Nefungující motivy

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat ohledně chyby která už mě začíná docela štvát. Už delší dobu mi nejdou změnit motivy na mým P9 Lite, když si dám jakýkoliv motiv přes tu aplikaci co už je v mobilu, tak se nic neděje. Když si stáhnu nějaký motiv a dám použít, tak to sice ukazuje v ty aplikaci že ho mám, ale to je tak všechno. Žádný ikony ani styl zámku prostě nic se nezměnilo. Nevíte co s tím může být?

Komentáře

• Zkus v aplikaci Motivy vymazat mezipamet a data, pak v rozsirenych nastavenich Resetovat vsechna nastaveni, a restaruj telefon. Jakmile zhasne obrazovka , stiskni a drz Volume+ , nabehne Recovery, tam zvolis Wipe cache partition , nasledne Reboot system now.
    (pokud problem nezpusobila instalace custom ROM,, chybna aktualizace, downgrade apod.)
    Poděkovat autorovi 0
  • To co jste napsal jsem zkusil a nepomohlo :/
    Poděkovat autorovi 0
  • A nic z toho, co jsem napsal do zavorky, jsi nedelal? Nebo jine zasahy do telefonu? Snad factory reset, ale osobne bych to kvuli motivu nedelal.
    Poděkovat autorovi 0
  • Factory reset jsem už jednou dělal a taky nepomohl, taky jsem zkoušel downgrade androidu podle návodu: http://www.huafan.cz/discussion/3037/navod-na-downgrade-android-7-android-6/p1 jenže při 5% se mi zas obyčejně zapl mobil a to bylo vše takže žádný downgrade se nestal.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mas tel.od T-mobile? A kdy se ti to prerusilo pri 5%, u rollbacku?
    Poděkovat autorovi 0
  • Mobil jsem kupoval někde jinde než u T-Mobile jenže teď si nevzpomenu kde, ale operátora to mám T-Mobile.
    Přerušilo se mi to u 5% když psalo Installing update a pak se ten mobil prostě obyčejně zapl.
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 31. March
    Vetsinou je tam jeste napsano, proc to selhalo, ale to je jedno. Pri 5% ve vetsine pripadu selze, kdyz:
    - si pripojen k PC nebo nabijecce
    - mas nespravny FW
    - spatne rozbaĺeny balik v dload
    - spatne nahraty FW (chyba SD karty)
    - neexistujici nebo poskozena Recovery. Tak si vyber :smile:
    A to jsem jeste urcite na neco zapomnel...
    Pokud nemas jeste jine problemy, jen motivy, tak s tim se da zit. Jinak bych snad doporuchil reinstalaci stavajiciho FW pres FF, a pak zkusit rollback, nebo odemknout telefon a klasika - TWRP, oeminfo a C432B161 z dload trojhmatem. Zabil bys tim dve mouchy jednou ranou - downgrade + debrand.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobře tak děkuji mockrát za tvojí pomoc :)
    Poděkovat autorovi 0
  • A v huawei id jsi přihlášen? Bez toho mám pocit nejde motivy měnit.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mylny pocit, pouze nejde stahovat nove . Motivy z HWThemes lze menit bez ID.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.