Email

Po aktualizaci na oreo, mi tak 3x za den vyskakuje hláška, že se nepodařilo ověřit email. Když ho ověřím,i tak přijde znovu. Máte někdo radu, jak se toho zbavit? Používám normálně klienta co je v telefonu přímo od Huawei. Přidružil jsem si tam jak pracovní, tak Gmail účet.

Komentáře

• to stejný dělají i mně oba telefony s oreem a jenom likviduju ty netofikace a nic neověřuju
    Poděkovat autorovi 0
  • Pripájam sa, rovnaký problém aj u mňa. A nielen to. Starý dobrý android 7 ....
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám tenhle problém taky, ale pouze u Gmail účtu. Ostatní fungují v pohodě
    Poděkovat autorovi 0
  • Se Seznam mailem nemám problém.
    Poděkovat autorovi 0
  • No, já taky pouze s gmailem. Takže nějaký problém v A8.
    Poděkovat autorovi 0
  • No. A aplikace E-mail mi jeden den udělala tohle
    Absolutně netuším proč, žádnou velkou přilohu jsem neměl, ani jsem nic neodesílal.
    image
    image
    BB95FB41-9337-4730-B0D2-B1779E4E30EB.jpeg
    1080 x 1920 - 209K
    31F17BDC-051C-458D-BD85-E77E1EA4E005.jpeg
    1080 x 1920 - 259K
    Poděkovat autorovi 0
  • To mas za mesic, jestli se nepletu
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano, ale na 1. fotce lze vidět, že spotřeba raketově vyletěla za jeden den. A když jsem otevřel ten den využití dat, tak tam byl email se 180 mb.
    Poděkovat autorovi 0
  • To jsem si nevsim, pardon. Tipuju, ze jsou to data na pozadi.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jj, jsou to data na pozadí, email otvírám jen v případě, že chci nějaký napsat nebo si nějaký přečist. Zatím jsem udělal to opatření, že jsem vypnuk synchronizaci u gmailu. Tak uvidím. Ale je to věc, která mi vadí asi nejvíc.
    Poděkovat autorovi 0
  • Muzes zakazat data na pozadi , zadny problem, ja jedu na FUP, tak si davam bacha, 90% aplikaci se obejde bez dat na pozadi. Mozna je ted email trojsky kun pro sosani informaci :smile: .
    Poděkovat autorovi 0
  • Ale pokud si to myslím správně, tak v případě, že vypnu data na pozadí, tak nebude probíhat automatická aktualizace, že?
    Jinak to mám stejně, a data jsem zakázal i FB a IG
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. April
    Taky stejný případ, když používám aplikaci email od Huawei, a tak 2-3x do týdne se objevila stejná hláška, ale skutečně jen u xxx@gmail.com. Zakázal jsem všechno co šlo v původním aplikaci gmailu a zatím se hláška už týden neobjevila.
    Tak doufám, že to tak zůstane. pokud by ne, určitě se ozvu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja mam gmail jen jako vedlejsi, takze stock aplikaci mam vypnutou, gmail mam v prohlizeci a obcas tam mrknu , co je noveho :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak ja som sa vrátil k P10 po cca po roku. Pri Gmail si neviem nastaviť vlastné zvonenie. V nastavení o oznámení mám len možnosť zapnúť/vypnúť oznámenie.
    Poděkovat autorovi 0
  • tak nastavení telefonu - zvuk- označení a tam změn. to je výchozí tón pro oznámení emailu, gmailu, sms, kalendáře. u sms pak jde změnit v aplikaci sms.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 16. April
    Taky jsem to řešil u Gmailu a vzhledem k tomu, že mám hned několik e-mailových účtů a u některých používám různé tóny oznámení, tak mě trochu zarazilo, že na Oreu je to celkem nepřehledně schované v nastavení. Naštěstí možnost změny zvuku byla zachována, jen je potřeba hledat.

Gmail - Nastavení - Obecná nastavení - Spravovat oznámení - Tapnout na Pošta (ne na to vypínací a zapínací tlačítko) - Tam to přenese do nastavení oznámení, kde je mimo jiné možnost zvolit zvuk pro daný e-mailový účet.

P.S. Pozor na nastavení důležitosti oznámení - některé stupně nemají možnost nastavení vlastního zvuku. Proto je nutné nejprve změnit na Vysoká nebo Naléhavá. Důležitost se mění v tom nastavení Pošta.
    Poděkovat autorovi 1
  • tak já používám na A8 aplikaci gmail a v té mám gmail, seznam a atlas a vše funguje v pohodě.
    a to využití dat na pozadí může být i tím, že email si stáhl ze serveru došlé mejly i s přílohami?
    Konfiguraci mejlu dělám vžd yna wifi a pokud mám problém zakazuju automatické stahování příloh.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.