Kvalitní tvrzené sklo pro Huawei P9 se blíží

12223242527

Komentáře

• Tak už sa začalo aj mne na niektorých miestach sklo NILLKIN CP+ trúsit našťastie zatiaľ okolo krajov a nejde to do obrazovky.
    Poděkovat autorovi 0
  • cz_pida  
    upraveno 12. July
    Ahoj, všechno jsme pročetl, ale pořád nejsem moc moudrej z toho jaký sklo je momentálně nejlepší....nalepil jsem právě Nilkin Amazing H+ pro a když opominu velikost,, se kterou jsem počítal, že bude menší, tak i tak je po stranách ca 3 mm odlepený, vlastně to ani nešlo nalepit aby to chvíli drželo.
    Může mi někdo poradit no co se nebude odlepovat, případně dát odkaz ?
    Díky
    image
    Poděkovat autorovi 0
  • Žádné nepřilne úplně. Ty displeje totiž nejsou dokonale rovné až k zakulacení.
    Ale cca po měsíci se to nějak poddá a mě už přilnulo tak 70% obvodu.
    Mám už druhé z Číny (pokaždé jiný výrobce) a vždy nepřilnulo na stejných místech.
    Poděkovat autorovi 1
  • Já v pátek budu lepit to pekelně drahé sklo Tech21, tak dám vědět
    Poděkovat autorovi 2
  • Ahoj,
    Mel jsem asi tak tyden Vmax, ale ono se mi odlepilo v rozich, dneska jsem ho zkousel prelepit, ale behem manipulaci se mi prasklo :(
    jinak se pod nej dostava prach, v mistech kde se odlepuje a take pres mezery kde je otvor pro dynamic, kameru a senzor. Taky se pod nej dostane i voda...
    Krome toho je slabsi citlivost po krajich a ma malou olejovou skvrnu. Problem s odlepovanim muze odstranit tento kryt:
    SPIGEN Rugged Armor Black Huawei P9: https://www.alza.cz/spigen-rugged-armor-black-d4373706.htm
    On totiz presahuje po krajicj asi o 1,3mm. Nezasahuje samotny displej, ale pekne pritlaci sklo.

Mate prosim nekdo zkusenosti se sklem Forever 3d v cerne barve? Kryje celou obrazovku? Je dostatecne zakrivene na krajich? Neovlivnuje automaticky jas? Olejova skvrna? Citlivost?
    Diky.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 23. July
    Nabízím nové, nepoužité sklo a obal na P9. Troufám si říct, že obal je jeden z nejlepších, co se dá na P9 koupit za rozumnou cenu ( protisluzový X-line ) a sklo nemám vyzkoušené, jelikož jsem ho nelepil/nepoužil. Obojí je nové, nepoužité, objednal jsem a než to dorazilo, P9 jsem prodal a koupil Novu. Koupeno na Aliexpress. Cena rozumná, ať to má pro kupujícího smysl a i vzhledem k tomu, že mi to doma leží bez užitku. Fotky se mi tu nedaří vložit, v případě zájmu pište.
    Poděkovat autorovi 0
  • bimbo79  
    upraveno 23. July
    Tak pro info všem.Koupil jsem z alexpressu ochranné sklo v černé barvě.Po stranách sklo nemá sice žádnou mezeru, což hodnotím kladně, ale problém je že sklo neni vůbec a to ani trochu zahlé, takže tvoří takovou dost nepříjemnou hranu o kterou stále zadrhávám.Dost špatná je někdy i citlivost s dotyk někdy prostě nereaguje.A co jde další problém je olejová skvrna, který se objevila cca po týdnu užívání.Takže zatím za mě žádné dobré sklo pro né tak starou vlakovou loď P9 což je dost smutné konstatování.
    Poděkovat autorovi 1
  • No jo jenže u AE (jako u mnoha dalších) není sklo jako sklo. Hoď sem odkaz aby bylo vidno, čemu dalšímu se vyhnout. Já jsem se tam už nakupoval skel (z 90% skla, která jsem sám pro sebe nazval týdenky) a kromě nillkinu jsem nebyl stoprocentně spokojený s žádným
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkuste Tactical.
    Lepil jsem ho na jiný mobil a vypadalo v pohodě.
    Nestojí moc a dá se koupit v ČR.
    Poděkovat autorovi 0
  • Odkaz hezký. Takových to skel je v Číně hromada. Pro nás jsou zajímavé pouzr osobní zkušenosti , fotky a doporučení.
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 8. August
    Však osobní zkušenost dodal již výše. K doplnění odkazu jsem ho vybídl já. Oba se shodneme, že skel je u šikmooček nepřeberné množství a tak je potřeba napsat: měl jsem toto sklo - (odkaz), to je na ****, protože bla bla bla...
    Poděkovat autorovi 0
  • Možná ten předchozí příspěvek přehlédl, člověk nikdy neví, jak moc do historie se dívat :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Aha, tak já myslel, že je to další tip. A ono to bylo jen doplnění odkazu k recenzi se špatnou zkušeností.
    Ty 2 příspěvky jsem si dohromady nespojil, když nebyly u sebe.
    Poděkovat autorovi 0
  • A co ty Josefe, jen pro zajímavost, jakou jsi měl zkušenost s tím drahým Tech21 ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Upřímně? Zapomněl jsem ho nalepit :blush:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak mi P9 bohužel upadla, ale stihnul jsem výměnu v rámci VIP servisu zdarma. Rovnou jsem se ptal v Praze ve Spálený v Huawei obchodě, jestli mají s nějakým sklem zkušenost, že jsem tu četl, že nic nedrží. No a světe div se. Rovnou mi ho nalepili a paráda. Drží a sedí parádně. Doživotní záruka, pokud by se odlepilo, zdarma ho vymění. Jde o tohle; http://www.noqwer.cz/Screenshield™-Temperovane-sklo-P9-Plus-VIE-L09-full-COVER-BLACK-metalic-frame--Zbozi-13506
    Poděkovat autorovi 0
  • Tomi2k9
    null dekuji prosim foto by nebylo a odkaz nefunguje a není to na plusko?
    Poděkovat autorovi 0
  • http://www.noqwer.cz/Screenshield™-Temperovane-sklo-P9-Plus-VIE-L09-full-COVER-BLACK-metalic-frame--Zbozi-13506
    Poděkovat autorovi 0
  • Musíš to zkopírovat úplně celé.
    Proklik nejde.
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.