March 2016
    vavlov: Zkuste připojit mobil k pc. Poté stahnout roletku na mobilu a v nabidce vybrat - Soubory

Dále je často nutné aktivovat Možnosti pro vývojáře a tam zapnout - Ladění USB.
    Poděkovat autorovi 0
  • mne tiež teraz zmizlo prenos dát cez usb po nainštalovaní tej hisuite...:/....v nastaveniach telefónu som nikde nenašiel možnosti pre vývojárov ani ladenie usb, mobil mi nenájde ani ten hisuite.nejaké rady čo by pomohlo?dík
    Poděkovat autorovi 0
  • Vývojářská nastavení (a v nich ladění USB) se musí nejprve aktivovat (a pak už zůstanou trvale): Nastavení -> Info o telefonu a v něm sedmkrát klepnout na "Číslo sestavení" (název se může trochu lišit - píšu to z hlavy).
    Poděkovat autorovi 2
  • no už som to rozbehal, po nainštalovaní hisuite mi vyplo ladenie usb a nešlo teda rozpoznať mobil na PC...vyriešené ako poradil kolega vovi a všetko funguje...
    Poděkovat autorovi 0
  • Měl jsem stejný problém , nic jsem neřešil a dal telefon do původního stavu ,,tzn. obnovu továrního nastavení ,, . Je to pakárna když není provedena záloha , ale pokud je vše jde hladce :) . Teď už mi to šlape zase jak má.
    Poděkovat autorovi 0
  • továrne nastavenia som chcel riešiť ako poslednú možnosť, kvôli nainštalovaným aplikáciam...ale tak zatiaľ funguje
    Poděkovat autorovi 0
  • Vovi díky, funguje to. Telefon mám chvíli a už jsem chytala nerva, proč to nejde!
    Poděkovat autorovi 1
  • Stále se nemůžu dostat do PC,zkoušel jsem i tovární nastavení ale v PC se P8 neobjeví.poradte
    Poděkovat autorovi 0
  • 1. nastaveni - zabezpeceni - povolit aplikaci hiSuite
    2. info o telefonu - cislo sestaveni (cca 7x odkliknout)
    3. moznosti pro vyvojare - ladeni USB (povolit)
    4. restartovat
    Poděkovat autorovi 0
  • Mam taky problem s pripojenim. Ale s P9 lite. Nastavil jsem vse podle vyse zminenych informaci. Telefon se pripoji/odpoji/pripoji/odpoji/....
    Takze to je jaksi nepouzitelne.
    Nejaka rada nad zlato?
    Diky
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokiaľ vám po pripojení smartfónu Huawei P8 cez USB kábel nespolupracuje smartfón s aplikáciou HiSuite vo vašom PC, riešenie je jednoduché. Choďte do nastavení zabezpečenia v smartfóne, kliknite na ROZŠÍRENÉ NASTAVENIA, rozkliknite NASTAVENIA ZABEZPEČENIA a zakliknite POVOLIŤ HiSuite používať HDB. Teraz to už musí ísť.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokud by to stale nekomu neslo, jako mne XY mesicu.. tak tady jsem nasel bajecne reseni a funguje to!

There is a solution...

In your dialer, type in *#*#2846579#*#* then select in background>usb hisuite and there you have it...
    works like magic...

hope it helps.

cheers!

Poděkovat autorovi 2
  • Ahoj mám ten samý problém nejde mi připojit mobil k pc mám povolené HiSuite i v možnostech vývojáře ladění usb a pořád se mi nedaří to připojit už začínám byt zoufalý :neutral: :/
    Poděkovat autorovi 0
  • Mirdas.B. napsal(a):

Ahoj mám ten samý problém nejde mi připojit mobil k pc mám povolené HiSuite i v možnostech vývojáře ladění usb a pořád se mi nedaří to připojit už začínám byt zoufalý :neutral: :/

stejný problém na honor 4c, po poslední aktualizaci win10. vyzkoušel jsem všechny výše zmíněné postupy a stále stejný problém, USB porty přeinstalované, aktualizace provedeny a stále hlásí zařízení USB nebylo rozpoznáno. Kdyby někdo věděl jak vyřešit tento problém budu rád. Díky
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.