Huawei P20 Pro oficiálně představen

upraveno 28. March v Huawei P20 Pro
Nejvyšším modelem našeho portfolia se dnes stává Huawei P20 Pro (pokud si tedy odmyslíme specifický Huawei Mate RS Porsche Design). Těšit se můžete na špičkovou konstrukci, výborný displej, skvělý fotoaparát. Huawei P20 Pro se zařadí k nejlépe vybaveným telefonům na našem trhu, start prodeje navíc proběhne velmi rychle. Sám jsem zvědav, jak se nám trio našich nových telefonů ve složení Huawei P20 lite, Huawei P20 a Huawei P20 Pro bude líbit. Tady budeme diskutovat o modelu Huawei P20 Pro. Jaké jsou jeho klíčové vlastnosti?

- 6.1 palcový OLED displej s rozlišením 2240 x 1080 pixelů

- operační systém Android 8.1 Oreo s uživatelským rozhraním EMUI 8.1

- velmi výkonný procesor Kirin 970 se 6 GB operační paměti

- rychlé a prostorné interní úložiště s kapacitou 128 GB

- baterie s kapacitou 4000 mAh, podpora rychlého nabíjení

- certifikace IP67
- rozměry 155 x 74 x 7,8 milimetru, hmotnost 180 gramů

- GPS, LTE, NFC, USB typu C

- zvuk Dolby Audio

- infraport pro ovládání domácích spotřebičů

- atraktivní design, kvalitní konstrukce

- trojice fotoaparátů na zadní straně, těšit se můžete na trojnásobný optický zoom, vysoké rozlišení, rychlé automatické ostření a množství doplňkových funkcí

Telefon bude mít na trhu samozřejmě několik konkurentů, v dohledné době chci připravit třeba srovnání s modelem Huawei Mate 10 Pro, který už se na našem trhu několik měsíců prodává. Možná ale zamířím také ke konkurenci a udělám několik společných fotografií s modelem Apple iPhone X. Jak se vám líbí Huawei P20 Pro? Osobně jsem se na telefon těšil hodně, dosud jsem používal již zmíněný Mate 10 Pro, se kterým jsem byl velmi spokojen. Ale trojice fotoaparátů mě láká a také velmi extravagantní barva jedné z verzí Huawei P20 Pro vypadá skvěle.

image
image
image
DSC_3946.JPG
900 x 598 - 358K
DSC_3958.JPG
900 x 598 - 219K
DSC_3952.JPG
900 x 598 - 270K
Štítky:
«13456723

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.