Android 6.0 oficiálně uvolňován v České republice pro Huawei P8

145791026

Komentáře

• Sejvi napsal(a):

FeShiNe: Taky jsem ho zkousel a jako jediny finguje, protoze je to v podstate plovouci okno, ktere se zobrazuje VZDY (lista schovana a rychlost porad viditelna) a to mi nevyhovuje.

Nevim kde je problem, proc nejde zobrazit aktualni rychlost primo v liste oznameni. Treba tato aplikace ostatnim pod Android 6 funguje bez problemu: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.msd.counterdata

Mě po aktualizaci přes Ota, chodí vše bez problému. Rychlost připojení také funguje.
    Screenshot_2016-05-24-19-24-25.png
    1080 x 1920 - 1M
    Poděkovat autorovi 0
  • tak jsem se zase šťoural v telefonu a hned mi to nabídlo aktualizaci na android 6 z B200 . a musím říct že se chová s přehledem jen ta dioda pro sms stále nebliká a dávat nato prográmek se mi nechce . prosil bych vývojáře o tento malý detail . jo a výraznější hodiny s počasím které by mohlo být drabet přesnější . ikona zámku obrazovky mi nešla sprovoznit ani ve vývojářích . zatím není co vytknout ale nikdo nejsme dokonalý .
    Poděkovat autorovi 0
  • O nějakých drobných nedostatcích víme a bude lépe :). Testování chvíli potrvá, ale začnu už zítra. Ikona zámku obrazovky tady skutečně není zobrazena. Když nainstalujete B321a z CZ webu, v telefonu stejně uvidíte B321 :). Pokud jsem na něco zapomněl, směle do mě, dnes jsem celý den natáčel...
    Poděkovat autorovi 0
  • dá se někde nastavit, aby mě to neupozorňovalo když je dostupná síť Wi-Fi? už mě jako dost prudí že mi to zvoní a vibruje každou půlhodinu... nebo aspoň změnit tón, abych věděl, že mi nepřišla zpráva a já nemusel vytahovat mobil z kapsy
    Poděkovat autorovi 0
  • Nastavení -> WiFi -> dole tlačítko Nabídka (s třemi čárkami) -> Rozšířená nastavení -> Oznamování sítě
    Poděkovat autorovi 2
  • Proc mi asi tak nejdou ukladat prilohy mailu do tel, na Sd Kartu? Vzdy to napise "Nelze ulozit na SD kartu" pred aktualizaci bez problemu. Ach jo vic problemu mez uzitku s tou aktualizaci....
    Poděkovat autorovi 0
  • To je vtip. Manželka aktualizaci dostala a machruje na mě. Já jsem telefon koupil i sobě i jí a aktualizace nikde.. Tak snad všem náráz, kurde...
    Poděkovat autorovi 0
  • Pre tých ktorych by zaujimala vydrz na B321....Urobil som maly test vydrze baterie, pre moje vlastne porovnanie s 5.0.1 B200 a mozem zhodnotit ze vydrz ak sa zlepsila tak v rozmedzi 5% maximalne. Po zhruba 34 hodinach od nabitia mam 9% baterie, prevazne wifi na 80%. A zaverecny screen on time je 5 hodin. Myslim ze vcelku dobre na tuto kapacitu baterie, pri vyuzivani 4G a ceste vlakom kde je premenlivy signál screen on time nevyjde lepsi ako 3 a pol hodiny a telefon umrie aj niekde za polkou dna ak je moc vytazovany.
    Screenshot_2016-05-25-23-12-57.png
    1080 x 1920 - 83K
    Screenshot_2016-05-25-23-13-26.png
    1080 x 1920 - 168K
    Screenshot_2016-05-25-23-14-18.png
    1080 x 1920 - 75K
    Screenshot_2016-05-25-23-13-40.png
    1080 x 1920 - 133K
    Screenshot_2016-05-11-23-14-15.png
    1080 x 1920 - 151K
    Poděkovat autorovi 0
  • Na výdrž baterie byla bezkonkurenčně nejlepší b350 5.1.1 Tam jsem dal 6-7 sot
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak ja nevim.Jsem asi jediny kdo si na beterii bude stezovat.Ve 4 rano jsem odpojil nabijecku samozrejme 100% zapnuta pouze wifi a o pul 8 mrknu na tel. a 79%
    Screenshot_2016-05-26-07-50-00.png
    1080 x 1920 - 176K
    Poděkovat autorovi 0
  • Píšu to tady asi po sté, buď to běží nějaká aplikace na pozadí nebo ti něco budí telefon že spánku...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 26. May 2016
    Tak nevim jestli po ste v tomhle vlakne :smile: Spise se tady resi SD karta nebo dioda.
    Nez jsem sel spat tak jsem vse rucne zavrel a rano po otevreni systemu android ktery ocividne bere nejvic tam mel abnormalni spotrebu prave on.Ostatni polozky pod nim mely 0,01 mAh
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 26. May 2016
    Zdenek34 má pravdu něco musí běžet na pozadí mě při spuštěné wifi a telefon na stole bez činnosti sebere max 2 procenta za hodinu a když vypnu wifi i data tak jsem tak na 1 procentu za hodinu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Uz jsem stahl PoweTutor.Tak jsem zvedav co bude kamen urazu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to jsem z toho jelen.Udajne zere NFC kouzelna znacka.Jenomze aplikace se neda vyradit z provozu.Kdyz jsem dal vynutit ukonceni aplikace porad bezi.
    Screenshot_2016-05-26-10-28-27.png
    1080 x 1920 - 345K
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 26. May 2016
    Občas se mi to také stane. Zůstane viset nějaká aplikace či proces.
    Vždy zatím pomohl restart telefonu. Jednou jsem však musel restartovat i několikráte po sobě...
    Poděkovat autorovi 0
  • No a používáte NFC? Pokud ne, vypněte jej
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 26. May 2016
    vovi
    a day ago Nahlásit
    Nastavení -> WiFi -> dole tlačítko Nabídka (s třemi čárkami) -> Rozšířená nastavení -> Oznamování sítě

tak nic, pořád mě to upozorňuje jako kdyby mi přišla sms
    Jo, a ty obrázky co posíláte v přílohách, dají se nějak zvětšit? na pc ani na mobilu mi to buď nejde nebo nevím jak
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 26. May 2016
    adamjer napsal(a):

Jo, a ty obrázky co posíláte v přílohách, dají se nějak zvětšit? na pc ani na mobilu mi to buď nejde nebo nevím jak

Někteří to špatně vkládají na fórum. Proto to nejde zvětšit pouhým kliknutím na obrázek.

Jozef už tu psal návod: http://www.huafan.cz/discussion/251/jak-spravne-vkladat-obrazky-do-fora-huafan-cz/p1

Poděkovat autorovi 0
  • Ty male obrazky zde se nedaji zvetsit... Proto prosim pouzivejte treba http://imgur.com/ na bezplatne nahrani obrazku a sem potom dejte jen odkaz na obrazek.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.