Proč si koupit Huawei

upraveno 28. June 2016 v Novinky ze světa Huawei
Dělám takovou anketu a jestli jěste uživatelé společnosti Huawei napiště mi prosím do komentářů proč si koupit smartpohne právě od Huawei. Díky :-)
Štítky:

Komentáře

• P8 Lite jsem koupil z důvodu dual simu, dobře postavené ceny vs výkon, vzhledu a funkčnosti, které nabízel za dobrý peníz. Celkově jsem se značkou Huawei moc spokojen a již plánuji nástupce P9 Lite. Jediný nedostatek může být v nadcházejících, příchozích aktualizací, které nejsou vždy OK, ale asi to jinak ani nelze - vždy je co opravovat a podobné problémy budou asi i u jiných značek. Za mě dobrá volba a do Samsungu bych již nešel.
    Poděkovat autorovi 1
  • Po Nokii a Samsungoch som sa rozhodol vyskúšať Huawei konkrétne P8. Presvedčili ma recenzie, názory ľudí v mojom okolí, priateľov a známych. Huawei P8 pri kvalitnom sieťovom pokrytí "fachčí" doslova ako raketa a má bleskové reakcie. To isté platí aj v prípade kvalitného internetového signálu či už sa jedná o WI-FI alebo LTE pripojenie. Tak isto ani pri WI-FI Hot spote nie je žiadny problém a pripojenie je rýchle a úplne bezproblémové. Jediné čo by som mu vytkol je slabšia batéria len 2680 mAh ale to je viac-menej "bolesť" u väčšiny súčasných smartfónov. Svoje rozhodnutie prejsť na značku Huawei vôbec neľutujem a rozhodne pri nej zostanem aj do budúcnosti.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja po Nokiach a iPhonoch som sa rozhodol pre P9. Max spokojnost. Tiez som precital vela recenzii, for, diskuzii.
    Poděkovat autorovi 0
  • Já po zkušenosti s Huawei Mate S koupeným v dubnu 2016 za 12.5K a téměř minimální softwarové podpoře Huawei doporučit nemohu. Telefon s takovou cenovkou uvedený na trh začátkem roku 2016 nedostane ani aktualizaci na Android 7.0, dále v Huawei slibovali aktualizaci na EMUI 5.0 Lite postavené na Androidu 6, té se pravděpodobně telefon také nedočká. O mizérii s aktualizacemi loňských tebletů M2 8.0 a M2 10.0, které také zůstanou na Androidu 6.0 ani nemluvě. Situaci ohledně telefonů P8, P8 Lite otevírát již poněkolikáté nebudu. Za mě je Huawei těžký "FAIL". Pan administrátor bude opět hájit barvy, chápu, ale taky by se nad sebou měl zamyslet, takto slepě obhajovat svého chlebodárce...
    Poděkovat autorovi 0
  • Upřímně, abych řekla pravdu před koupí Huawei P8 lite sem do huawei moc jít nechtěla. Uchvátilo mě u této řady, že má skvělý poměr cena výkon. Samozdřejmě po zkušeností s EMUI bych do jiného telefonu už nešla. Prostě HUAWEI je skvělá značka, která je pořád lepší a lepší. Takže vřele doporučuji. =)
    Poděkovat autorovi 1
  • Dobrá značka :) záleží jaký model si koupíte a kdo co preferuje :) Já jsem třeba ze Samsunga S4 přešel na Huawei P8 Lite a jsem sním moc spokojen a už teď vím, že další můj telefon bude zase Huawei. Huawei je prostě nejlepší a až si koupím nový model, tak ten svůj věnuji mladý. :) aspoň budeme mít pak Huawei rodinku. :) Ještě pak časem nějakého Huawei koupit mámě :D :) takže za mě jedině Huawei :) nejlepší značka co znám. :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Pro mě to je zpracování přístroje, design, minimální poruchovost a podpora výrobce.
    Poděkovat autorovi 0
  • Při hledání nástupce mé Nokia N8 jsem hledal velký telefon, s kovovým tělem, dobrým foťákem, a přijatelnou cenu. Zvolil jsem Huawei Mate 7. I když foťák nesplnil mé požadavky, byl jsem s telefonem nadmíru spokojený.
    Obecně co se týká Huawei, přístupu, aktualizacím, ostatně i podpoře tady, vše je na vzestupu. Resp. dnes už možná na 100% uspokojuje veškeré mé požadavky.
    V rodině již obstarávám 6 telefonů Huawei.
    Nyní mám Mate 9, kde nemám absolutně co vytknout.
    Poděkovat autorovi 0
  • Telefony značky Huawei jsou nejlepší :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.