Zmizely události v kalendáři

Mam dotaz, stalo se vam, ze v Huawei kalendáři v měsíčním prehledu nevidíte v měsíci ve kterém právě jste žádnou událost? V následujících měsících jsou události zobrazeny korektne. V tom stavajicim se mi zobrazi pouze, kdyz dam denní anebo týdenní zobrazení. Začlo mi to takto zlobit cca pred 3 týdny. Nainstaloval jsem tedy Google kalendar a je to bohuzel uplne stejne:-( Poradíte někdo pls. V nastaveni jsem samozřejmě nic neměnil. Dekuju za rady!

Komentáře

• Stalo se mi to také. Mám EVA-L19432B394. Používám Business Calendar Pro a stalo se to právě po aktualizaci 394.
    Na stránkách diskuze o kalendáři píše výrobce kalendáře, že to není jeho vina, ale verze EMUI. Nevím, co je pravda.
    Stalo se mi to poprvé. Opravil jsem to odebráním kalendáře a opětovným přidáním. Nevím, zda se bude závada opakovat.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkusil bych kalendar odinstalovat, pak resetovat vsechna nastaveni v menu telefonu a wipe cache. Nainstalovat kalendar s tichou motlidbou :smile: .
    Nektere aplikace tretich stran vyzaduji reinstalaci po aktualizaci, nekdy se totiz meni kontrolni vypocty a spousteni aplikaci. Resenim je v techle pripadech wipe dalvik, ale to jde pouze z TWRP, takze musi stacit wipe cache, ale pomuze. Mel by :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • tak toto se začalo dít po té, co se začali ztrácet kontakty v rychlém vyhledávání. Pak přišel kalendář. Začíná mě s tím huawei štvát. ví o tom a nic s tím nedělá.
    Poděkovat autorovi 0
  • PesedmPesedm  
    upraveno 12. April
  • Původní kalendar odinstalivat nejde. Píše to, ze se jedna o systemovou aplikaci. Asi to bude na tovarni reset a kompletní preinstalaci. Na druhou stranu uz mi šlape rok a pul. Za tu dobu jsem Samsung dával do tovarniho nastaveni min. 3x.
    Poděkovat autorovi 1
  • Stalo se mi to opět. Mám EVA-L19432B395. Nebyl obnoven widget, kalendář Business Calendar Pro na všechny dny hlásil načítám.
    Opraveno restartem. Něco se změnilo, dosud nebyl problém.
    Poděkovat autorovi 0
  • Už jsem zpět u Samsung a zatím super. Takže aplikaci to. Nebylo.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.