[NÁVOD] (Android 6) Zmena Huawei P9 Lite Single SIM na Dual SIM

123457»

Komentáře

• Cez dload prechod medzi verziami androidu určite nie. Neviem čo FF vadí a prečo neponúka dual SIM variantu. V Project menu máš vendora hw/eu?
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkontrolováno - Vendor: hw, Country: eu. Co jsem se díval, tak FF manuálně zvolený FW stáhne, vyrobí v interni paměti složku FFHW nebo HWFF podsložku s číslem FW a v něm update.app. Tím vše zkončí. Pokud postupuju dle video návodu k FF tak po nakonfigurování sítě a vyhledání FF hlásí pouze verze xxx371 je schválen aktualizační sw telefonu nic nenajde. (APN nastaveno, proxy taky).
    Poděkovat autorovi 0
  • Môžeš pre istotu ešte taz skúsiť celý proces single na dual sim ešte raz. Cez TWRP oeminfo a full FW B160. Niečo tam muselo zblbnúť, ináč si to neviem vysvetliť. Sám som to robil nedávno jednému chalanovi a po inštalácii B160 hneď prišla OTA.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak A7 je v telefonu, po instalaci přes FF ver5.3 jsem udělal tovární reset (project menu) veškerá nastavení, doinstalaci několika aplikací a zatím vše funguje jak má. Úbytek baterie přes noc (vypnutá Wi-Fi) cca 1%. Cukání a záseky zatím žádné. FF xxxx380 zatím nepřišla.
    Poděkovat autorovi 0
  • Prosím o pomoc!Nahrál jsem špatný firmware-asi podle tohoto návodu http://www.huafan.cz/discussion/1806/navod-android-6-zmena-huawei-p9-lite-single-sim-na-dual-sim/p1
    Tak že pouze naběhne EMUI a erecovery přes WIFI.Hisuit telefon nenajde ani při fastboot ho nedetekuje ADB.jediný program který telefon detekuje je DC-unlocker a ten ho detekuje takto
    DC - Unlocker 2 Client 1.00.1381

Detecting phone :

selection :
    manufacturer - Huawei phones
    model - Auto detect (recommended)

Found Phone : hi6250
    Model : Huawei phone in fastboot mode
    IMEI : xxxxxxxxxxxxxxx
    Serial NR. : xxxxxxxxxxxxxxxxx
    Firmware : VNS-C432B120

IMEI:860921033610755
    FB LockState: LOCKED
    USER LockState: LOCKED
    locked
    Battery state: 2119mv
    Byl bych moc vděčný za nějaký podrobný návod v češtině nebo slovenštině,jsem už pán v letech a jiné jazyky už neovládám,předem děkuji za jakoukoli snahu o pomoc.Při pokusu instalace z SDkarty se instalace na pěti procentech zruší
    IMG_20170912_160355.jpg
    1920 x 2560 - 360K
    IMG_20170912_160604.jpg
    2560 x 1920 - 506K
    Poděkovat autorovi 0
  • No ten navod totiz neni urcen P9 Lite 2017, takze ani ten firmware samozrejme nevyhovuje. Ale uz tady nekdo mel stejny problem, nekdo vam snad pomuze.
    Poděkovat autorovi 0
  • Děkuji to jsem pochopil hned po instalaci ,ale i tak už to bylo pozdě
    Poděkovat autorovi 0
  • Snad kdybyste zkusil sekci pro P9 Lite 2017.
    Poděkovat autorovi 0
  • Už jsem dotaz vznesl na více místech,ale zatím bez výsledku,ale i tak děkuji za zájem
    Poděkovat autorovi 0
  • Prosim o info co delam spatne k ziskani odblokovaciho kodu. Nedari se. Stale mi to hlasi - IMEI musí být složen z desetinných čísel (0 ~ 9) nebo písmen (a ~ z nebo A ~ Z).
    hua.jpg
    1366 x 738 - 133K
    hua.jpg
    1366 x 738 - 133K
    huawei.gif
    1366 x 738 - 209K
    huawei.gif
    1366 x 738 - 209K
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokiaľ zadávaš správne IMEI, čo je u nás 16-miestne číslo, tak ma napadá skúsiť iný prehliadač, napr. najlepšie Firefox.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pozdravujem,

Mám otázku či je už návod na Android 7 či bude v budúcnosti prístupný.
    Ďakujem.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nie je ani nebude. Treba sa vrátiť na Android 6, zmeniť single na dual a potom už ako dual znovu na Android 7.

Návod na návrat na konci tohoto príspevku:

http://www.huafan.cz/discussion/comment/20327/#Comment_20327
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.