Huawei GX8 s Androidem 6.0.1 nabízí vysoký výkon

Huawei GX8 (jako vůbec první telefon od společnosti Huawei, pokud nepočítáme specifický Nexus 6P) dostává aktualizaci na nejnovější Android 6.0.1 Marshmallow. Už testovací betaverze fungovala velmi dobře, nicméně nenabízela pořádnou výdrž. Výdrž baterie je u finální verze už v pořádku, vysoký výkon ale zůstal zachován. Jak si telefon poradil s aplikací Antutu Benchmark?

Poradil si výborně. Dosahuje totiž bez problémů hranice 40 000 bodů a to už je velmi pěkné skóre. Pokud se podíváme na telefony se stejným procesorem, odladěností patří model GX8 k těm nejlepším na trhu. Díky 3 GB operační paměti je navíc telefon nejenom rychlý, ale také stabilní. Jak jste spokojeni s rychlostí po aktualizaci na Android 6.0.1 Marshmallow?

image
«1

Komentáře

• 6.0.1 se povedla, nemám žádný problém. Výdrž baterie dostačující, rychlost a stabilita perfektní :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Rychlost a stabilita je vždy na čistém mobilu parádní. Ale stačí nainstalovat pár aplikací a bude to vypadat jinak. Já vždy po flashi ROM na svém starém mobilu sledoval rozdíl v tom, jak je čistý mobil rychlý a stabilní. Ale opravdu stačila instalace několika aplikací a rychlost šla dolů. Naštěstí G8 je rychlá i tak a těch cca 70 aplikací co mám mi nijak systém nezpomaluje :-) Takže pořád zvažuji instalaci A6, jestli to má cenu. Nehledě na opětovnou práci s rootem mobilu atd. atd.
    Poděkovat autorovi 0
  • 70 aplikací? Sám mám tak 17 :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Takže např.:
    AdAway, Aladin, BUS, CallRecorder, Codexis Mobile, ČSFD, ČSOB, Disk Google, Dolphin, Dropbox, Endomondo, ES File Explorer, Facebook, FDb, Fing, Flightradar, Fotoaparát Z, Gmail, Chrome, IDOS, iKatastr, Image2Wallpaper, Instagram, Jízdenky, Keep, Lucky Patcher, Mega, Meníčka, Messenger, Meteor, Msqrd, Nova Launcher, Obchod Play, PHM náklady, Photo Studio Pro, PhotoDirector, PixeristFX, Portmonka, Překladač, QRCode, RAR, Retrica, Road Bike PRO, Sazka, SD Maid, SchedCall, Sledování zásilek, Sleep, SMS Backup Restore, Snapseed, SoundHound, Speedtest, Stream, Svět Androida, Tesco Club Card, Timehop, Titanium Backup, Total Comm, tudyNE, Viber, Video (Sony), Walkman (Sony), Waze, Webshare, WhatsApp, WifiAnalyzer, WPS Office, Youtube, Záchranka, Zedge, ZP211

některých aplikací mám více například na fotky, protože z každé využívám nějaké funkce. Takže asi tak :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • čo treba urobiť preto aby som dosiahol aktualizaciu na android 6.0 ??? telefon mám na paušal z Telekomu zo Slovenska, neviete, kedy tam dorazi aktualizácia ???
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj,chtela bych se zeptat jestli je možné,ze po aktualizaci na android 6.0.1 se mi pokazil zvuk v telefonu? Ve sluchátkách nádhera,ale na reproduktor je to příšerné,protoze hlasitost je cca 30% té původní. Může mít aktualizace vliv na reproduktor,nebo mam hledat problém jinde? Díky za rady .
    Poděkovat autorovi 3
  • Ahoj chci se zeptat mam Huawei GX8 ale nemuzu aktualizovat na android 6 jak to mam udelat?
    Poděkovat autorovi 0
  • Cappy 23:no nevím dávat duální firmware ne single???
    Poděkovat autorovi 0
  • OT: přhrávat B330 na B340 fakt ne... Ruční aktualizace jen těm, co ví co dělají a vždy jedině odpovídající verzi.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravim vsechny,nevite nekdo jestli se da nekde stahnout aktualizace na 6.0.1 od Vodafonu?Telefon mi nejdrive nabizel aktualizaci pres OTA,ale ja chtel s aktualizaci chvilku pockat.Jenze ted uz se mi aktualizace nenabizi(ani po tovarnim resetu) a nikde jinde jsem verzi od Vodafonu nenasel.Vedel by nekdo pomoci?Diky za pomoc.
    Poděkovat autorovi 0
  • Za tu Vodafone verzi bych byl taky velice vděčný.
    Poděkovat autorovi 0
  • Proč tak všichni prahnete po brandovanym firmwaru? :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Třeba skrz případnou reklamaci?
    Poděkovat autorovi 0
  • Vždyť už se tu párkrát říkalo, že s reklamací nebude problém, neboť se v případě přehrátí FW stále jedná o oficiální FW vydaný výrobcem zařízení. To už je to zase jinak? :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • hoods  
    upraveno 11. December 2016
    Ano,presne kvuli reklamaci.Nechci pak riskovat nejake komplikace nebo dohady pri pripadne reklamaci.Zkusil jsem napsat na podporu vodafonu ohledne jejich firmware,ale moc nadeji si nedelam.
    Poděkovat autorovi 0
  • Záruka je porušena,jen když otevřete Bootloader nebo máte udělaný root.
    Tento firmware je oficiálni od Huawei,tak jestli tam bude Vodafone nebo Tmobile nebo klasický evropský,tak reklamace musí být uznána a většinou nahrají firmware od výrobce.
    Poděkovat autorovi 0
  • Hlavně mi jde o to, že od operátora ten FW vyšel daleko líp odladěný a nedělá takovou neplechu, jako ten od výrobce. Stejně tak VoLTE pravděpodobně u Vodafone nebude fungovat bez jejich verze FW.
    Z Britexu na dotaz možnosti získání Vodafone fw odepsali úplný nesmysl neodpovídající na otázku....
    Poděkovat autorovi 0
  • Presne jak pise Ghost0.Ja jen proste nechapu,ze kdyz jsem ho kupoval,tak to tu aktualizaci na 6.0.1 nabizelo a ted ji za boha nemuzu vyvolat :(
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak bohuzel vodafone mi moc nepomohl,firmware se nikde stáhnout nedá a pani mi tvrdila, že oni ani žádný firmware nedelaji, pry je to v rukou vyrobce.Kdyz jsem ji řekl, jak se tedy dostalo bootovaci logo vodafonu do tel.,neumela odpovedet, takže tomu rikam podpora :D
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.