Android 6.0 oficiálně uvolňován v České republice pro Huawei P8

1202122232426»

Komentáře

• aleexis napsal(a):

Nainstaluj si ju rucne na stranke huawei maš oficialny update

Jasně, vím že tu taková možnost je. Ale říkám nejsem v tomhle ohledu úplně zběhlý, navíc download updatu ze stránky chuaveje byl nesmyslně pomalý - počítám tak na pár hodin. Ale asi mi nic jiného nakonec nezbude :smile:

Poděkovat autorovi 0
  • Update je jednoduchy ak nebudes vediet co a ako kludne mi napis.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj všem, chci se zeptat. Koupil jsem si P8, ale stále mi nedošel update na android 6. Mám GRA-L09 (GRA-L09C02B191) A zkusil jsem i aktivovat HiCare, jak jsem se dočetl na tomto foru, ale stále nic. Tak se chci zeptat, zda mam naistalovat ručně aktualizaci ze stranek huawei - Huawei_P8_Firmware_GRA-L09_Android 6.0_EMUI4.0_C432B321a ? Nebo mi to na můj model nebude sedet? Prosím poraďte někdo, nejsem tak zběhlý co se týče techniky.
    Poděkovat autorovi 0
  • aleexisaleexis  
    upraveno 5. March
    Aktualizácia na B321 ide len z B200,B313,B317, takže najprv musíš mať niektorý z týchto updatov, a číslo modelu GRA-L09432 a ty máš GRA-L09C02 takže asi nejaký brand od operátora v tom by mohol byť háčik prečo ešte nemáš android 6
    Poděkovat autorovi 0
  • omlouvá se, ale opravdu nejsem moc dobry na mobilní techniku, spís se vyznám v pc. Mohl byste my prosím napsat stručný návod jak docílím aby muj P8 měl tedy android 6?
    Poděkovat autorovi 0
  • Vaša verzia je GRA-L09C02B191 to je asi vodafone android 5.1, ak vydal vodafon brandovany update na android 6 tak ten najsť a nainštalovať ale neviem ako je to z vodafonom
    Poděkovat autorovi 0
  • a jak je možné, že mam telefon od Vodafone, když jsem ho nekupoval přes Vodafone? ale na E-shopu?
    Poděkovat autorovi 0
  • aleexisaleexis  
    upraveno 5. March
    to ti neviem vysvetliť prečo máš takúto verziu, trošku som poguglil a na tuto verziu by mal byť tiež update na android 6 ale prichádzal formou aktualizácie priamo do telefonu, ešte by sa dalo urobiť debrand telefonu a nasledne tam nahodiť android 6 ale to nemám otestované, skus ešte cez program hisute v pc aktualizovať či ti neponukne novú verziu mohlo by to pomocť
    Poděkovat autorovi 0
  • Když jsem poprvé zapl telefon, tak jsem tam měl aktualizaci ale jen na 5.1 z 5.0. Tak mýslite, že bude lepší se nato vykašlat a nechat to být?
    Poděkovat autorovi 0
  • no to zalezi na tebe, možno este skus urobiť zálohu cez hisuite, dať telefon do tovarenskych nastaveni a skúsiť vyhladať aktualizácie alebo to nechať tak
    Poděkovat autorovi 0
  • zkusil jsem dát do továrního nastavení, ale ani tak to potom nenajde aktualizaci, a model je stále vodafone
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak potom uz len debrand.
    Poděkovat autorovi 0
  • a to se dělá jak prosím?
    Poděkovat autorovi 0
  • No postup presne neviem iba cisto teoreticky, skus hladat debrand p8
    Poděkovat autorovi 0
  • xrenda  
    upraveno 20. May
  • xrenda  
    upraveno 21. May
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.