Zástupci na Androidu 6

Proč je na zástupcích použitelných jen šest "zástupců" , když jich nabízí 17,to mám furt přetahovat,když chci něco aktivovat? Nebo jsem blbej , nebo co. Děkuji Jozef a spol.

Komentáře

• ano, lze je jedině měnit, A5 šla rolovat, zde jen pouze 9 zástupců
    Poděkovat autorovi 1
  • Uznávám, že by se mi také líbilo mít jich tam více (12 ideál), ale jak zaznělo výše, aktuálně je tam prostě 9
    Poděkovat autorovi 0
  • Detien  
    upraveno 1. April
    Pro ty, kteri si nevsimli. Treba u ikonky Wi-fi. Klepnutim ji vypnes /zapnes a podrzenim se dostanes do nastaveni. Samo to plati u nekterych dalsich.
    Poděkovat autorovi 0
  • Detien  
    upraveno 1. April
    Přejetím po prave strane zezhora dolu se dostanes do panelu Zastupci a po leve strane do Oznameni. Pravdepodobne funguje jen na EMUI 4.
    Poděkovat autorovi 0
  • Je prosím možné někde nastavit jaké zástupce chci mít zobrazeny? Nemohu to nikde v nastavení telefonu nalézt. Huawei P8 Lite And.6 Děkuji vám moc za info
    Poděkovat autorovi 0
  • Stačí stavový panel štandardne otvoriť a zrolovať hore, a zobrazí sa tlačidlo upraviť a tam sa tieto ikonky upravujú.
    Poděkovat autorovi 0
  • s3n0s3n0  
    upraveno 21. July
    Detien napsal(a):

Přejetím po prave strane zezhora dolu se dostanes do panelu Zastupci a po leve strane do Oznameni. Pravdepodobne funguje jen na EMUI 4.

Tuto moznost mozes povolit az po aktivacii "rezimu vyvojara". Ja napriklad mam Android 6 a verziu firmware B602 (DualSIM model telefonu). Tiez som tam mal povodne len jednu celistvu systemovu listu, ale po aktivacii oddelenych dvoch systemovych list na lavo a na pravo uz to mam osobitne - takze stiahnutie lavej strany systemovej listy ukazuje posledne oznamenia a stiahnutie pravej strany systemovej listy ukaze rychle tlacidla (odkazy, ikony, prepinace, ci jak sa to vselijak nazyva).
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.