Navigacni tlacitka

Zdravim vsechny Huaweaki.Pokud nemate Oreo mozna se vam hodi aplikace,ktera vam umozni uschovat navigacni tlacitka a i horni listu.Takze vyuzijete cely dyspley bez prouzku.Aplikace je na GP.Je zdarma a i placena verze,tu jsem nezkousel.App se jmenuje >GMD Full Screen Immersive Mode.Zkuste vyzkouset.

Komentáře

• upraveno 10. April
    Skoda, ze to zaspalo na Beta verzi, idea byla fajn. Nevim, v jakem stadiu je apka dnes, zkousel jsem ji cca pred rokem, nesla klavesnice a auto hide taky blbnul. Mozna to autor dal do richtiku.
    Poděkovat autorovi 0
  • zicous  
    upraveno 10. April
    Tak klavesnice funguje normalne,staci jen v nastaveni nastavit aby se nespoustela pro priklad...2s 5s atd.Pokud ji nastavis manual pak ti vse funguje normalne.Staci zkouset a uvidis.Me funguje vse normalne.Rada pokud vse nevyzkousis nekritizuj..Bylo to jen upozorneni.Apka jede normalne jen si nenanastavuj kratke spousteni
    Poděkovat autorovi 0
  • zicous  
    upraveno 10. April
    Dej v nastaveni Auto Hide Delay off a uvidis sam. Pokud nevis jak to udelat tak na radku s teckou dej tecku uplne doleva.. A hle ono vse funguje.I klavesnice
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 10. April
    Napsal jsem pouze svoji zkusenost, a take jsem pripustil, ze snad je uz aplikace funkcni. A uz vubec nepotrebuju od tebe rady ohledne toho, co a jak mam napsat. Neco o techhle vecech vim.
    A pokud jsem ti zkazil radost z objeveni nekolik let stare aplikace, omlouvam se :wink:
    P.S.: ja apku nepouzivam, upravil jsem si to v systemu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Promin, takhle jsem to nemyslel. Fakt se ti omlouvam.Ja jen myslel, ze to nekomu pomuze.Kazdy si neumi nastavit telefon tak jak ty bez rootu. Promin a nezlob se.Vubec jsem nemel v umyslu te urazit. Myslel jsem, ze kazda rada dobra.Ale kdyz uz jsi ji zkousel pred cca rokem, proc jsi o tom nedal nikomu vedet?Nebo dal ale ja to nikde na foru nenasel.Ty jo?Ne opravdu se nezlob, a ze telefonum rozumis, o tom nepochybuji, diky za takove lidi jako jsi ty.
    Fakt se nezlob.
    Poděkovat autorovi 0
  • zicous  
    upraveno 10. April
    A vubec jsem nepsal o tom co mas napsat.Ja ti neradil co mas psat. Pis si co chces.Ale je to snad diskuse, nebo ne?
    Poděkovat autorovi 0
  • Proc bych se zlobil :wink: . Nepsal jsem o tom pred rokem, protoze nebylo o cem, aplikace byla nepouzitelna. Stran nastaveni telefonu - vsechno, co nekde objevim a vyzkousim, davam "do placu", to mi muzes verit, nicmene bez rootu je to o nicem .
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.