Huawei P8 Lite dostává opravený Android 6.0 (firmware B560)

1235757

Komentáře

• B550 měla drobné chyby, chceme vám přinést skvěle fungující software. B560 vypadá, že jím bude :)
    Poděkovat autorovi 3
  • Nakonec ona stejně ještě bude B570 a ta bude dokonalá úplně :D
    Poděkovat autorovi 1
  • Neviete či sa chystá, alebo už vyšla oprava, aj pre single SIM verziu?
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den,

chci se zeptat jak upgradovat z verze B199 na android 6.0 Zkusil jsem polskou verzi, ale napíše mi chybu.

díky
    Poděkovat autorovi 0
  • voldemor napsal(a):

Dobrý den,

chci se zeptat jak upgradovat z verze B199 na android 6.0 Zkusil jsem polskou verzi, ale napíše mi chybu.

díky

B199 orangeSK? Skúšal som snad všetky návody čo sú tu a nič...

Poděkovat autorovi 0
  • Software install failed!
    Poděkovat autorovi 0
  • Po instalaci zatím spokojenost.
    Jen se zeptám, našel jste někdo v nastaveních možnost zapnutí displaye poklepáním?
    Já ne... Díky
    Poděkovat autorovi 0
  • slama napsal(a):

Po instalaci zatím spokojenost.
    Jen se zeptám, našel jste někdo v nastaveních možnost zapnutí displaye poklepáním?
    Já ne... Díky

v B550 je to v nastavení ->chytrá asistence -> ovládání pohybem ->Poklepat...
    Poděkovat autorovi 0
  • juraj2207 napsal(a):

Neviete či sa chystá, alebo už vyšla oprava, aj pre single SIM verziu?

Single SIM verzi jsem zatím nedohledal
    Poděkovat autorovi 0
  • slama napsal(a):

Já ne... Díky

B560 - Nastavení->Chytrá asistence->Ovládání pohybem->Poklepat ;)
    Poděkovat autorovi 2
  • Banjo napsal(a):

slama napsal(a):

Já ne... Díky

B560 - Nastavení->Chytrá asistence->Ovládání pohybem->Poklepat ;)
    Díky, asi jsem už dneska sám vedle sebe, díky :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Nezaznamenali jste někdo problém s náhlou změnou fontu? V Androidu 6.0 (jak 550 i 560) se mi na úvodní obrazovce sem tam přepne font a musím znovu potvrdit systémový jazyk, aby se vrátil do původního stavu (tzn. stav po rebootu telefonu - u mě obrázek vlevo). Zajímá mě, který font se zobrazuje vám, respektive který je oficiálně v EMUI, případně jestli jste se s podobným problémem také setkali. Ono to zas takový problém není, nicméně když má aplikace delší název, tak v případě toho většího fontu (obrázek vpravo) se název nezobrazí celý a končí třemi tečkami a to možná nevypadá úplně nejlépe. Zatím jsem teda nepřišel na příčinu. Může to být dost možná způsobené motivem nebo tím, že kombinuju motiv s ikonami jiného motivu nebo něčím úplně jiným. Nicméně v Lollipopu jsem to měl nastavené podobně a žádný takový problém se v něm nevyskytoval.

image
    Screenshot_2016-05-15-23-29-22.png
    1440 x 1280 - 924K
    Poděkovat autorovi 0
  • Obecně bych chybu viděl právě v té konkrétní kombinaci ikon a motivu = velmi těžko reprodukovatelná nebo odhalitelná. Toto jsem nikdy nepotkal...
    Poděkovat autorovi 1
  • Zkusil jsem si pohrát s těmi motivy a přitom jsem si všiml, že se font změní kdykoliv přejdu na nastavení domovské obrazovky (přejetím prsty k sobě). Volba motivu či jeho kombinace s jiným na to nemá vliv.

Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 16. May 2016
    kendees napsal(a):

Nezaznamenali jste někdo problém s náhlou změnou fontu? V Androidu 6.0 (jak 550 i 560) se mi na úvodní obrazovce sem tam přepne font a musím znovu potvrdit systémový jazyk, aby se vrátil do původního stavu (tzn. stav po rebootu telefonu - u mě obrázek vlevo). Zajímá mě, který font se zobrazuje vám, respektive který je oficiálně v EMUI, případně jestli jste se s podobným problémem také setkali. Ono to zas takový problém není, nicméně když má aplikace delší název, tak v případě toho většího fontu (obrázek vpravo) se název nezobrazí celý a končí třemi tečkami a to možná nevypadá úplně nejlépe. Zatím jsem teda nepřišel na příčinu. Může to být dost možná způsobené motivem nebo tím, že kombinuju motiv s ikonami jiného motivu nebo něčím úplně jiným. Nicméně v Lollipopu jsem to měl nastavené podobně a žádný takový problém se v něm nevyskytoval.

kendees napsal(a):

Zkusil jsem si pohrát s těmi motivy a přitom jsem si všiml, že se font změní kdykoliv přejdu na nastavení domovské obrazovky (přejetím prsty k sobě). Volba motivu či jeho kombinace s jiným na to nemá vliv.

Taky jsem si toho po instalaci všiml, ale nijak jsem to moc neřešil, než se zde objevily tyto příspěvky. A motiv na to opravdu nemá vliv, používám momentálně ten výchozí, co tam byl, a taky se mi při přechodu na nastavení domovské obrazovky změní font.
    Poděkovat autorovi 0
  • Rovnako som sa stým stretol u 550 ..dokonca mne sa font nepodarilo viac zmeniť ani zamieňaním tem..či poprehadzovaním ikon.. Dokonca ani hard reset nepomohol..A čo bolo najhoršie nenávratne mi zmizli aj niektoré ikony aplikácii..
    Dávam to za vinu nainštalovanej jednej konkrétnej témy.. Tú som už radšej na 560 nedával.. zatiaľ sa nič podobné nezopakovalo..
    Poděkovat autorovi 0
  • No a jaký motiv to byl? Možná vodítko pro ostatní
    Poděkovat autorovi 0
  • crank30  
    upraveno 17. May 2016
    No nebol náhodou problém len u B550? Ja som napríklad u b551 žiadne problémy nezaznamenal, ale včera som tiež nahodil B560
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

No a jaký motiv to byl? Možná vodítko pro ostatní

Konkrétne sa jednalo o tému Liminal ring new.hwt .. Bol tam upravený default font , no aj pri prehodení inej témy tam zostal stale ten jeden..
    Mal som aj Liminal ring.hwt ten bez problémov .. Viac menej aj ten prvý bez problémov , ale nenávratná zmena fontu a spomínaný problém so zmiznutím ikon ..konkrétne ikona chrome prehliadača...
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak já mám v mobilu jen EMUI motivy a ani po jejich smazání a následném restartu se nic nezměnilo.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.