Vydrz baterie

Dovolim si zalozit nove tema, a to vydrz baterie. Nez jsem si telefon poridil, poradne jsem si precetl a shledl vsechny mozne recenze, ve kterych se bezne objevovalo tvrzení, telefon vydrzi pri narocnejsim pouzivani 1 den, nenarocnym uzivatelum az dva dny. V tomto ohledu je nemile prekvapen. Vytahl jsem ho v 9 rano z nabijecky kdy byl plne nabit, ted je cca 17.30 a ja mam ubohych 38%.. do pulnoci daleko a budu muset dobijet. Pritom mi neprijde ze bych telefon nejak extra pretezoval.. trocha surfovani na netu, fb, snapchat, 3 hovory na viberu s videem po cca 10 minutach, stale zapla wifi a Bluetooth.. jeden asi 4min normalni hovor..

Jak jste na tom vy? Zajimalo by me jak moc sosa prave Bluetooth, nevite?
«13456

Komentáře

• Já mám P8 lite dual SIM, jedu na jednu SIMku, wifi nebo data mám zapnuté pořád. Pár chráněných aplikací Messenger, Gmail atd. Když jsem měla zapnuté Bluetooth, měla jsem co dělat, abych se dočkala večera a mobil mi neumřel. Teď jsem Bluetooth omezila na pobyt v autě a párování krokoměru několikrát za den. Je to s vydrží mnohem lepší, ale na více než den se nedostanu
    Poděkovat autorovi 0
  • JaimePG : kolikrát si telefon nabíjel? Je možné, že se po pár nabíjecích cyklech výdrž zlepší...
    Poděkovat autorovi 1
  • Mně P9 vydrží při běžném používání 2 dny v pohodě. Pokud ho přes den občas zatěžuju (focení, Ingress, hra typu 3D logická, Sudoku, atd.), tak ten den vydržím v pohodě a večer mi ještě zbývá. Po koupi jsem ho úplně nabil, úplně vybil, úplně nabil, úplně vybil a od té doby už jen nabíjím jak potřebuju.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mam L19, zaplou mam jen jednu SIM. Hned jak sem telefon rozbalil hned jsem ho dal do nabijecky, aniz bych ho zapnul. Po nabiti jsem zasnul jak baterka mizi. Pres noc jsem opet dobil a druhy den byla vydrz lepsi. Dneska je to 3den tzn. po tretim nabijecim cyklu a rekl bych ze je to opet o chlup lepsi. No oproti Xiaomi Mi4 co jsem mel tak tu baterka ubyva dost rychleji. Ale treba se to jeste zlepsi,neni to idealni ale den baterka vydrzi :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja mam telefon uz asi 3. Nebo 4. Tyden, zkratka of začátku co se dostal do prodeje, takze uz moc nedoufam ze se musi jeste zabehnout baterka :) zkusim omezit ten Bluetooth..
    Poděkovat autorovi 0
  • tomikm  
    upraveno 22. May 2016
    JaimePG: mám sice P7, ale mohlo by to být stejný případ. Bluetooth a zapnutá wifi mají zanedbatelnou spotřebu Zkus kouknou sem: http://androidforum.cz/post1053468.html#p1053468
    Poděkovat autorovi 1
  • Taky ho mám od 2. 5. :-) Zkus nějak přesněji zaznamenat, jaké činnosti provádíš a co máš zapnuté. Vliv má taky to, jestli jezdíš metrem, nebo jsi na slabém signálu, kdy telefon musí signál stále lovit a tak podobně. Používáš SD kartu?
    Já osobně jsem si teď zvykl všechno vypínat, i když jsem byl dřív zvyklý mít stále zapnutou wifi+data. Ale já přecházel z "malého" telefonu, ale i když jsem nabíjel každý den, tak je to pro mě celkem změna :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám P9 asi 2týdny, normálně vydrží bez problémů 36hodin, když je intenzivní používání, tak po 14hod je zůstatek 30%. Při víkendovém provozu, vydrží 50hod. stále zapnutá Wifi+data, bluetooth vypnuto. chráněný mám pouze Eset, nic víc.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja jsem dospel k zaveru ze mam holt prilis mnoho na baterii narocnych aplikaci.. vsechny ty fejsbuky, snapchaty, videohovory pres viber, manager profilu atd.. mam celkem 12 chraneych aplikaci ktere jedou porad.. mel jsem vlastne stejny rezim i na xperii z1 compact a ke konci (nez jsem ji vymenil za p9) jsem vydrzel cca 8 hodin ze 100 na 30%.. pak jsem tu xperii dal do tovarniho nastaveni, daroval mamce, ktera tam nema prakticky nic a používá ji jen na volani a sms a vydrzi ji klidne 3 nebo i vice..
