Aplikace na SD kartu

Dobrý den. Mám takový problém. Když vložim sd kartu do mobilu, neobjeví se mi žádné nastavení té sd karty (na youtube jsem se díval na videa s android 6 a vždy se jim zobrazilo nastavení sd kartou). Mobil jí ale normálně načte. Ale v nastavení aplikací když dám třeba.u aplikace Heathstone Úložiště tak zde nemám žádnou možnost přesunout jí na SD. V mobilu jsem si ale nastavil sd kartu jako výchozí úložiště. Nevím zda je to v pořádku. Děkuji.
«1

Komentáře

• Je to v pořádku, přesun aplikací na paměťovou kartu není podporován.
    Poděkovat autorovi 3
  • Pokud nejdou přesouvat aplikace, mohlo by snad jít teoreticky alespoň přesunout data aplikací.
    U některých telefonů, kde není běžným způsobem umožněn přesun aplikací v nastavení, lze navíc systém "ošálit" tím, že se překopíruje složka konkrétní aplikace z úložiště telefonu - Storage/Android/Data do SDCARD/Android/Data.
    Naštěstí na mém současném telefonu (ne Huawei) tato finta funguje. ;)
    Vyzkoušejte a případně napište výsledek...
    Poděkovat autorovi 0
  • Prosím vás prečo ste to na tomto telefóne nesprístupnili. Nemá zas tak velkú pamať aby nebola za chvílu plná??????!!!!! Načo je tam potom možnosť vloženia sd karty????
    Poděkovat autorovi 0
  • Na multimediální soubory, fotografie, hudbu, video. Paměťové karty jsou stále ještě pomalejší než klasická vnitřní paměť, což se pak negativně projevuje na chodu telefonu. Navíc každý rozhodně nemá drahou a rychlou kartu...
    Poděkovat autorovi 0
  • preto ale nemusíte diskriminovať tých čo maju :-) P8 lite to podporuje a tam netreba rýchlu kartu?
    samotný mobil mi hodil hlášku o pomalej karte tak som ju hneď vymenila.
    Poděkovat autorovi 1
  • Chtel jsem se zeptat nepodporuje HW nebo SW?
    Poděkovat autorovi 0
  • SW, HW na přítomnost funkce nemá vliv (tedy kromě toho, že v telefonu logicky musí být slot na paměťovou kartu).
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

SW, HW na přítomnost funkce nemá vliv (tedy kromě toho, že v telefonu logicky musí být slot na paměťovou kartu).

Velka skoda ,ze to nepodporuje. Snad do budoucna to bude v nejakem updatu .

Poděkovat autorovi 0
  • To je nepravděpodobné, při zvyšujících se kapacitách interní paměti dává tato funkce smysl stále méně...
    Poděkovat autorovi 0
  • Mě sice zatím interní paměť stačí ale i tak je škoda že větší integraci paměťové karty výrobce nepodporuje když v čistém androidu 6 to lze.
    Poděkovat autorovi 0
  • Škoda. První nevýhoda tohoto telefonu, bohužel velká. Interní úložiště není tak velké a mně osobně už moc místa nezbývá.. Po dvou měsících co mobil mám už pociťuji potřebu přesunout aplikace, ale toto je pro mě velkým zklamáním :(
    Poděkovat autorovi 0
  • MaggicMaggic  
    upraveno 23. November 2016
    Název linku - Aplikace na SD kartu - je absolutní nesmysl!!! Do paměti mobilu (zbylých asi 10GB) patří jen systém a VŠECHNY APLIKACE, nic víc!!! Kdo to má jinak, ať si nestěžuje na chod mobilu, nebo aplikací. 10GB v paměti mobilu by mělo každému bohatě stačit i s rezervou na bezproblémovou aktualizaci na vyšší verzi Androidu, krerá nějakou rezervu vyžaduje. Na kartu, v tomto případě microSD se ukládají veškeré osobní data, fotky, videa, hudba, dokumenty, vše co si stahujeme a nechceme o to přijít. Jeden příklad - naistntalujete aplikaci - třeba nějakou navigaci GPS do paměti mobilu, pak ji přesunete na mSD kartu, přičemž v paměti mobilu pořád část(kopie) zůstává. Teď přijdou aktualizace jak aplikace, po chvíli zase map. Nevěřím, že aktualizace proběhne korektně jen do mSD karty, jestli vůbec proběhne. Prostě nastává guláš, kdy část aplikace+mapy máte v mobilu a část aplikace+map na kartě a váš mobil je z toho celý nadšený. Když se to náhodou rozjede, zdaleka není vyhráno. Taktéž je blbost si zvolit jako výchozí uložiště paměťovku! A ještě.., nesouhlasit někteří opět můžete, ale to je tak všechno, realitu nezměníte, ani já.
    Poděkovat autorovi 2
  • Magic, napísal si to polopate a presne. smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • V podstatě to taky schvaluju ale když ti v čisté instalaci zbývá z 16GB max 10...asi by to chtělo zavést pro mainstream minimum 32GB :) ty data hrozně narůstají.
    Poděkovat autorovi 0
  • MaggicMaggic  
    upraveno 26. November 2016
    Souhlasím, že volných 10GB fakt není mnoho a 32GB v mobilu v by to s přehledem vyřešila u každého. Nejvíce dat v paměti mobilu narůstá v aplikacích social. sítích, kde je nutné aplikaci např. Viber občas v manažeru otevřít a fotky a jiné osobní soubory přesunout na microSD, nebo promazat. Jinak se prostor paměti brzy zaplní.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak vo svetle toho, co napisal p. Maggic, to mozno nebude mat v praxi velky vyzmam, ale udajne sa da presvedcit mobil, aby si internu a externu pamat podelil napr. 50 na 50 , takze napr. v pripade ,ak ma niekto SD 32G, ziska internu pamat cca 21G. Ale mozno o tom viete a len nosim drevo do lesa :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Ono to bylo napsáno nešťastně, správně - lze rozdělit paměťovou kartu na dva oddíly tak, že jeden se dál tváří jako paměťová karta a jeden se jakoby připojí k internímu úložišti. Za mě 10 GB na aplikace stačit už v dnešní době musí, kdo chce telefonu dávat kapky větší, nechť pořídí třeba P9.
    Poděkovat autorovi 2
  • Tak nejak to bude spravne, vsetko nezname nemusi byt blbost, ze ano. Inak tu blbost popisuju blbeckovia na xda-developers
    http://forum.xda-developers.com/huawei-p9lite/how-to/tips-tricks-tools-huawei-p9-lite-t3452756
    Poděkovat autorovi 0
  • stojanov napsal(a):

Tak nejak to bude spravne, vsetko nezname nemusi byt blbost, ze ano. Inak tu blbost popisuju blbeckovia na xda-developers

http://forum.xda-developers.com/huawei-p9lite/how-to/tips-tricks-tools-huawei-p9-lite-t3452756

Až se to naučíš správně popsat, možno to i někdo pochopí..

Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.