Hodinky Huawei Watch 2 oficiálně v prodeji

Po dlouhém čekání se na našem trhu oficiálně začaly prodávat nové chytré hodinky Huawei Watch 2. Proti předchozímu modelu došlo skutečně k mnoha zajímavým změnám. V tuto chvíli je ale důležité, že hodinky jsou konečně dostupné. Aktuální cena na hranici 9000 korun je podle mého velmi zajímavá, za svoje peníze dostanete kvalitně zpracovaný výrobek. Hodně se mi líbí sportovní vzhled hodinek, ten chválím. Těšit se můžete na operační systém Android Wear 2.0, monitor srdečního tepu, komplexní sadu funkcí včetně GPS a NFC. Pořídíte si tyto chytré hodinky?

image

Komentáře

• Otázka kdo to koupí, když je problém s Aw2, který nepodporuje češtinu alespon tak jak to bylo v předešlých hodinkách před aktualizací. :neutral:
    Poděkovat autorovi 0
  • Osobně jsem češtinu neřešil a nepoužíval ani v původním Androidu, takže osobně mě to netrápí. To bych pak nemohl koupit vlastně žádné chytré hodinky...
    Poděkovat autorovi 0
  • HW 1 mám v každodenním provozu cca rok a i když nemají integrované GPS, tak baterie vydrží po nabití sotva 18 hodin. To jsem zvědav, jak dopadne měření výdrže u HW 2 včetně GPS a NFC. Teď se najednou v HUAWEI snaží držet krok s konkurencí a nemají na to, když zaspali vývoj a budou dohánět (kopírovat) ostatní výrobce. Najednou přecházejí z elegance na sportovní vzhled, když vidí že s elegancí u "Wearables"neprorazili. O nepoužitelnosti jejich vlastní aplikace "Zdraví" už jsem psal několikrát, jak je proboha možné, že app plně nepodporuje jejich vlajkovou loď = HW 1 a neumí záznam srdečního tepu a spánku ??? Podruhé už jim na špek rozhodně neskočím a pořídím si hodinky, co nebudu muset nabíjet alespoň 5 dnů a budou plně komunikovat s Fitness aplikací v mobilu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dovolím si nesouhlasit, hodinky Huawei Watch zaujaly právě svým designem a byly dlouhodobě skvěle hodnoceny odbornou i laickou veřejností. Android Wear 2.0 se ale posunul kupředu, takže proč nezkusit něco dalšího. Ukažte mi hodinky s dotykovým displejem, co těch 5 dní provozu vydrží :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Nevím teda co klickon s těma hodinkama nacvičuje, ale běžně vydrží 2,5 dne plného provozu, resp. 3,5 dne slabšího. 5 dní nevydrží žádné, ale proč si neplivnout, že?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.