Android 7.0 Nougat uvolněn pro Huawei Mate 8 (dojmy, zkušenosti)

1679111220

Komentáře

• upraveno 18. February 2017
    Po aktualizaci na 7, pár nepříjemností , včetně malé výdrže , nefunkčních Google app,
    jsem to na radu zde, dala na
    Factory reset .
    Dojmy : zůstala mi 7, výdrž delší ,... ale odezva se zpožděním nejmín 1.5 s.
    Barvu písma máte taky jen černou a bílou na obrazovce , a popisků ikon ? Nebo se mi jen zdálo , že DŘÍV při změně théma, se změnila i barva písma ?
    Zůstávají duchové - ok google , tam trčí , ještě2s

Nejsem spokojená , spíš otrávená , a takový to byl můj mazel :(
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak sa vráť na A6, keď nie si spokojná s A7..
    Poděkovat autorovi 0
  • A čím si tímto pomůžu ? kdo mi zaručí , že to nebude ještě horší? že se nějak nepotentočkoval systém..
    Poděkovat autorovi 0
  • Predpokladám, že s A6 si bola spokojná. Tak nechápem, prečo by to malo byť horšie, keď to bolo v poriadku. A kto ti zaručí, že sa nepokašle systém? To ti nezaručí nikto. Ten sa môže pokašľať kedykoľvek.
    Poděkovat autorovi 0
    Pokiaľ sa vrátiš naspeť,nič zlé sa nestane.Ale ak Ti môžem odporučiť,počkaj.Nehaj m u trochu čas.Ja tiež bojujem z A7.Z 2.5 dňa mám ledva jeden.Môj názor je ten,že sa Huawei ponáhľal z vydaním A7 aby predbehol konkurenciu čo je veľké plus pri predaji.Takže musíme rátať s tým,že nieje všetko na 100%.Myslim,že opravy budú,ale sťažnosti/problémy sa musia nazbierať.
    Poděkovat autorovi 2
    Počkám, taky si to myslím.
    A s tím písmem, taky se vám mění z bílé na černé? Čím to můžu změnit?

A ještě mi nejde rozpůlit obrazovka, jen se objeví tabulka, že je to aplikace na rozdělení displeje.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zmeniť to nejde.Jedine inou témou.Ak chceš,môžme spraviť ešte to,že prehráme nanovo B560.nemusíš sa vraciať/downgrade ako to bolo potrebné donedávna.Aspoň 2x ho prehrať a čakať čo to bude robiť.
    Poděkovat autorovi 2
  • n7610n7610  
    upraveno 18. February 2017
    Já třeba v telefonu nepoužívám Facebook a s ním spojené aplikace ,je to obrovský žrout energie . V režimu pro vývojáře má vypnuté animace (3 položky pod sebou ) ,OK Google nepoužívám ,a mám vypnutý aplikace Google, aby mě středové tlačítko při náhodném podržení nespouštělo karty Google , z vydrží nemám zase takový problém , a to nepoužívám ani žádnou úsporu zatím ;-) , písmo se mění z černé na bílou a zpět ,podle toho jaký je motiv, na světlém je písmo černé , na tmavém bílé , pokud klikneš na motiv při výběru ,tak se ti ukáže i barva písma ;-) . Na noc vypínám data , a většinou do rána ubude cca 1% baterie ,za nějakých 6-7 hodin
    Poděkovat autorovi 2
  • Mates_JMates_J  
    upraveno 19. February 2017
    Ahoj, když mám Mate 8 z vydání C185 (sev. Afrika/ stř. východ), jedinou možností nahrání Android 7 - Nougat je přes SD kartu, je to tak?
    Aktualizace se mi neobjevuje ani v nastavení ani přes HiCare ani přes HiSuite...
    Když změním kustomizaci na evropskou verzi, budu moct updatovat běžným způsobem?
    Děkuji.
    (možná, že jsem nepochopil nějaký základní věci.. ale snažil jsem se projít FAQ i fórum abych neotravoval, pokud jsem mimo, tak to jednoduše smažte)

