Kupovat teďka P10?

Zdravím vespolek, zamilovala jsem se do zelené P10, krom vzhledu se mi líbí foťák a paměť - teď mám P9 lite. Nepotřebuju nic extra, podmínka NFC, LTE, čtečka, a dobrý foťák. Ale tak si říkám, má smysl kupovat "starý" model? Teď jsem pročetla diskuzi, kde srovnávají P10 s Honorem 9 a P10 docela zdrbli. Koukala jsem ještě na nový P Smart, ale ten nemá foťák barevný + monochromatický, pokud se nepletu. Chtějí za P10 pořád dost penehz, tak jsem na vážkách.
«1

Komentáře

• ahoj, tak ta zelena sa paci aj mne, no nikde ju nemali ked som potreboval kupit. no a k veci... oplati-neoplati. ked splna tvoje poziadavky tak preco nie? syale je to skvely mobil, so super fotakom. honor bude vzdy lacnejsi aj ked niektoré suciastky bude mat od huawei. kazdy si porovna len ze aha ten isty procesor aj ramka a o kolko. lacnejsi... ale su aj ine veci. a potom p10 ako "stary" model, no nova p20 bude o cca 200€ drahsia ako sa da teraz kupit p10. a ako pises zamiloval si sa do nej tak preco nie? myslim ze lepsia volba ako honor 9. bez urazky majitelov samozrejme...
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 25. March
    @Rora P10 byl můj první dražší telefon od Huawei, dával jsem za něj jako za novinku cca 16tis.
    Dnes je za podstatně méně a treba kvalitou fotografií není o nic horší než MATE 10 PRO. Rozhodně na focení lepší než Honor 9.
    Ten svůj jsem věnoval mamce a koupil právě zmíněný MATE 10 PRO.
    Ale řeknu jedno, P10 je stále špičkový telefon a klidně bych si ho koupil znova.
    Poděkovat autorovi 0
  • P10 pořád smysl má a za současnou cenu ještě dlouho smysl mít bude.
    Poděkovat autorovi 0
  • najdi si slevu 10% v nejmenovaném eshopu a dnes od 21hodin ještě ušetříš a P10 pořád smysl má.
    Poděkovat autorovi 1
  • @Rora P10 mám, fotí špičkově, přestože mám i Mate 10 Pro, tak jsem se nedokázal P10 zbavit, protože ji mám rád:-), já ji doporučím a také jsem kupoval za 17.000kč jako @misanekx
    Poděkovat autorovi 0
  • Děkuji, utvrdili jste mě v rozhodnutí. :)
    Poděkovat autorovi 0
  • @Rora a nezapomeň si zaktivnit VIP servis, což znamená 3 měsíce záruku na rozbitý displej a 3 roky záruku na vady výrobku, je tam předinstalovaná aplikace HiCare:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokud nekdo budete vedet o nejake akci na P10, dejte mi vedet.
    Poděkovat autorovi 0
  • Cau,

12K co tedka P10 stoji je bomba cena v pomeru cena vykon...Mam P10 cca 3 tydny a jeji fotak me vyslovene bavi...

Za me plusy:

- Supr vykon, v androbench po update na Oreo davam bezne cca 820 v SR.
    - Fotak je proste bomba, hlavne pro nej jsem si P10 porizoval.
    (portait mode, silky watter, HDR, black-and-white, macro-shot...nastaveni clony...)

Hodne jsem premyslel o G6/G6+, ale tohle video me prinutilo si koupit P10...

Poděkovat autorovi 0
  • endva3  
    upraveno 13. April
    @tomask79
    Tak ja som mal P10 hned ako vysla. Po cca pol roku som ju vymenil za G6. vyhody G6 oproti p10 su vodeodolnost a trochu lepsia vydrz. Sirokouhly fotak ma tiez nieco doseba. No vratil som sa k p10 a to hlavne kvoli podpore co sa tyka aktualizacii. Na g6 som dostal 1 aktualizaciu a to bola len oprava google zabezpecenia.
    P10 je uplne inde a rad som sa vratil :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja mam P10 uz rok a porad je to skvelej stroj, foti skvele, nekdy i lepe nez muj druhy telefon Mate 10 Pro, vykonu ma stale na rozdavani, puvodne jsem myslel ze P10 prodam, kdyz mam Mate 10 Pro ale nechal jsem si ho, P10 je stale za 12tisic skvela volba a doporucuju vsem co nechteji davat vice penez do novinky P20
    Poděkovat autorovi 0
  • Presne ako pise @Vudce1978 Vykon ma P10 na rozdavanie.. Oprati G6 je to rychlik.. Aj ked je to uz rok co j ena trhu tak by som sa nebal ist do P10.. Ako som pisal ja som sa po cca roku vratil naspat k P10 a nelutujem.. Fotak, rychlost,64GB interna pamat... za mna top mobil :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Zrovna se dívám na leták Planeo Elektro a je tam P10 Black už za 9 999kč :)
    Poděkovat autorovi 1
  • tak to je skvělá cena za takovou mašinu!
    Poděkovat autorovi 0
  • vormenvormen  
    upraveno 18. April
    docela uvažuju, že ho koupím místo Honoru 9, to sklo vzadu už mě nebaví a vystouplá čočka na nových modelech taky ne.
    tak mám smůlu v Brně na jedné prodejně není vůbec a na druhé poslední vystavený kus, jinak bych ho už měl :blush:
    Poděkovat autorovi 0
  • Ještě je možnost objednat přes eshop. Dostupnost uvádějí SKLADEM a doprava i platba jsou zdarma. Za cenu 9 999,-Kč vč. DPH je to super kousek. Je jasný, že za tu cenu bude skutečně veliký zájem.
    Poděkovat autorovi 0
  • možnost tam je to vím, ale nemám zkušenost s jejich eshopem a nerad bych dostal nějaký kousek stažený z prodejny z vitrínky, to bych nepřežil
    Poděkovat autorovi 0
  • Objednano na patek. Tak uvidime jestli to vyjde. Pouze cerne. Takze z vytriny snad nebude. Snad to nebude sedivka.
    Poděkovat autorovi 0
  • Kdyz koupis v patek na splatky jeste -20% . Takze by to mohlo byt kolem bezkonkurencnich 8500 kc. Dobry ne?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.