Zlevní ještě P10?

Zdravím, myslíte, že ještě P10 zlevní když na trh přišla P20? V hodně obchodech už je cena kolem 9300 Kč tak jestli klesne ještě třeba teď během měsíce, chci si ho koupit a nevím zda mám ještě počkat. Případně pokud někdo prodáváte nepoškozenou kolem 8 tis. tak písněte....děkuji

Komentáře

• Hele, jestli to ti nikdo asi teďka neřekne, za mě spíš už dolů moc nepůjde. Jedině, až bude padat cena např. P20 Lite, jinak by šly proti sobě.
    Pokud se ti opravdu líbí, obětuj o třináct stovek víc a kup nový se zárukou. Určitě se nevyplatí kupovat za 8t používaný se zkrácenou dobou záruky :wink:
    Poděkovat autorovi 1
  • Děkuju, potřebovala jsem názor někoho jiného :) jsem nerozhodná. Tak pujdu do nového :) Moc dík....
    Poděkovat autorovi 0
  • presne tak, ten rozdiel neni taky velky. novy sa ti viac oplati, a za tu cenu je to vyborna kupa
    Poděkovat autorovi 1
  • Rádi jsme pomohli :blush:
    Poděkovat autorovi 1
  • Já kupoval P10 jako novinku za 16tis. Těch současných cca 9300kc je fajn, ale jsou to šedivky dovozy. Oficiální CZ distribuce stojí stále necelých 12tis.
    Ale co, P10 se nějak moc nesypou, takže asi nebude problém. Osobně nevybiram až tak dle ceny, ale spíš prodejce. Alespoň vím, že nebudu mít třeba problém při reklamaci.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jak to poznám, že jsou šedivky, píšou normálně záruka 24 měsíců.
    Poděkovat autorovi 0
  • ja som dal 482€ v case ked sa z dovozu predavali za cca 400-430€.
    #borrasca ano zaruku maju ale musis to reklamovat priamo u obchodníka kde si to kupila. ked to je len internetovy obchod tsk zaslat poštou k nim. a "sedivka" by mala mat v popise ze sa jedna o EU distribuciu. normalne je to u vas CZ distribucia. (u nas zas SK distribucia)
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 5. April
    @borrasca nekupuj rozhodně šedivky, drž se doporučené ceny a budeš mít luxusní servis, VIP záruku u Huawei atd. a jestli cena klesne nevím, teď šel dolů Honor 9 na 8.999kč oficiálně doporučená cená tak možná klesne i P10...
    Poděkovat autorovi 0
  • Klesne, ale nebude to asi tak rychle jak jsem cekal. Myslel jsem si, ze s P20 vylezou v unoru, jako loni s P10. A oni si to nechali az do Parize.
    Poděkovat autorovi 0
  • @borrasca Že píšou záruku 24 měsíců je logické, to prodejcům nakazuje zákon.
    Prostě všechny ty super eshopy, které mají teď P10 pod deset tisíc mají ty telefony z dovozu a nejsou určené přímo pro náš trh. Kolikrát to člověk pozná už podle krabice a kolikrát taky ne. Je to rozdělené dle IMEI.
    Smutné je, že dokonce jsou i prodejci, kteří i při dnešní ceně 11990kc jsou schopni prodat člověku právě takový "dovezený" telefon.
    Ideální je buď co největší prodejce, nebo originál obchod.
    Zřejmě pouze Apple toto moc neřeší a mezinárodní záruku mají od prvního zapnutí přístroje rok po celém světě.
    Být tebou tak si pro lepší informace a vysvětlení alespoň zavolám do Huawei v Quadrio https://www.huastore.cz
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokud nekdo budete vedet o nejake akci na P10, dejte mi vedet.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.