Aplikace Huawei Wear

Tahle aplikace je naprosto nepoužitelná pro fitness ve spojení s telefonem Huawei P8. A to jsem si říkal, jak to bude skvěle fungovat - dvě zařízení, jeden výrobce. Kardinální omyl !!! Nelze provést synchronizaci dat !!! Data se sice objeví, ale jen pro aktuální den. Už jsem si nevěděl rady, tak jsem provedl nejprve jednoduchý reset - žádná změna. Pomohl až reset hodinek do továrního nastavení !!! další zklamání: synchronizace sice fungovala, ale jakmile dojde přechodem přes 24:00 hodin k vynulování dat jste zase bez synchronizace. Jak je vyřešena v případě resetu archivace dat ? odpovím si sám - NIJAK !!!

Zkuste taky nechat nějakou jinou aplikaci pro fitness než od Huawei přes bluetooth vyhledat hodinky Huawei. Ani náhodou - telefon od Huawei nic nenajde !!! Jiné hodinky (např. Fitbit) naprosto v pohodě. Krásná práce od Huawei, názorná ukázka, jak lze poměrně drahá zařízení s dalšími skvělými funkcemi degradovat tak mizerně provedenou aplikací.

Tuhle aplikace vůbec nepoužívejte, jenom Vás to naštve a máte chuť hodinky hodit do koše. Jediná aplikace , která umí s daty pracovat je Google Fit, to je asi jediná firma, kterou si Huawei nedovolí naštvat, tak jí vyhledání bluetooth a synchronizaci povolil. Aby taky ne, když jsou všechny aplikace pro Android v Google Play, že ? Navíc má tato aplikace spoustu nastavení, pěkné grafické statistiky, a když Vám hodinky tzv. "zamrznou" a musíte udělat jejich reset - data máte v cloudu uložené napořád a nepřijdete tak o své statistiky fitness.

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.