Režim ZAKÁZÁNÍ ZAKRYTÍ OBRAZOVKY

Ahoj, našla jsem tady diskuzi na tohle téma u P8, já mám P10 - kde zruším tenhle režim o P10 ?
V nastavení - a chytré asistenci tahle možnost vůbec není, kde to máte Vy?
Díky, O.

Komentáře

• Zkus mrknout, jestli se to v Chytré asistenci nejmenuje "Režim zakázání klepnutí".
    Poděkovat autorovi 0
  • mne to nijako neprekaza tato funkcia ale len tak zo zvedavosti som to skusil najst a tiez som to nikde nenasiel. vypise to sice ze: "Tento rezim mozete vypnut stlacenim tlacidiel napajania alebo hlasitosti" ale to tiez neviem ako
    Poděkovat autorovi 0
  • mně to na Homoru9 po přechodu zmizelo. ta funkce je trvale zapnutá a v menu prostě nejde už vypnout
    Poděkovat autorovi 0
  • Koukám na starší diskuze a měla by to mít i P8 Lite, u mě na Mate 10 Pro to taky tak je - Režim zakázání klepnutím. A počtíám, že P8 Lite ještě nejede na A8 a EMUI 8.
    Poděkovat autorovi 0
  • Aha, tak koukám, že každý model, každá aktualizace, to budou mít malinko jinak... Trošku v tomto bordel :blush:
    Poděkovat autorovi 0
  • lotr_Mates napsal(a):

Zkus mrknout, jestli se to v Chytré asistenci nejmenuje "Režim zakázání klepnutí".

Právě že nic takového tam není, projela jsem celou "chytrou" asistenci..

Poděkovat autorovi 0
  • LaMisel napsal(a):

mne to nijako neprekaza tato funkcia ale len tak zo zvedavosti som to skusil najst a tiez som to nikde nenasiel. vypise to sice ze: "Tento rezim mozete vypnut stlacenim tlacidiel napajania alebo hlasitosti" ale to tiez neviem ako

A taky máš P10 ? Kde je tlačítko napájení, taky nevím teda..

Poděkovat autorovi 0
  • #Oliivia ano mam p10. jasne ze viem kde je tlacitko napajania, ale ze neviem ako to aplikovat. kedze to nijak nereaguje. samotne tlacitko napajania len zhasne obrazovku, klasika. hlasitost nespravi nic...
    Poděkovat autorovi 0
  • @LaMisel aha, tlačítko na zamykání displeje je tlačítko napájení - já myslela, že napájení = nabíjení a tak mi nebylo jasné, jaké tlačítko.. píšou, že se má zmáčknout tedy to napájení a současně zvyšovat hlasitost, ale nezkoušela jsem to..
    Poděkovat autorovi 0
  • Ono to funguje, ale jenom na to jedno rozsvícení displeje. Po opětovném zhasnutí a rozsvícení se to musí opět tlačítky aktivovat. Resp. nepoužitelná funkce.
    Poděkovat autorovi 0
  • tak teraz som skusil sucastne napajanie a zvysit hlasitost. a islo to, rezim sa vypol ale nie nastalo.treba to asi zakazdym spraviť. ked mam napriklad mobil v puzdre na behanie, tak ho nemusim vytiahnut ale tuknem napajanie hlasitost hore a dostanem sa do mobilu... aj ked v tomto pripade je jednoduchsie ho vytiahnut... tak vyzera to tak ze sa ten rezim neda vypnut nastali, iba v danom okamihu, po prve zhasnutie displeja
    Poděkovat autorovi 0
  • Je někdo, kdo u P10 ten "režim zakázání zakrytí obrazovky" v chytré asistenci má??
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.