NXT-L29C185B103
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj.Zmena regionu je trochu zložitejšia,ale áno,budeš potom prijímať všetky naše aktualizácie.Je tu návod ako ju zmeniť a potom môžeš updatovať na B560
    Poděkovat autorovi 2
  • Prošel jsem návody a vyplívá mi z toho, že budu muset udělat ROOT abych změnil REGION a pak teprve změnit verzi na B560, v níž dostanu OTA update automaticky.. ok?
    Poděkovat autorovi 0
  • Kolega Hanny spravil výborný návod.... zmena customtazácie
    Potom Ti príde aktualizácia.Ak by náhodou nie,ozvy sa mi a dám Ti môj update.app
    Poděkovat autorovi 2
  • Já mám mobil koupený v Česku. Všechny aktualizace proběhly od začátku podle plánu.
    Používám na mobilu asi 360 aplikací vcetne Facebooku, Twiteru, WhatsApp, Skype, čtyři mailové klienty, aktualizované počasí, čtu často zprávy na zpravodajských serverech, telefonuji, fotim, když jedu autem čtu knihy přes Bluetooth sluchátko... prostě telefon používám ... K naprosté spokojenosti.
    Je pravda, že jak se začátku, tak po aktualizacích jsem prošel veškeré možnosti nastavení a objevil jsem velmi zajímavá zaškrtávátka.
    Výdrž telefonu moc neřeším. Když telefonu někde u sebe položím, leží tam připravený kablík.
    Ale asi před 14 dny jsem vyrazil na cestu do zahraničí bez jediné nabíječky. Telefon mě velmi překvapil! Nabíječku jsem si musel půjčit až třetí den!
    Je také ale pravda, že mám nastaveno, které aplikace mohou zůstat aktivní při vypnutém telefonu.
    Jsem prostě neustále z telefonu nadšený!
    Poděkovat autorovi 1
  • dakadam
    Gratuluji :) já ho koupil také v česku a se vším všudy, komplet, plně funkční v česku (mimo tedy automatického upgradu o kterém je řeč), akorát je z jiné distribuce a proto byl o 3 tisíce levnější, což mne jednoduše zlákalo, protože, před 8 měsíci, kdy jsem ho koupil to byla otázka 16tis. nebo 13tis. kč, takže jsem neodolal :)
    Nicméně zaplať pánbůh za lidi jako jsou zde, kteří nám tlumočí postupy, jak dojít ke spokojenosti. Jsem aktivní a věřím, že to zvládnu a že to za ty 3 tisíce kč stálo :)
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 21. February 2017
    Ahoj, distribuce cz, nebo eu, nemá vliv na nic jiného, než způsob reklamace.
    Mám eu, vše OK.
    Poděkovat autorovi 0
  • Prajem pekný piatok všetkým. Chcel by som fundovaných poprosiť o návod na prechod z A7 na A6 . Hľadal som to tu, ale nejak to nemôžem nájsť. Prechádzal som zo 192, a musím povedať, na môj spôsob používania bola lepšia. Nechcem robiť flame, baterka a more iných vecí je lepšie v A7, to jednoznačne, ale tento firmware sa mi zdá vydaný predsa len skôr, ako mal byť... Budem veľmi vďačný za pomoc späť na A6. Ďakujem vopred.
    Poděkovat autorovi 0
  • Musíš stáhnout balíček rollpack ,stahuj balíček pro Rusko
    http://www.carbontesla.com/2016/11/download-mate-8-official-nougat-rollback-downgrade-package/

Potom na stejné stránce ,balíček od verze b152 - až b192 ,je to jedno , doufám že máš duál SIM verzi telefonu . Funguje to přes složku dload ,kterou vytvoříš na paměťové kartě . Potom vypneš telefon , a podržíš všechna tři tlačítka dokud nezačne instalace ,
    1) rollpack (Rusko)
    2) úplný balíček b152 nebo b192 , je to jedno pokud nahodíš b152 , tak ti budou postupně chodit aktualizace na které tě telefon upozorní sám
    Poděkovat autorovi 2
  • Zdravím po aktualizaci mám jeden problém a nevím jak to vypnout když mám mobil zamčený a přijde mi zpráva obrazovka se zapne nevíte jak to vypnout? Děkuji :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • n7610n7610  
    upraveno 24. February 2017
    null
    Nastavení => oznámení a stavový Řádek => oznámení zapnou obrazovku => Vypnout
    Poděkovat autorovi 3
  • Mám to vyplé ale bohužel to nefunguje
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.