Huawei mate 10 lite unlock bootloader

upraveno 15. April v Huawei Mate 10 lite
Ahoj je tu někdo schopen to provést hlavně tu neřešte důvody ty budu řešit z konkrétním člověkem který se případně ozve do sz Brno by bylo super nemám ani PC

Komentáře

• Vím, že nechceš řešit důvody. Ale jenom jestli můžu svoji zkušenost. Jestli chceš zkusit jakoukoliv custom ROM - zkoušel jsem v době, kdy byla dostupná pouze Elemental v1.1 - naprosto nespolehlivá, ve výsledku se potom strašně špatně bootloader zamyká (placená varianta přes DC phoenix, např.)... A pokud si myslíš, že už nebudeš potřebovat bootloader zamknout, tak s odemknutým bootloaderem i když se vrátíš na původní ROM, tak ti nebudou chodit OTA aktualizace...
    EDIT: koukám, že na XDA už se to trošku pohlo, možná už se dá vrátit neplaceným způsobem, ale já už bych to znovu neabsolvoval.
    Poděkovat autorovi 1
  • null
    Asi pořídím jiný foun na kterém to všechno půjde už jsem tak měl lg nexus a
    Poděkovat autorovi 0
  • pogo8303 napsal(a):

tak s odemknutým bootloaderem i když se vrátíš na původní ROM, tak ti nebudou chodit OTA aktualizace...

Odemknuty bootloader nema s OTA aktualizacemi nic spolecneho.
    Poděkovat autorovi 0
  • @rumburak : No, mě se po odemknutí bootloaderu odmítaly OTA aktualizace instalovat, resp. vždy skončily chybou. A nebyl jsem sám. Na xda je toho plno. Dál jsem našel jenom v rychlosti třeba tohle: "Unlocking the bootloader will stop the OTA updates and it will also wipe your phone completely." Zdroj: http://techbeasts.com/unlock-bootloader-root-huawei-mate-10-mate-10-lite-mate-10-pro/
    Poděkovat autorovi 0
  • Pak se to tedy zmenilo na "desitkach", (v tom pripade se omlouvam), na predeslych modelech odemceny BL vubec neprekazel.
    Poděkovat autorovi 0
  • Když jsem to řešil, tak jsem se někde dočetl, že desítková řada přichází s novým druhem zabezpečení, ale zaboha nemůžu přijít na to, kde to bylo :)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.