    Poděkovat autorovi 0
  • Jeste ale doplnim.. dneska mi pres noc za 7h ubylo 10% baterie kdy mobil jen lezel jeste k tomu s vyplou wifi.. to mi prijde hrozne moc procent na to ze ani chvili nesvitil displej ani se s mobilem nic jineho nedelalo..
    Poděkovat autorovi 0
  • Nemám v noci zapnutá data, wifi, gps, bt a ztratím max 1%. Podívám se na něj před spaním a ráno mě probudí. A nevypínám ani aplikace na pozadí.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 24. May 2016
    Me prijde ze je to katastrofa s tou baterkou. A to mam bych rekl povypinano kde co. Dneska telefon od rana jen lezel. Od sedmy hodin kdy se sam vzbudil do tedka do 11h mi sezral 4% baterky. Takze ja mam vypozorovano, ze na 1h pripada 1%baterky. Coz je jako hukot na 3000mAh. A kdyz telefon pouzivam tak pripada cca1% na5-8min. A to P9 nema QHD displej. Baterka je skutecne katastrofa,premyslim ze vratim,skodaze je tak krasnej ale :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám P9 1 týždeň a s výdržou batérie som maximálne spokojný. Pri bežnom používaní telefónu ( Wi-Fi, Mobilné dáta, hovory, surfovanie po Nete...) vydrží batéria minimálne cca +-48 hodín.
    Poděkovat autorovi 1
  • Já byl též spokojený, v posledních pár dnech se mi ale spotřeba zvýšila a zatím pátrám, proč. Všiml jsem si jen zatím v podrobnostech o spotřebě energie, že telefon je stále bdělý i když leží s vypnutým displejem na stole. Nejvíc bere Systém Android (skoro 50%).
    Poděkovat autorovi 0
  • už jsem to sem jednou dával, ale asi nečtete všechno, tak vám to sem dám znovu. Je to sice P7, ale myslím si, že to bude stejná záležitost.
    http://androidforum.cz/baterie-a-vypnuti-t71305.html?sid=5a9ee3ea137f3f6362fe760cb8fd9dfc
    Poděkovat autorovi 0
  • Mě osobně zatím u žádného telefonu nedržela baterie tolik co P9 (a to jsem měl skutečně hodně telefonů, téměř jistě více než kdokoliv jiný tady...)
    Poděkovat autorovi 0
  • Odinstaloval jsem aplikace z poslední doby, zredukoval množství automatických synchronizací, zrestartoval a nyní už dokáže spát... Už i na grafu spotřeby je vidět její pokles. Tak už jsem spokojený. Příště zkusím trik s vynucením ukončení správce telefonu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mi ten "trik" s vymazanim dat fotoaparatu nepomohl. Dneska pres noc mi baterka klesla o 13% za 8 a pul hodin! A to prece neni normalni! Vsiml jsem si ze byl celou dobu bdely.. nevite jak to bdelost vypnout?
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkus mobil nechat přes noc na jiném místě (v mém případě stačil posun o půl metru). Pokud má v té konkrétní poloze slabší signál, nebo bydlíš-li v místě, kde se překrývá víc základnových stanic, tak se mobil neustále přihlašuje do sítě (a přitom podle nastavení přepíná 2G-3G-4G) a to tu baterku žere hodně.
    Poděkovat autorovi 1
  • omlouvám se všem za offtopic, ale musím:
    JaimePG: ty fakt asi umíš jen psát
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.