Android 6.0 oficiálně uvolňován v České republice pro Huawei P8

1246726

Komentáře

• Tak ke mně se update taky dostal a vše zatím funguje bez problémů :)
    Poděkovat autorovi 0
  • ted jsem si ještě vzpomněl, mám stažený nějaký motivy... po aktualizaci mi zůstanou ? :D trošku zbytečná otázka ale já to chci vědět, dík za odpoved :)
    Poděkovat autorovi 0
  • adamjer: Ano motivy ti po aktualizaci zustanou...
    Poděkovat autorovi 0
  • tak už teda taky stahuju, snad se mi něco nepodělá a všechno bude fungovat bez problému... vždycky sem skeptickej tak doufám že tohodle kroku nebudu litovat :D btw po aktualizaci to už můžu normálně používat nebo mám ještě dát tovární nastavení ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Obecně reset není nutný, na druhou stranu je doporučený při takto velké změně verze OS
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 23. May 2016
    safra... to je nezvyk toto.... už se zapomněl co jsem měl dole v liště mezi zprávama a kontaktama :D zmizely mi nějaký motivy a nelíbí se mi správce uloh... a taky mi vadí ty animace když otevírám na ploše tu složku s aplikacema :D a nevim jestli se mi to jen zdá, ale přijde mi rychlejší a plynulejší, uvidíme jak dlouho to vydrží a hlavně, mobil normálně fachá i po připojení do nabíječky a ani náznak seknutí, jak jsem psal v jiným příspěvku.. ale žere to víc ramky
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak zacinam nyt vazne nasrany. Dneska uz mi petkrat tel oznamil odpojení SD karty. Navic mi nefunguje korektne e-mailovy klient K9. Mam 4 ucty a dva z nich se nesynchronuzuji. Zmizi na plose nazev uctu, misto toho tam je napsano K-9 Mail. Kdyz na to kliknu, misto dorucenych zprav se zobrazi nabidka mailovych uctu spolu s nabidkou vsechny ucty a integrovana dorucena posta. Dal se uz k uctu nedostanu. Po restartu tel to chvili běží a za nejakoubdobu opet nefunguje.
    Poděkovat autorovi 1
  • Zkuste využít defaultní aplikaci (nemyslím tím, abyste ji začala používat, jde mi jen o test), jestli se chová stejně
    Poděkovat autorovi 0
  • Já používám Bluemail s asi 6 ti účty a v pohodě :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Chci se zeptat, pokud bych chtěl downgrade tak stačí pouze přes recovery naistalovat z karty starší verzi androidu?
    Poděkovat autorovi 0
  • Míra napsal(a):

Co mne ale zacina stvat, tak je skutecnost ze tak jednou ci dvakrat denne tel napise ze je idebrana SD karta. To teda nevim co s tim, proc to tak je a kde je chyba.

Přesně to se děje i mně a zatím mi nikdo neporadil...zkoušel jsem různé věci.
    Poděkovat autorovi 0
  • M4X1M0 napsal(a):

Chci se zeptat, pokud bych chtěl downgrade tak stačí pouze přes recovery naistalovat z karty starší verzi androidu?

Downgrade jednoduše nejde, musíte stáhnout přechodový balíček a přijdete o svoje data.

Poděkovat autorovi 0
  • Zkuste tohle, nastavení - aplikace a u každé aplikace zvlášť povolit oprávněni ;-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Damocles: vedle v tematu psali ze nema byt nastaveno primarni uloziste SD. Mne se to ale nezda. Je tam volba si to vybrat, jestli interni nebo SD, tak by mely snad fungovat obe moznosti bez chyby.
    Poděkovat autorovi 0
  • ted trošku mimo, to zmizel primární androidskej prohlížeč ? nechce se mi používat chrome
    Poděkovat autorovi 0
  • adamjer: Ano, defaultní prohlízeč s androidem 6.0 z nabídky zmizel. Dříve jsem měl stejný postoj a vyžadoval Mozillu, ale chrome je lepší. Celkově rychlejší a nyní jej používám i na pc, tabletu, mobilu - mám sdílené záložky, takže je mám dostupné na všech zařízeních. Nyní už bych jiný prohlížeč nechtěl.
    Poděkovat autorovi 0
  • No, tak na odpojovani SD karty nema vliv volba uloziste. Prenastavil jsem na interni a stejne se SD karta odpojuje. Sere mne to, po prenastaveni odpojena karta trikrat behem dvou hodin. By mne zajimalo jak to bude Huawei resit.
    Poděkovat autorovi 0
  • Je zajímavé, že to dělá jenom někomu...
    Poděkovat autorovi 0
  • už si připadám jak spammer :D ale bud sem blbej nebo to prostě nevidim nebo to tam není, ale najdu někde nastavení záznamu obrazovky ? když jsem to spouštel poprvý, tak se mi nějaký nastavení zobrazilo ale ted to za boha nemuzu najit
    Poděkovat autorovi 0
  • Zámek obrazovky najdeš v Možnostech pro vývojáře.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.