Android 6.0 oficiálně uvolňován v České republice pro Huawei P8

1235726

Komentáře

• Tak jsem právě zjistil, že upgrade je i na CZ stránkách Huawei.com. A světe div se je to verze B321a :-).
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdenek34 napsal(a):

Zámek obrazovky najdeš v Možnostech pro vývojáře.

jakej zámek ? já chci záznam obrazovky, resp. jeho nastavení, jestli se dá zvolit jinej adresář atd
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 23. May 2016
    Aha, špatně jsem to přečetl.
    Poděkovat autorovi 0
  • Aky je rozdiel medzi B321/B321a ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdenek34 napsal(a):

Zámek obrazovky najdeš v Možnostech pro vývojáře.

a tím se aktivuje když se tam odklikne?
    Poděkovat autorovi 0
  • Jj, tam ho vypneš nebo zapneš.
    Poděkovat autorovi 1
  • FeShiNe napsal(a):

adamjer: Ano, defaultní prohlízeč s androidem 6.0 z nabídky zmizel. Dříve jsem měl stejný postoj a vyžadoval Mozillu, ale chrome je lepší. Celkově rychlejší a nyní jej používám i na pc, tabletu, mobilu - mám sdílené záložky, takže je mám dostupné na všech zařízeních. Nyní už bych jiný prohlížeč nechtěl.

a nedá se někde zase stáhnout ? Chrome mi vážně nevyhovuje a používal sem ho jenom kvůli fejsbuku
    Poděkovat autorovi 0
  • adamjer: Jedině zkusit ještě Mozillu, Operu nebo něco úplně jiného co bude podobné defaultnímu prohlížeči. Určitě se najde prohlížeč, který bude vyhovovat. Na mobilu ty prohlížeče většinou fungují i vypadají dost podobně.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 24. May 2016
    tak mi to už taky nějak blbne... nejdřív je používání v pohodě, pak se objeví, že SD karta je poškozena a at ji vyměním za novou, takže se nedostanu ke galerii, k hudbě, prostě k ničemu.... restartuju telefon, všechno funguje, hudba, hry.... a pak zase oznámení, že je SD karta poškozena... tak nevim, jestli ji mám vážně poškozenou nebo jestli to prostě blbne.... včera ani jedno hlášení, navíc sem celou noc poslouchal písničky na noční a žádnej problém
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkusil bych zálohovat data do pc a kartu naformátovat přímo v telefonu. Jestli jste to už zkoušel, možná jsem v diskuzi přehlédl.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja by som vyskúšal dať inú kartu čo to urobí či sa to bude opakovať
    Poděkovat autorovi 0
  • Po aktualizaci na Android 6 mi u zadne aplikace (zkousel jsem snad vsechny v obchode) neukazuje aktualni rychlost Internetu. Misto toho tam mam vzdy pouze ikonu aplikace. Proto se ptam pouzivate nejakou aplikaci na zobrazeni aktualni rychlosti? Funguje vam?

image
    Poděkovat autorovi 0
  • Zeptam se jak to mame s baterii?Me po aktualizaci System Android zere az 60 procent.Zkratka tel. v klidu pouze 2g GPS vypnute a za 2 hod. je to schopne sezrat 10%.Vsude se psalo jak je Android 6 setrnejsi na baterii ale na lolipop teda u mne nema.
    Poděkovat autorovi 0
  • Sejvi- Mam aktualizovano a pozivam DSL.Zatim funguje
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 24. May 2016
    Taky mi prijde ze ted po prechodu na Android 6 je spotreba baterie o DOST horsi... :-/

EDIT: Pouzivas DSL, pouzivam speedtest a taky mi jede. Me jde spise o aktualni zobrazeni rychlosti v liste...
    Poděkovat autorovi 0
  • Omlouvam se spatne jsem pochopil.Ted jsem stahl Internet Speed Meter a taky pouze ikona
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 24. May 2016
    Sejvi napsal(a):

Po aktualizaci na Android 6 mi u zadne aplikace (zkousel jsem snad vsechny v obchode) neukazuje aktualni rychlost Internetu. Misto toho tam mam vzdy pouze ikonu aplikace. Proto se ptam pouzivate nejakou aplikaci na zobrazeni aktualni rychlosti? Funguje vam?

Používám toto pro zobrazení aktuální rychlosti v liste a funguje na 6.0. Po nastavení mi vyhovuje. Samozřejmě lze nastavit i menší písmo apod. + možnost zobrazovat download i upload.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.glitter.internetmeter&hl=cs

image
    Poděkovat autorovi 0
  • Alapurk prý je to novější opravená verze B321 ta B321a je i skoro 0,5gb větší.
    Poděkovat autorovi 0
  • FeShiNe: Taky jsem ho zkousel a jako jediny finguje, protoze je to v podstate plovouci okno, ktere se zobrazuje VZDY (lista schovana a rychlost porad viditelna) a to mi nevyhovuje.

Nevim kde je problem, proc nejde zobrazit aktualni rychlost primo v liste oznameni. Treba tato aplikace ostatnim pod Android 6 funguje bez problemu: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.msd.counterdata
    Poděkovat autorovi 0
  • Allkampf napsal(a):

Alapurk prý je to novější opravená verze B321 ta B321a je i skoro 0,5gb větší.

zkoušel ji již někdo nainstalovat? Zobrazuje se jako B321a v nastavení? V průzkumníku mi ukazuje datum vytvoření 17. 03. 2016, tak nevím...

Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.