Android 6.0 oficiálně uvolňován v České republice pro Huawei P8

13468926

Komentáře

• Hmmm teda otazka jestli se ta 321a taky dostane do tel pres OTA, nebo bych ji musel udelat pres mistni aktualizace, coz bych nerad, pac si na to netroufam. Taky by me zajimalo jestli vyresi to odpojovani SD karty, ktere mne trapi a sere....
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jsem zkusil trojhmatem přehrát Bulharskou B321 tou naší staženou z Huawei.cz B321a což normálně proběhlo. Přišel jsem o data což mě nevadí ale v systému se pořád jeví jako B321 a ne B321a ? K tomu pořád nebliká dioda při příchodu sms. Mám se vrátit zpátky na B200 a naistalovat znovu B321a nebo to tak je že stejně ta dioda nebliká Jozefe ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak toto by aj mna zaujimalo
    Poděkovat autorovi 0
  • No to mne také zajímá...
    Poděkovat autorovi 0
  • No nebudu čekat na odpověď vrátil jsem se na B200 a už přes OTA tahám B321. Jestli ty sms nebudou blikat tak běda vám běda vám :smiley: ( nahodím hold textra udělám root a kašlu na to)
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja mam na ledku apku Light Flow a blikam...
    Poděkovat autorovi 0
  • S sms TEXTRA to taky bliká jenom jsem si říkal když už se v tom vrtám tak jestli to už bude fungovat normálně
    Poděkovat autorovi 0
  • fejfarz napsal(a):

No nebudu čekat na odpověď vrátil jsem se na B200 a už přes OTA tahám B321. Jestli ty sms nebudou blikat tak běda vám běda vám :smiley: ( nahodím hold textra udělám root a kašlu na to)

Takže když jsi se vrátil na B200, tak Ti telefon zabídl přes OTA aktualizaci?? Šel jsi přes HiCare, nebo klasicky přes nastavení???
    Poděkovat autorovi 0
  • Klasika přes aktualizační program prakticky po spuštění a přihlášení telefonu mě to okamžitě samo nabídlo že je dostupná aktualizace B321. Už mám nainstalováno i rootnuto nic méně led na sms stejně nebliká. Nahodím Textra a bude klid. Telefon je po továrním nastavení zase čistý :smiley:
    Poděkovat autorovi 1
  • HHHmm díky, jenom tak na okraj, to se do Číny nedostala informace, že u Nás v Evropě neblikají SMS-ky, ne to byl žert....
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja mam na ledku apku Light Flow a blikam...
    Poděkovat autorovi 0
  • No mne šlo o to, jestli to teda ta B321a není ta bulharská verze, když datum sestavení v tom zipu u souboru je 17. 03. 2016, bo se mi nechce věřit, že to oznámení o příchodu SMS neopravili, ale co já vím....
    Poděkovat autorovi 0
  • Margo : to mi sdělila podpora HUAWEI na fb stránkách, že prý je to nejnovější opravená verze.
    Poděkovat autorovi 0
  • A nesdelili jestli ji nebudou taky rozesilat pres OTA?
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak v tom případě to není hezká známka pro testerov, ale pro boha vždyť se o tom vědělo, že to nebliká, tak v čem je problém...
    Poděkovat autorovi 0
  • Míra : To nesdelili ;-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Každopádně stahovat ji nebudu, to co sem nainstaloval přes HiCare, mi funguje, kartu neodpojuje a notifikace taky fungují i dioda bliká, udělal sem teda hned po té tovární restart, a u každé aplikace zvlášť musel povolit oprávněni, některé měli právě blokován přístup k úložišti, mimo jiné, je Teda fakt, že mám nastavené interní úložiště, kartu mám 64gb .
    Poděkovat autorovi 0
  • To jsi asi jediný, kterému bliká dioda pro příchozí sms u defaultní aplikace ...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 24. May 2016
    tak jsem zkusil přehodit SD karty a ta druhá funguje (sice na ní nejsou žádný data ale to myslím nevadí)... tak se ptám, co mám teda teď dělat ? mám to zformátovat ? co mám udělat s daty ?

edit: dá se nějak změnit karta, aby na ní šel v PC provádět zápis a nebyla jen pro čtení ? chtěl sem ji zkontrolovat a opravit, ale "disk je chráněn proti zápisu".
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.