Android 6.0 oficiálně uvolňován v České republice pro Huawei P8

2456726

Komentáře

• Jozefe ani nazvy aplikaci se nevejdou, motiv mam ten zlaty, co jsi kdysi daval odkaz na Xperia.cz v Huawei P8....
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano toto potvrdzujem, mam motiv "Enjoy bloom" a ked dam napriklad odkaz kontaktu kde je "xyz@gmail.com" tak usekne zo zavinaca a aj z toho "g" tu nozicku.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mne se zdá, že je to velikosti fontu. Máte normální písmo, nebo velké??? Zkuste zmenšit písmo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mam normálne. Ako toto mi nevadi,nemam take okdazy na ploche. Skor ta led norifikacia sms...
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky me uz 6 dorazila.Celkem me mrzi ze uz nemuzu sledovat co mi zdime baterii jelikoz v nastaveni uz neni nabidka baterie.Pak taky zmizela funkce bezdratove odesilani z galerie na smart tv.Jestli se snad jenom pletu a musi se to nekde nastavit byl bych rad za pomoc.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ohledně baterie, ve správci telefonu je položka správa baterie ;)
    Poděkovat autorovi 0
  • Oukey diky.A ohledne to odesilani asi nikdo nic nezjistil co? :-(
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokud nikdo nebude rychlejší, na nastavení se mrknu doma, ale určitě to tam je
    Poděkovat autorovi 0
  • Rekl bych, ze to nastaveni zrcadleni na tv najdes v: Nastaveni-Rozsirene nastaveni- MirrorShare
    Poděkovat autorovi 0
  • Takze vse vyreseno.Zapomel jsem ze musim tuto funkci zaptout i na tv.Takze maximalni spokojenost.Jinak vidim zlepseni v odladenosti systemu a hlavne baterie tam je taky viditelne zlepseni na vydrzi.Za me palec hore a doporucuji stahovat :smile: Jo a diky za pomoc :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja som tu led notifikaciu vyriesil s Textrou. Takze spokojnost. Vydrz baterie vyzera byt zhruba rovnaka. Po 14 hodinach od nabijania mam 50% baterie, 2:30h displej,60% času na wifi cca ostatne 4G ...... a problem so spotrebou baterie v pohotovostnom rezime zmizol s updateom, to bol bug lollipopu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Přijde mi, že si teď telefon bere trochu víc ramky, nevím jak ostatním??
    Poděkovat autorovi 0
  • Přiznám se, že toto vůbec nesleduji, u telefonů s 3 GB RAM je mi to jedno, za samotnou volnou RAM si nic nekoupím :)
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 21. May 2016
    jak vypadá prostředí po aktualizaci? co data? obrázky v galerii (časopis, tapety atd), nastavení aplikací, hudba a další věci? musím všechno zálohovat? v interním mám jenom něco pod 500 MB volnyho místa, to asi vadí co

a taky mám nějaký bugy a mobil mi dost blbne, to asi aktualizace nevyřeší nebo jo?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 22. May 2016
    Tak se skutečně dostalo i na mě. Nejdříve nic, tak jsem si říkal že nejsem mezi prvními. Ovšem dnes v neděli ráno jsem znovu zkusil zapnout Hicare a nabidlo mi to aktualizaci applikace, kterou jsem provedl. Následně byla nabídnuta nová verze firmware GRA-L09C432B321 velikost aktualizace 1,01GB. Telefon z CZ distribuce.
    Poděkovat autorovi 0
  • Co mne ale zacina stvat, tak je skutecnost ze tak jednou ci dvakrat denne tel napise ze je idebrana SD karta. To teda nevim co s tim, proc to tak je a kde je chyba.
    Poděkovat autorovi 1
  • adamjer napsal(a):

jak vypadá prostředí po aktualizaci? co data? obrázky v galerii (časopis, tapety atd), nastavení aplikací, hudba a další věci? musím všechno zálohovat? v interním mám jenom něco pod 500 MB volnyho místa, to asi vadí co

a taky mám nějaký bugy a mobil mi dost blbne, to asi aktualizace nevyřeší nebo jo?

Pokud napíšete, že vám telefon blbne a máte bugy, tak ani pomocí křišťálové koule neodhadneme, o co se jedná... Navíc 500 MB je dost málo, telefon si někam potřebuje odkládat soubory.

Poděkovat autorovi 0
  • My, co jsme si již nahráli B321 (třebas tu bulharskou verzi) ručně, budeme muset jít zpátky na B200? Něbo to OTA přemázne i tak.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 22. May 2016
    Jozef:
    první problém je připojení k WiFi... doma cajk, ale jak jsem v práci kde to chce přihlášení, tak už mi skáče oznámení "přihlásit k síti" několikrát za minutu, prihlasim se a za půl minuty mi to zase nejde.... druhý problém je ten, že připojím mobil do nabíječky a po pár desítkách vteřin je telefon neovladatelny a šíleně zasekaný... no a od včerejška, když ve správci přetahnu zdola nahoru (ukončit všechny aplikace) tak se ukončí tak půlka a ani mi nevyjede info, kolik se uvolnilo paměti...
    null
    Poděkovat autorovi 0
  • Margo napsal(a):

My, co jsme si již nahráli B321 (třebas tu bulharskou verzi) ručně, budeme muset jít zpátky na B200? Něbo to OTA přemázne i tak.

Kdo nahodil Bulharskou verzi, tomu logicky nyní budou chodit aktualizace z Bulharska :). OTA vám chodí podle toho, co do telefonu dáte.

Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.