Další hovor na lince A8 dualsim 360

Vznesl jsem tuto problematiku již zde "Huawei P10 s oficiálním Androidem 8.0.0 Oreo (B360)", ale jelikož mi problém připadá dost zásadní, zakládám nové téma.
Mám zapnutou funkci "Další hovor na lince", ale NĚKDY se stane, že mi nezobrazí čekající hovor, přitom volající slyší hlášku ať počká, že právě hovořím. Rozšířím problém o další poznatek. Zjistil jsem, proč toto dělá jen NĚKDY. Je to pouze v tom případě, kdy já volám někomu (uskutečňuji odchozí hovor) a jsem na 4G resp. mám nastaveno automaticky 4G,3G, 2G. Ve chvíli kdy někdo volá mě (mám příchozí hovor), mám stejné nastavení sítě a volá mi někdo další, normálně se mi zobrazí čekající hovor. Když nastavím mobil na automaticky 3G, 2G, problém zmizí. S A7 jsem tento problém neměl. Zkusil jsem vložit svou Simkartu do Huawei Nova, tak tento problém není. Řekl bych tedy, že se to děje kvůli VoLTE. Mohl by někdo odzkoušet, jestli nemá podobný problém? Mám Vodafone OneNet.
Pomohlo by nainstalovat B365 přes FF? Zatím to nezkouším, neboť mi mobil sám tuto aktualizaci nenabízí.

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.