P8 Lite žlutý flek na displeji

upraveno 10. April 2016 v Huawei P8 Lite
Zdravím všechny,

objevil se někomu také žlutý flek na displeji ( mám ho tam cca 3 dny )? U mě konkrétně pravý horní roh po cca 2 měsících používání. Údajně by to mohlo být i lepidlo co časem zmizí.

Mám bílou variantu z T-mobile.

Jak jste postupovali? Moc se mi reklamovat nechce, ale asi nebude jiná cesta.

Díky za rady.

Komentáře

• Žluté, průhledné fleky se dělají při přehřátí LCD... Osobní zkušenost při výměně skla za použití horkovzdušné pistole... ;-)
    Rozhodně bych zkusil reklamaci, to asi neopravíš...
    Poděkovat autorovi 0
  • Super díky moc za info :) to je pěkně debilní, telefon se mi skoro ani nezahřeje oproti mé předchozí lumii 920, která topila jak plotna.
    Poděkovat autorovi 0
  • jamet napsal(a):

Super díky moc za info :) to je pěkně debilní, telefon se mi skoro ani nezahřeje oproti mé předchozí lumii 920, která topila jak plotna.

Nemyslím nějaké zahřátí třeba od procesoru... Myslím intenzivní teplo z horkovzdušné pistole po dobu delší, než vhodnou... :-)

Poděkovat autorovi 0
  • slama napsal(a):

jamet napsal(a):

Super díky moc za info :) to je pěkně debilní, telefon se mi skoro ani nezahřeje oproti mé předchozí lumii 920, která topila jak plotna.

Nemyslím nějaké zahřátí třeba od procesoru... Myslím intenzivní teplo z horkovzdušné pistole po dobu delší, než vhodnou... :-)

Nejsem si vědom, že bych ho něčemu takovému vystavil, každopádně zkusím reklamaci a uvidím :).

Poděkovat autorovi 0
  • Tak manželka ten žlutý flek v levém horním rohu displeje má taky. Vypadá to asi na reklamaci ale ještě počkám jestli se to bude rozšiřovat.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to by mě zajímalo info, jak to dopadlo. Může to být souhra okolností, ale aby nešlo o nějakou konstrukční chybku.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravim

Mam taky problem ze asi posledne dva tyzdne mi pri akelkolvek aktivite strasne seka mobil a to nemam zahltenu ram ani pamet nic je pomerne novy mam ho par mesiacov neda sa pozerat ani video na youtube niekedy potm je to zase na chvilu lepsie ale uz je to stae castejsie usekane ma niekto podobny problem ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Přidávám se - i u mě se po cca. 3 měsících objevil vlevo nahoře žlutý flek na displeji. Zatím se s tím dá žít, ale časem asi půjde na reklamaci.
    Poděkovat autorovi 0
  • Také se přidávám. Mě tedy cca po roce se udělali 2 fleky, celkem mě to štve, ale nevím co s tím. Hlavně mám oba dva uprostřed telefonu a jeden napravo a druhý nalevo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak se mi (teda teď už rodičům) po cca 1 a 1/2 roce udělal ten žlutý flek na displeji nahoře prý taky..
    není nějaké nové info od těch co to reklamovali jak to dopadlo a v čem byl problém?
    Poděkovat autorovi 0
  • Měl jsem dříve Honor 3C a taky se mi udělal žlutý flek na displeji. Poslal jsem ho na reklamaci a mobil vyreklamovali bez problémů.. Výměnou displeje.
    Poděkovat autorovi 0
  • pazdy0017 napsal(a):

Měl jsem dříve Honor 3C a taky se mi udělal žlutý flek na displeji. Poslal jsem ho na reklamaci a mobil vyreklamovali bez problémů.. Výměnou displeje.

Díky za info
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokud se něco takové objeví, tak určitě rovnou reklamujte, v pořádku to není.
    Poděkovat autorovi 1
  • Take mam v levo nahore zlutej flek
    Poděkovat autorovi 0
  • Vyřešili reklamace neco? Nebo se to casem vratilo?
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak flek se mi zatim dal nesiri, ale taky nezmizel
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Reklamovat cez predajcu alebo priamo zaslat do Britexu.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.