Huawei Y6 Pro a firmware B119

245

Komentáře

• Bateria ide ako pred tym. Priemerne som vydrzal 2dni 15 hodin. A nezmenilo sa to ani teraz.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zvlastni tedy. Budu jeste pozorovat a treba se pletu
    Poděkovat autorovi 0
  • Za mě baterka OK
    Poděkovat autorovi 0
  • Já mám baterku jako předtím, žádný výrazný úbytek jsem nezpozoroval.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak je to asi individualni. Bohusk, Spawny a ja pozorujeme rychlejsi vybijeni, ostatni ne. Nejake napady? :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Podla mna sa to vybija rychlejsie ked je zapnuty displej a nieco na tom robim. Ked je v standby mode s vypnutym displejom je to rovnake.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo, to mas pravdu,kdyz nic nedelam tak drzi, rozsvitim displej a uz to lita. Pritom nastaveni podsviceni mam furt stejny
    Poděkovat autorovi 1
  • Nepřipadá mě že by se baterka rychleji vybíjela.
    Poděkovat autorovi 0
  • Já si nechal nějakou dobu odstup na hodnocení, ale taky mi to přijde v pohodě.
    Poděkovat autorovi 0
  • Syn má v mobile asi 5-6 hier.Pozera YT a mobil vydrží dosť dlho.Tak nechápem.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pro  
    upraveno 24. May
    Zdravím všechny, rychlejší vybájení baterie je i můj případ. Nastavím displej na skoro poloviční jas. Jas automatické nastavení na vypnuto. Režim spánku nastaven na 30 min. položím jen mobil na stůl a u B119 úbytek baterie 8 %. U B115 při stejném nastavení 3 %. Před i po update jsem provedl tovární nastavení.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak uz je nas vic, ale furt je vetsina tech,kteri problem nemaji...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 24. May
    Muj dnesni den,nic jsem nehral,ani na YT nekoukal. Bluetooth zapnutý porad kvuli naramku, stejne jako pred aktualizaci firmwaru. A po 2:57 hodinách mám 89 procent. Nejvíc mi žere OS Android a systém Android, dle informací v baterii
    Poděkovat autorovi 0
  • finn napsal(a):

Tak uz je nas vic, ale furt je vetsina tech,kteri problem nemaji...

Ono to vždy může být nějakou konkrétní kombinací aplikací. Sám systém je na tom dobře...
    Poděkovat autorovi 0
  • Jasny no, chapu. Treba jednou zjistim cim to je :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Len tak ma napadá ako máte nastavený režim výkonu v nastaveniach na výkon alebo na usporu, lebo ked som to aktualizoval tak to bolo prepnute na výkon a ja som to menl ale už neviem nakoniec ako som to nechal nastavene a telefon nemám momentálne k dispozícii.
    Poděkovat autorovi 1
  • Pro  
    upraveno 24. May
    Jozef_HuaFan@ Test který jsem prováděl já byl po továrním nastavení, bez přihlášení do google play. Byl opětovně proveden po 3 dnech, ve stejném stavu a výsledek na chlup stejný .... Jsem zpět u B115.
    Poděkovat autorovi 0
  • Inteligenti rezim mam,ani se mi to po aktualizaci nezmenilo
    Poděkovat autorovi 0
  • dima  
    upraveno 24. May
    Dobrý den.Chtěl bych sdělit spotřebu .Bohužel hry nehrajeme wi-fi bluetooth nemáme připojené DATA jsou drahé Facebook a Twitter chráníme jinak nic Yahoomail,Outlook podle potřeby.Když večer v 20.00 mám nabito tak ráno -2% občas při oznámení od sociálních sítí o-2%vic a máme 7.00 ráno.Chtěl bych podotknout že ještě nemám za den vybitý celý akumulátor baterie i při částem prohlížení internetových stránek.
    Poděkovat autorovi 0
  • 2 dni 9 hodin. Baterii ostava 44%. Data nikdy nevypinam, wifi zapinam po prichode domov (v spanku sa mi wifi vypne, kedze mam data stale zapnute). Mam 4 chranene aplikacie. Vybavenych par hovorov.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.