Huawei Mate 7 dostává Android 6.0 Marshmallow

upraveno 22. April 2016 v Huawei Mate 7
Huawei Mate 7 je jedním z nejoblíbenějších telefonů společnosti Huawei, po celém světě se prodalo několik milionů kusů tohoto krásného telefonu. Telefon začínal ještě s Androidem KitKat, v těchto dnech ale začíná být uvolňována finální verze Androidu 6.0 Marshmallow. Osobně jsem měl nainstalovanou betaverzi, přičemž finální verze mi přišla přímo vzduchem. Telefon je po aktualizaci dostatečně rychlý a je krásný, já osobně stále mám Huawei Mate 7 moc rád.

Android 6.0 Marshmallow přináší do modelu Huawei Mate 7 uživatelské rozhraní EMUI 4.0 a spoustu změn. Telefon se třeba naučil nahrávat displej, což oceníte v okamžiku, kdy se chcete se svým okolím podělit o nějakou zajímavou hru nebo třeba technický problém. Kompletně přepracována byla nabídka nastavení, která je nyní přehlednější. Přibyl skener vizitek a přímo v menu telefonu nyní najdete kompas. Hodně pozitivně hodnotím optimalizaci, 2 GB operační paměti telefonu stačí pro rychlé reakce. Výborný je režim Nerušit, na který si rychle zvyknete. Bezpečnost dat ve vašem telefonu zvýší možnost nastavovat oprávnění pro jednotlivé aplikace. Já osobně jsem velmi spokojený a váhám, že bych nějakou dobu opět používat Mate 7 jako hlavní telefon. Určitě bych tím netrpěl...

image
image
image
image
«1345

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.