Huawei P9 - osobní dojmy, názory, dotazy

1373839404143»

Komentáře

• Nič si tam neinštaloval? Niečo, čo čakalo na vypnutie a zapnutie telefónu a mohlo spôsobiť vymazanie nastavení? Ak nie, tak je to iba zlyhanie techniky, aj to sa bohužiaľ stáva.
    Poděkovat autorovi 0
  • Neinstaloval, ale aktualizoval se huawei backup, tak ze by to bylo tim? Dokonce se mi od toho rana objevil symbol 4G u signalu a je tam porad, drive tam nebyval, jen nekdy naskocil.
    Poděkovat autorovi 0
  • Aktualizáciou Backup to nebude. Akú máš teraz v telefóne verziu FW? (číslo zostavy)
    Poděkovat autorovi 0
  • Ted mam EVA-L09C432B386
    Poděkovat autorovi 0
  • hannihanni  
    upraveno 11. July
    No to máš posledný FW... :neutral:

Zálohuj si všetko potrebné a urob ešte Factory Reset.
    Poděkovat autorovi 1
  • Nemáte někdo tušení, jaké heslo po mně chce aplikace Záloha při obnovení, když jsem do telefonu zkopíroval složku se zálohou, kterou jsem provedl pomocí Suite v PC? V PC po mně obnova z těchto složek žádné heslo nechce (a jsem přesvědčen, že jsem ho tam nedal. V mobilu při obnově tyto složky vidím, ale je u nich zámeček a při klepnutí na ně to chce pro mě neznámé heslo :-) Nejprve jsem měl 5 pokusů, pak 1 minuta blokace. Pak 3 pokusy a 9 minut blokace, a pak 3 další pokusy a teď mám 29 minut blokaci :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • V galerii je Galerie - Objevovat /seskupeno podle míst/
    Jak má toto fungovat? Mám to prázdné.
    Pozn. u fotografií mám povoleno GPS a pokud si u jednotlivé foto dám podrobnosti tak GPS údaje mám u foto zapsané.
    Může toto někdo odzkoušet ?
    Poděkovat autorovi 0
  • @Jihus
    Ono to bude tým že zálohu ktorú si robil v PC treba obnovovať v PC medzi sebou sú nekompatibilne.

Pokiaľ chceš obnovovať z SD tak tu zálohu musíš urobiť na SD
    Poděkovat autorovi 0
  • To je blbé. Udělal jsem si zálohu do PC a teď bych jí chtěl mít na Interním úložišti a obnovit si jen to, co chci. Ale je to divné chování .. že to chce heslo. Že to prostě nenapíše, že to je nekompatibilní.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak ono sa zrejme ani nepredpokladá že to bude niekto takto chcieť robit, veď preto máš v programe na výber kam chceš urobiť zálohu. Načo to komplikovať zalohou do PC a potom ju kopírovať do telefónu.
    A keď robíš zálohu na SD tak ta automaticky vyžiada aby si si zvolil heslo, z toho usudzujem že pokiaľ ta to nevyzve pri zálohe do PC tak to bude preto lebo je šifrovaná automaticky koli ochrane dát. (možno sa ale mýlim, ja mam zálohu na SD z dôvodu aby bola poruke a na PC som ju ešte nerobil)
    Poděkovat autorovi 0
  • Faktem je, že takto to komplikovat je vážně divné... Dělat zálohu přes Pc a tu se snažit obnovit v telefonu...
    Poděkovat autorovi 0
  • Ak si dobre spomínam, už sme v nejakej inej sekcii riešili rovnaký problém. Zálohy z PC a mobilu nie sú kompatibilné. Ale súhlasím s Jihusom, je divné, že pýta heslo a rovno neoznámi, že záloha nie je kompatibilná. Takto je to dosť mätúce.
    Poděkovat autorovi 0
  • Stran důvodu mám jednoduché vysvětlení :-)

Po P9, kde jsem měl SD kartu mám P9 Plus a při 64GB úložiště nemám, nepotřebuji (ani z backupových důvodů) a nechci mít SD kartu. I kdybych o vše přišel, tak vše mám jinde. Jednou za čas si udělám zálohu do PC kvůli pokroku her, kde si složku PC Suite Backup nechávám v PC a zároveň jí automaticky backupuji na externí disk (složky mi přibývají).

No a když jsem updatoval na A7 a pak zpět na A6, tak jsem úmyslně udělal plný factory reset včetně úložiště. Takže jsem si zazálohoval vše - mám cca 130 aplikací a her do PC, protože na úložišti bych o to přišel. A pak jsem nechtěl všech 130 věcí zpět restorovat, takže si restoruji to, co tak nějak chci - zejména hry. A rád bych ten backup měl na interním úložišti, když mě v metru napadne si něco zahrát, tak abych si to obnovil.

Teď je pozdě bycha honit - mohl jsem jednoduše udělat backup na úložiště, pak tu složku zálohovat a pak vrátit, nebo zvolit jiný způsob. Ale teď jsem tam, kde jsem a 2 backupy (jeden před A7 a druhý před A6) mám v PC ;-)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.