Ztrácí se hudba

Dobrý den, psala jsem již před 14 dny, problém stále trvá, ztrácí se mi hudba z telefonu, písně mám léta letoucí stejne, v minulém telefonu v pohodě, v tomto Huawei se ztrácí, z ničeho nic zmizne všech 350 skladeb, tovární nastavení nepomohlo... děkuji!

Komentáře

• upraveno 26. March
    Ahoj, tohle jsi nastavila (zakazala )?
    "Spravce telefonu > Vycisteni > ozubene kolecko > Automaticke vycisteni , zde odznacit (zakazat), a pak jeste do bile listiny cisteni pameti oznacit (vybrat) aplikaci Soubory."
    V minulem telefonu jsi mela pisnicky taky ve vnitrni pameti?
    Jeste se zeptam: pouzivas vestaveny prehravac hudby?
    Poděkovat autorovi 0
  • Udělala jsem vše, jak jste napsal, teď uvidím, moc děkuju! Přehrávač používám ten, co je součástí telefonu
    Poděkovat autorovi 0
  • Poprosím ještě o jednu radu, když napojím mobil na PC a v tom PC si rozkliknu ten telefon, objeví se spousta složek (souboru), DCIM, MUSIC, DOWLAND a spousta dalších, kterých ani nerozumím.. stahovaná hudba se mi zobrazí ve složce DOWLAND, ale např složka MUSIC je prázdná, nemám ty písně přehodit jinam nebo je mám nechat v té složce DOWLAND, kam se samo uloží po stáhnutí?
    Děkuji
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 27. March
    DCIM je slozka pro foto, Download je pro stahovane soubory a aplikace, MUSIC je urcena hudbe (medialnimu obsahu). Neni to ovsem dogma, je to jen kvuli orientaci a kvuli hud.prehravaci.
    Popravde, nikdy jsem se s takovym problemem nesetkal, takze jen teoretizuji, omlouvam se :wink: .
    Ale kazdopadne presun pisnicky do MUSIC.
    Poděkovat autorovi 0
  • Přesunu to, děkuji!
    Poděkovat autorovi 0
  • Používáš paměťovou kartu? Nebo máš vše ve vnitřní paměti? Mi odcházela paměťová karta a ztrácely se mi fotky, i hudba (mluvené slovo)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tube, drive nez neco napises, snad by sis mel precist, k cemu vlastne odepisujes :wink: , pri vsi ucte.
    Poděkovat autorovi 0
  • tube  
    upraveno 28. March
    Já si přečetl vlákno. Nějak jsem nepídil po vláknu před 14 dny. Není zde specifikováno kde hudba je. Snažím se pomoct a neměl jsem dost informací a věštecká koule je mimo provoz.
    Poděkovat autorovi 0
  • tube napsal(a):

. Není zde specifikováno kde hudba je. Snažím se pomoct a neměl jsem dost informací a věštecká koule je mimo provoz.

"V minulem telefonu jsi mela pisnicky taky ve vnitrni pameti?" - to by snad melo stacit, krome toho bych zrejme neradil vypnout automaticke cisteni, pokud by se jednalo o SD kartu.
    Ale kazdy mame jinej zpusob mysleni a vidime souvislosti jinak :wink:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.