Čtečka otisků prstů

Po 3/4 roce a několika sporadických selháních definitivně a zcela prestala fungovat čtečka otisků. V nastavení se sice ještě objevuje její správa s možností nahrát nový otisk, bohužel už ale nereaguje vibrací, otisk nenahraje a jen odpovídá, že se to nezdařilo.
Vygoogloval jsem, že je to asi dosti častou poruchou u P9, někdy doporučují tovární nastavení, do kterého se mi vysloveně nechce, navíc podle některých uživatelů vůbec problém nevyřeší. Neví někdo, jak na to u Mate 8 ?

Komentáře

• Máš len dve možnosti.Továrenské,alebo reklamácia.
    Poděkovat autorovi 2
  • Možná vyčistit vlhkým hadříkem , ale pokud nereaguje tak reklamace , takže stejně budeš dělat hard reset . Potom můžeš vyzkoušet , zda hard zabral , myslím že na reklamaci vyděláš , vymění ti asi i repráčky a baterii ,pokud to máš ještě v záruce , mě u Mate 7 kvůli flekům na displeji vyměnili ,Repro i baterií
    Poděkovat autorovi 1
  • Pumpkin napsal(a):

Po 3/4 roce a několika sporadických selháních definitivně a zcela prestala fungovat čtečka otisků. V nastavení se sice ještě objevuje její správa s možností nahrát nový otisk, bohužel už ale nereaguje vibrací, otisk nenahraje a jen odpovídá, že se to nezdařilo.

Vygoogloval jsem, že je to asi dosti častou poruchou u P9, někdy doporučují tovární nastavení, do kterého se mi vysloveně nechce, navíc podle některých uživatelů vůbec problém nevyřeší. Neví někdo, jak na to u Mate 8 ?

Asi bych opravdu vyzkousel ten hard reset, stejne ti nakonec nic jineho nezbyde.
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.