P10 Oreo 8 je mozny navrat na povodny android 7 ?

duskors  
upraveno 5. April v Huawei P10
Zdravim
Vcera som aktualizoval svoju P10 na oreo 8 a moc mi nereze :/
Je mozny navrat s5 na povodny android 7?
Ak ano aky je postup?
Vdaka Dusan

Komentáře

• @duskors nevím jestli lze, to spíš odpoví Josef, ale podle mě to ofiko cestou asi nepůjde, proč nechceš A8? Já jsem s A8 spokojenej v pohodě
    Poděkovat autorovi 0
  • Nejsem si teď jist, ale myslím, že když připojím telefon k HiSuite, tak mi to nabízí vrátit se na předchozí verzi.
    Poděkovat autorovi 1
  • Určitě to jde, někde to tu bylo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano, většina lidí to dělala přes HiSuite. Jinak to lze i přes firmware finder. Jen je opravdu nutné stáhnout full OTA firmware s příponou PV. Pokud po downgrade telefon náhodou stale ve smyčce rebootuje tak je nutné ještě tovární nastavení přes tlačítka :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Jednie odomknuty loader a je to dost komplikované, ja som to uz robil
    Poděkovat autorovi 0
  • duskors  
    upraveno 6. April
    A7 mi prisiel rychlejsi pri A8 mi dost vadi vibrovanie pri sms prv pride zvuk potom 2x uplne jemne zavibrovanie... A pri vypnutych zvukov sms ani vo vrecku nezaregistrujem... Lebo sa jedna o 2 uplne kratke zavibrovanie, pri A7 to bolo jedno dlhe... Pri hladani kontaktov (posledne volane) ak rychlo rolujem dole seka to... pri A7 to slo super plynulo...
    Vadi mi rozhadzane menu v nastaveniach atd...
    Preto by som chcel navrat k A7 :)
    Poděkovat autorovi 0
  • jossec  
    upraveno 6. April
    zkus kouknout tady, řešil se tu downgrade z A8 zpět na A7
    Poděkovat autorovi 1
  • jakubnemec1902 mal si pravdu cez HiSuite to slo bez problemu :)
    Vdaka konecne to slape ako predtym :wink:

Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 6. April
    Idem aj ja vyskusat :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak uspesne spat na B185, parada :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Vidim ze nie som sam komu to nesedi :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Vidim ze nie som sam komu to nesedi :)
    Aj ja som taktiez na B185 myslim ze to hodi s5 na posledny soft aky tam bol...
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, když jsem si přečetl váš první příspěvek, tak jsem to také musel zkusit. Po připojení k HiSuite mi to včera nabídlo poslední soft který jsem tam měl před instalací A8. Jsem ted na A7 B185 a jsem teď spokojenější :-) Všechno funguje jak má a nikde žádný problém. Na A8 jsem se nemohl připojit k bluetooth u pc, systém nebyl tak plynulý a to nové menu mi také nevyhovovalo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jedine minus je ze telefon pri navrate na A7 vsetko zmaze....
    Ale foto som si zalohoval a aplikacii som tam mal asi 3
    SMS zalohovane...
    A prve co som spravil pri spusteni A7 bolo zrusenie automatickeho vyhladavania aj stahovania aktualizacii :dizzy:
    A hned som zasa max spokojny s P10 :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Když jsem tu kdysi napsal, že zatím A8 ve spojení s EMUI 8 některým přináší místo radosti spíš problémy tak jsem byl malém ukamenován :smiley:
    Ano i já jedu raději na starší B185 na P10.
    Ale jednu pozitivní informací mám. A8.1 s EMUI 8.1 které jsou teď v P20 se chovají lépe. Pár dní si s P20 hraju a zatim vše OK.
    Poděkovat autorovi 0
  • :D heh este ze mna tuna neukamenovali :) A7 B185 slape ako pan :) Nechcem ziaden iny soft donho... Po zlej skusenosti s A8 sice neviem ci to uz je oficial alebo skusobna verzia....
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.