Huawei Y6 Pro a firmware B119

124

Komentáře

• ako sa da aktualizovať mne ukazuje B1117, po skontrolovaní napíše že nie sú nove aktualizácie. Ďakujem.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den. Chtěl bych jako majitel a uživatel vyjádřit ke sporům o Y6 Pro. Nejsme levná třída za druhé android u tohoto modelu není priorita takže pánové vaše mlsně odkazy na staré tetičky jsou prach v poušti
    Poděkovat autorovi 0
  • Nejak jsem váš příspěvek nepochopil.
    Poděkovat autorovi 0
  • dima  
    upraveno 26. May
    V Obchodě Google play aplikace Firmware Finder aktualizace přímo na míru. Otevřít soubory zřídit složku dload potom zpátky do EMUI místní aktualizace zálohovat instalovat nebo nějaké servisní středisko v ČR rádi poradí
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 26. May
    Akrualizacie sa robia na to, aby telefon lepsie fungoval. Pri tej oficialnej B117 sa telefon restartoval, cize neda sa povedat ze to funguje. V novej verzii maju opravit chyby aby to bezproblemov fungovalo. S B119 sa mi prvykrat restartoval telefon pri prichadzajucom hovore, cize zas to tak odflakli, ze si ani neveria ze to pojde, tak to radsej ani nevydali oficialne. Cize neni pravda ze telefon funguje a aktualizacie su len nejaky bonus navyse.
    Poděkovat autorovi 0
  • aleexisaleexis  
    upraveno 26. May
    s tymto nesúhlasím ani pri b117 ani pri b119 sa nič nereštartuje
    Poděkovat autorovi 0
  • S b117 sa to restartovalo tak, ze ani nenabehol android , tu je diskusia:
    http://www.huafan.cz/discussion/1974/samovolny-restart-android-nelze-nacist

Teraz sa to len restartlo a hned to nabehlo.
    Poděkovat autorovi 0
  • bohusk napsal(a):

S b117 sa to restartovalo tak, ze ani nenabehol android , tu je diskusia:
    http://www.huafan.cz/discussion/1974/samovolny-restart-android-nelze-nacist

Teraz sa to len restartlo a hned to nabehlo.

že se to někomu stalo neznamená, že je to globální problém, skutečně ne...
    Poděkovat autorovi 0
  • sulla  
    upraveno 29. May
    Díky za radu s Firmware Finder, ale co to řeší?
    Oficiální aktualizace to není, posledni oficiální je B117.
    Poděkovat autorovi 0
  • Já mám stále 117 a od koupě v listopadu 1x zatuhnutí s potřebou restartu, myslím, že rychlost je normální, jestli by měli něco změnit, tak možná ukládání dat na SD kartu, hlasitost přehrávání, možnost použít větši SD kartu, možnost použít na kontakty na ploše obrázek volaného atd. Dokud to nebude ofiko, tak nestahuji...
    Poděkovat autorovi 0
  • Pro  
    upraveno 27. May
    wolfi napsal(a):

možnost použít větši SD kartu,

Fullphone, píše o podpoře 256 gb, já mám 128 gb a jede v pohodě, formátoval sem jí na fat32 v PC a pak ještě v mobilu. Jinak byl problém, mobil jí neviděl.

Poděkovat autorovi 0
  • Kartu to chce vždy obecně zkusit v daném telefonu, těch tyů je hodně, jeden fungovat může a jiný ne, u těchto vysokých kapacit.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám přesně tuhle v Y6 Pro : Kingston SDC10G2/128GB MicroSDXC class 10, 45MB/s, UHS-1, dozivotni zaruka + SD adaptér.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mohl by prosím někdo říct, která verze je posledním oficiálním upgrade?
    Díky
    Poděkovat autorovi 0
  • V našem regionu to zatím je B117, pokud se nic v posledních dnech nezměnilo.
    Poděkovat autorovi 1
  • Děkuji za odpověď,
    je B117 někde na webu výrobce ke stažení?

Hezký den
    Poděkovat autorovi 0
  • Není (a nebyl k tomu ani důvod)
    Poděkovat autorovi 0
  • sulla  
    upraveno 29. May
    Nerozumim tomu,
    proč nebyl a není důvod?
    Díky
    Poděkovat autorovi 0
  • Protože pokud jdou aktualizace skrze OTA, nemá uvolnění samostatného firmware na webu moc velký smysl, lidé jej používají minimálně. Navíc je něco jiného vytvářet OTA a něco jiného Full firmware.
    Poděkovat autorovi 0
  • To ano, ale proč by na webu výrobce nemohl být ke stažení samostatný aktualizační balíček.
    Nyní aby to člověk lovil pochybně na fórech a podobně. Není ani uvedeno jaká je poslední oficiální verze.
    To jsem se dozvěděl až od Vás...
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.